• Bohumil Ullrych

    Dívka (akt)

    Položka č.: 240749

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 22:26

    suchý pastel, běloba, papír, 47,5 x 36,2 cm, sign. PD B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • A. Václav Mašek

    Studie chlapce v kroji

    Položka č.: 240740

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 22:08

    akvarel, papír, 30,5 x 43,5 cm, lehce zažloutlý papír, na spodním okraji zažloutlý pás, flek od hnědé barvy, nahoře na pravém okrajipapír poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Betlém

    Položka č.: 240719

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 21:26

    slepotisk, 9,7 x 16 cm, značeno v tisku V, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Válek

    Let jeřábů

    Položka č.: 240717

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 21:22

    slepotisk, 14 x 9,9 cm, značeno v tisku V, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Chlapec s kolem

    Položka č.: 240716

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 21:20

    lept, 1945, 21,7 x 29 cm, sign. PD M. Kazdová 1945, č. 60/70, při spodním okraji mimo tisk cca 2 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Karol Ondreička

    (1944-2003)

    Dívka v sadu (Ex libris Leo Bednárek)

    Položka č.: 240712

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 21:12

    lept, 1997, 9 x 6,5 cm, sign. PD 97, č. 47/100, antiqari.at Radhošťská, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Ján Korkoš

    Cocoon

    Položka č.: 240705

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 20:58

    litografie, 2004, 12,5 x 16,7 cm, sign. PD korkoš Ján 2004, č. 28/43, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Litografická dílna ( PF Josef Hrachovec)

    Položka č.: 240704

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 20:56

    litografie, 10,5 x 16 cm, sign. PD CBouda, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 240694

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 20:36

    reliéfní grafika, 17,5 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Maxmilian Švabinský

    Turnovské skály

    Položka č.: 240689

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 20:26

    litografie, 1950, 15 x 21,8 cm, sign. PD MŠvabinský, při okrajích lehce pokrčený papír, DU mimo tisk cca 3mm proděravělý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a um…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Akt s knihou ( Exl J. Živný)

    Položka č.: 240210

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 20:00

    dřevoryt, 1929, 8,5 x 5,6 cm, sign. PD JosefHodek 1929, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Váza s tulipány

    Položka č.: 238940

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 18:58

    dřevoryt, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU V. Komárek, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Čtení

    Položka č.: 238933

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 18:56

    suchá jehla, 14,5 x 11 cm, sign. PD V. Komárek, č. 130/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Král piva

    Položka č.: 238926

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 18:52

    lept, 8,6 x 12,5 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Jánský kostelíček na Malé Straně

    Položka č.: 238121

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 18:32

    lept, 15,2 x 12,2 cm, sign. PD Maran, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Šídlo

    Z Jižních Čech

    Položka č.: 238118

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 18:28

    olej, karton, 36,5 x 48,5 cm, sign. LD Jos. Šídlo, rám, vzadu nalepen záruční list s popisem autora, poškozeno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Kubový

    (1950)

    Holubice

    Položka č.: 238109

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 18:20

    tužka, akvarel, papír, 2011, 22 x 15,2 cm, sign. zezadu na papíře J. Kubový, zezadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, člen TT klubu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohledy

    Položka č.: 238104

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 18:16

    akvarel, tužka, 1956, 15 x 7 cm, sign. PD, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie k Šárce

    Položka č.: 238082

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 18:12

    tužka, akvarel, papír, 1945, 37 x 48,5 cm, sign. LD Boh. Ullrych 1945, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívčí půlakt

    Položka č.: 238079

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 18:06

    uhel, kvaš, papír, 1944, 32 x 25,8 cm, sign. PD B. Ullrych 44, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Z poza závěsu

    Položka č.: 237969

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 18:04

    lept, 23,5 x 17,5 cm, sign. Ronovský, č. 68/77, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Dan Trantina

    Hezký člověk

    Položka č.: 235477

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 18:14

    litografie, 2012, 51 x 40 cm, PD monogr. D 12, č. 28/65

  • Michael Rittstein

    Zákusek

    Položka č.: 231540

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 17:43

    litografie, 1985, 45 x 30 cm, sign. PD M. Rittstein 85, č. 5/60, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Michael Rittstein

    WC Ženy

    Položka č.: 220644

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 16:53

    sítotisk , 1980, 25 x 41 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č. 17/25, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Karel Jerie

    Modrásek

    Položka č.: 218970

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 16:45

    litografie, 2009, 38 x 27 cm, sign. PD Jerie 09, č. 39/100, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Roztržka

    Položka č.: 213692

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 16:22

    litografie, 1979, 26 x 20 cm, sign. DU M. Rittstein 79, č. 73/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Jana Reinerová

    Lavička

    Položka č.: 213199

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (540 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 16:21

    kombinovaná technika, plátno, 30 x 21 cm, sign. DU Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 13.500 CZK (540 €)

  • Helena Vanišová

    Živý strom

    Položka č.: 208126

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 16:01

    olej, pátno, 30 x 40 cm, sign. PD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Červený kouř

    Položka č.: 207459

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 15:55

    litografie, 2011, 28 x 52 cm, sign. PD J. Valečka, č. 56/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Michael Rittstein

    Ve vaně

    Položka č.: 207070

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 15:54

    litografie, 1978, 16,7 x 23 cm, sign. PD M. Rittstein 78, č. 5/45, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)