• František Zavázal

    (1878-?)

    Kytice růží

    Položka č.: 236727

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:51

    olej, lepenka, 1949, 35 x 45 cm, sign. PD FZavázal, rám, v pravé části malba mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Královský pár

    Položka č.: 236723

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:47

    kombinovaná technika, pastel, polystyren, 23 x 9,3 cm, autorská adjustace do celofánu, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Dostojevský: Bílé noci Bytná

    Položka č.: 236719

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:43

    tuš, akvarel, papír, 28,5 x 20,3 cm, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Dřímající děvče

    Položka č.: 236711

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:35

    litografie, 1921, 16,8 x 13 cm, sign. PD R. Kremlička, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 236709

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:33

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Milan Erazim

    Na špici No I.

    Položka č.: 236704

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:28

    litografie, 1985, 59,5 x 48,5 cm, sign. PD M. Erazim 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Isaac Celnikier

    (1923-2011)

    Chateau London

    Položka č.: 236703

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:27

    suchá jehla, 1974, 10,4 x 17,1 cm, sign. PD Celnikier, autorský tisk, PD věnování, popsáno autorem Du Chateau London, papír mírně zažloutlý, několik zahnědlých skvrnek mimo tisk, antiqari.at Radhošťská

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Před věží

    Položka č.: 236690

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:14

    kombinovaná technika, staniol, 26 x 13 cm, kliprám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Žena s květinou

    Položka č.: 236658

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 19:01

    kombinovaná technika, staniol, 30 x 16,8 cm, sign. LD Troup, kliprám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 3.466 CZK (139 €)

  • Karel Vysušil

    (1926)

    Barevná kompozice

    Položka č.: 236660

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:54

    litografie, 1988, 64,5 x 48,3 cm, sign DU K. Vysušil, rám, č. 24/30, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Komárek

    Dvě vázy

    Položka č.: 236647

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:41

    suchá jehla, 1965, 36,7 x 27,7 cm, sign. DU V. Komárek 65, pasparta, pasparta mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Ota Janeček

    Zvoneček

    Položka č.: 236632

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:26

    suchá jehla, 8 x 12 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, č. 9/40, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Eugen Ivanov

    (1966)

    Magistrála

    Položka č.: 236631

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:25

    akvarel, papír, 2013, 40,5 x 20,5 cm, 2011, sign. PD Ub

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Marie Filippovová

    Kompozice velká

    Položka č.: 236629

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:23

    lavírovaná tuš a barevné tuše, papír, 2016, 58,5 x 43 cm, sign. LD Marie Filippovová 2016, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    Carneval

    Položka č.: 236620

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:14

    tisk, 1958, 39,5 x 28,5 cm, č. 404/1000, publikováno S. P. A. D. E. M. - Paris, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně a Academia de San Fernando v Madridu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

    Dívka se založenýma rukama

    Položka č.: 236618

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:12

    olej, karton, 49 x 45 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 236610

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:04

    monotyp, tužka, papír, 40,5 x 43 cm, sign DU Hejna, papír na levém okraji lehce otřepen, kousek levého horního rohu utržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Fried Eggs on the Plate without the Plate

    Položka č.: 236608

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:02

    litografie, 43,7 x 36 cm, sign. PD Dalí, CMLXXX/MM, Atelier Jobin Paris, LD značeno vodotiskovým razítkem Dalí, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Bacchanale

    Položka č.: 236607

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:01

    litografie, 30,8 x 42,2 cm, sign. PD Dalí, CMLXXX/MM, Atelier Jobin Paris, LD značeno vodotiskovým razítkem Dalí, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Tristan a Isolda

    Položka č.: 236606

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:00

    litografie, 23,2 x 42 cm, sign. PD Dalí, MXVII/MM, Atelier Jobin Paris, LD značeno vodotiskovým razítkem Dalí, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Alois Šimorda

    (1887-1959)

    V parku

    Položka č.: 236594

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 17:48

    olej, plátno, 69,5 x 100 cm, sign. LD A. Šimorda, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Od zrození po smrt

    Položka č.: 236576

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 17:30

    litografie, 1950, 35,9 x 51,5 cm, značeno na kameni PD Marc Chagall 1950, vzadu potištěno básní G. Apollinaira a B. Cendrarse, papír uprostřed přeložený, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Šmek

    Múzy

    Položka č.: 236565

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 17:19

    olej, plátno, 2006, 10,5 x 140 cm, sign. PD Šmek 2006

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Položka č.: 236557

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 17:11

    suchá jehla, 1983, 35,8 x 23,7 cm, sign. PD Čepelák 1983, rám, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka s květinami

    Položka č.: 236552

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 17:06

    litografie, 33,2 x 23 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Karel Demel

    Rozhovor

    Položka č.: 236541

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 16:55

    lept, 31,5 x 49 cm, sign. PD KarelDemel, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Mao Yellow

    Položka č.: 236500

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 16:14

    serigrafie na museum board, 89,7 x 74,9 cm, na zadní straně razítko: published by Sunday B. Morning a razítko: fill in your own signature, pozdější tisk, přiložen certifikát pravosti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Casanova list č. 8

    Položka č.: 236493

    Vyvolávací cena: 8.300 CZK (332 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 16:07

    Aktuální cena: 8.300 CZK (332 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 15

    Položka č.: 236476

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 15:50

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    Dráčci

    Položka č.: 236451

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 15:25

    suchá jehla, 11,5 x 20,5 cm, sign. PD Vožniak Jaroslav, rám, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen seskupení Šmidrové