• Michael Florian

    Svatý František

    Položka č.: 237778

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 18:03

    dřevoryt, 11 x 6,7 cm, sign. PD Florian, Ex libris František Zvěřina, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Z knih St. Nováka

    Položka č.: 237771

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 18:01

    dřevoryt, 13,7 x 7,7 cm, značeno PU v desce FD, Antikvariát Dlážděná, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bořánek

    Dětská láska

    Položka č.: 226865

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 18:00

    akvarel, papír, 23,2 x 17,7 cm, sign. PD Bořánek, rám, mírně zašpiněný a na dvou místech proděravěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Tváře II.

    Položka č.: 231495

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:40

    tuš, papír, 2018, 29,3 x 20,8 cm, sign. na zadní straně Rozehnal 14. 11. 018, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 231496

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:39

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Krajina II.

    Položka č.: 231497

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:38

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rudolf Riedlbauch

    Odhalování

    Položka č.: 227515

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:37

    tuš, papír, 1999, 29,4 x 23,9 cm, sign. LD Rudolf Riedlbauch 99, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1991)

    Krajina se stromem

    Položka č.: 237819

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:35

    akvarel, papír, 14 x 20 cm, sign. LD Pecháček 85, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy na Vyšší pedagogické škole v Praze, studium na Akademii krásných umění Leonarda da Vinci v Káhiře, soukromé studium u J. Brože, J. Slavíčka a J. Otčenáška

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Vrba v rybníku

    Položka č.: 231372

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:32

    lept, 1979, 14,7 x 25,3 cm, sign. PD Jan Otava 1979, 6/50, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kytice polního kvítí

    Položka č.: 237824

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:25

    olej, plátno, 65 x 50 cm, monogr. PD R. K. , rám, ve střední části odpadlá malba (cca 1,5 cm), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

    Železárny Prostějov

    Položka č.: 231390

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:24

    3x litografie, 22 x 44 cm, sign. nečitelně, 90/150, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Moise Depond (Mose)

    (1917-2003)

    Cesta z tunelu

    Položka č.: 205094

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:06

    tuš, akvarel, papír, 21,5 x 19 cm, sign. PD Mose, na zadní straně popsáno: Bonne année pour les poš, Antikvariát Dlážděná, francouzský karikaturista a kabaretní scénický výtvarník, který užíval pseudonym Mose, studium na Akademii v Tours

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Pozvánka na výstavu

    Položka č.: 226870

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:03

    serigrafie, 1975, 10,5 x 40,6 cm, značeno PU AB, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Chlapeček

    Položka č.: 198989

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:02

    tužka, papír, 44,7 x 35 cm, sign. PN Bělocvětov, při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Kázání

    Položka č.: 215707

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:01

    tuš, papír, 21,1 x 15 cm, sign. LD , Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • J. Steinský

    Letní bouře

    Položka č.: 227123

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:43

    olej, karton, 35 x 49,5 cm, sign. PD J. Steinský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Spáčil

    (1892-1982)

    Zdíkov na Šumavě

    Položka č.: 200239

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:42

    olej, karton, 1928, 48 x 68,5 cm, sign. PD Jan Spáčil 1928, rám, PD popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák A. Kalvody, J. Šetelíka

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Emil Spáčil

    (1891-?)

    Potrét staříka

    Položka č.: 237835

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:41

    olej, karton, 1949, 24 x 16 cm, sign. PD Spáčil Emil 49, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák A. Kalvody, J. Procházky a F. X. Naskeho

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • R. Petrovský

    Vesnické stavení

    Položka č.: 226485

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:36

    olej, karton, 31,5 x 46 cm, sign. PD R. Petrovský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Růžena Nasková P. F. 1933

    Položka č.: 237783

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:25

    dřevoryt, 1933, 18,4 x 11,6 cm, sign. LD Růžena Nasková a značeno PN N, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Abstrakce

    Položka č.: 204272

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:23

    litografie, 17 x 10,9 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 227697

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:17

    suchá jehla, 14,8 x 14,8 cm, sign. DU V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Komárek

    Čtenář s hruškami a jablky

    Položka č.: 237750

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:16

    linoryt, 15,5 x 27,3 cm, sign. DU V Komárek, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Rybička

    Položka č.: 231498

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:13

    litografie, 12,8 x 12,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Holeček

    (1902-1953)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 217873

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:11

    olej, karton, 49 x 63,5 cm, sign. PD J. Holeček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na VŠUP v Praze, člen Umelecké besedy slovenské

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Marie Filippovová

    Kompozice IV.

    Položka č.: 227607

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:05

    lavírovaná tuš a barevné tuše, papír, 21 x 15,6 cm, sign. PDMarie Filippovová 2017, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Alena Antonová

    Kytice ve džbáně

    Položka č.: 231477

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:01

    lept, suchá jehla, 1984, 23,7 x 17,5 cm, sign. PD A. Antonová 84, 2/30, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Koně

    Položka č.: 215329

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:00

    suchá jehla, 21 x 18,8 cm, sign. PD A. J. Alex, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vasil Stanko

    Položka č.: 236931

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 19:15

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jan Parkman

    Odpočinek

    Položka č.: 236919

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 19:03

    bromostříbrná fotografie, 1990, 58 x 42 cm, sign. na zadní straně Jan Parkman 1990, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)