• Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Pero

    Položka č.: 242271

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 20:17

    fotografie na sololitu, 40 x 13 cm, sign. na zadní straně na autorskám štítku L. Postupa 10.92, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

    Položka č.: 242266

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 20:12

    bromostříbrná fotografie, 1936, 28 x 22 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Aleš Kraus

    Beethoven - Utrpení a ideál

    Položka č.: 242263

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 20:09

    fotografie, 28 x 38 cm, sign. PD Aleš Krasl, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Bohumil Bělica

    (1925)

    Les

    Položka č.: 242237

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 19:43

    bromostříbrná fotografie, 28,8 x 36 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Signál

    Položka č.: 242236

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 19:42

    bromostříbrná fotografie, 23,9 x 29,8 cm, autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Tanečnice

    Položka č.: 242228

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 19:34

    bromostříbrná fotografie, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD , rám, mírně zašpiněná pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Milan Dvořáček

    Položka č.: 242221

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 19:27

    barevný dřevoryt, 15,3 x 11,6 cm, sign. PD J. Váchal, autorský tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Non sunt seria (Ex libris G. Mantero)

    Položka č.: 242217

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 19:23

    barevný dřevoryt, 1950, 16,3 x 15,5 cm, sign. PD J.Váchal 50, na papíře skvrny, mimo tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris

    Položka č.: 242216

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 19:22

    barevný dřevoryt, 1950, 15,5 x 13 cm, sign. PD J.Váchal 50, lehce zašpiněný papír, mimo tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. Jan Bartoš

    Položka č.: 242211

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 19:17

    barevný dřevoryt, 1941, 15,1 x 9,7 cm, sign. PD JVáchal 41, při okrajích lehce zašpiňený papír, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Josef Wagner

    (1901-1957)

    Skica k černému krucifixu

    Položka č.: 241942

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:52

    bronz, 80. léta, 18,5 x 12 cm, žák prof. J. Štursy a O. Španiela, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Vítězslav Odstrčil

    Ježíš

    Položka č.: 241938

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:48

    dřevo, v. 42,5 cm

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Sancho Panza

    Položka č.: 241935

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:45

    pálená glazovaná hlína, v. 16 cm, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jiří Fürst

    Položka č.: 241929

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:39

    pálená patinovaná hlína, 2012, v. 25 cm, značeno Fürst 2012

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Postava

    Položka č.: 241927

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:37

    reliéf, patinovaná sádra, 23 x 11 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Budoucí dobyvatelé – Uvědomělý

    Položka č.: 241926

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:36

    patinovaná sádra, v. 26 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Dvě postavy

    Položka č.: 241924

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:34

  • P. Zdeněk

    Zelená krajina

    Položka č.: 241905

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:15

    olej, monotyp, 14 x 10 cm, sign. LD P. Zdeněk, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4*** Historie příhozu

  • P. Zdeněk

    Torzo

    Položka č.: 241904

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:14

    olej, monotyp, 14 x 10 cm, sign. DU P. Zdeněk, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Samota v okně

    Položka č.: 241900

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:10

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Strom

    Položka č.: 241895

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:05

    kombinovaná technika, papír, 1981, 24,5 x 24,5 cm, sign. PD J. Souček 81, č. 7/60, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Noc

    Položka č.: 241893

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:03

    mezotinta, 2012, 14,8 x 14,3 cm, sign. PD. D. Smutný, č. 8/40, na papíře mimo tisk nepatrně zažloulé skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Michal Singer

    Akt v ateliéru

    Položka č.: 241892

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:02

    litografie, 2009, 52,5 x 69 cm, sign. LU Singer 09, č. 6/100, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Lindovský

    Lineární kompozice

    Položka č.: 241874

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 17:44

    litografie, 68 x 47,5 cm, sign. PD J. Lindovský 2010, č. 69/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Michaela Lesařová-Roubíčková

    Položka č.: 241868

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 17:41

    kombinová technika, reliéfní tisk, 1982, 42 x 28 cm, sign. PD , 1/1 orig., antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Rovno-váha (PF 1991)

    Položka č.: 241867

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 17:37

    suchá jehla, 1990, 12,2 x 8,4 cm, sign. PD J. Lehoučka 90, pasparta, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Kuklík

    Položka č.: 241864

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 17:34

    lept, 1982, 11 x 8 cm, sign. DU L. Kuklík 1982, rám, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Arna Juračková

    Položka č.: 241855

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 17:25

    litografie, 1981, 43 x 42 cm, sign. PD Arna Juračková 81, rám, autoský tisk

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Hísek

    Položka č.: 241845

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 17:15

    mezzotinta, 17 x 11,5 cm, sign. DU Jan Hísek, žák prof. M. Hegara a J. Solpery na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Hísek

    Jonáš VII.

    Položka č.: 241843

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 17:13

    mezzotinta, 2009, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Jan Hísek 2009, č. 74/100, žák prof. M. Hegara a J. Solpery na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)