Vodník

    Položka č.: 226731

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 06. 2019 13:55

    akvarel, tužka, papír, 1962, 48 x 35 cm, sign. PD nečitelně, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jan Blaha

    (1961)

    Revoluce

    Položka č.: 226130

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 06. 2019 13:05

    lept, suchá jehla, mezzotitna, 28,9 x 20 cm, sign. PD Jan Blaha, č. 15/45, při okrajích roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 220361

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2019 13:30

    litografie, 13,2 x 10,2 cm, sign. PD JKaiser, č. 63/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Na honu

    Položka č.: 220356

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2019 13:25

    dřevoryt, 21,5 x 14,5 cm, sign. PD MFlorian, č. 6/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Lampa smrti

    Položka č.: 220351

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2019 13:10

    litografie, 1977, 30,5 x 22,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír 77, č. 9/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    V ráji

    Položka č.: 220292

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2019 10:50

    litografie, 1961, 12,5 x 19 cm, sign. LD Emil Kotrba 1961, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jan Konůpek

    K.H. Mácha - Návrat

    Položka č.: 220080

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2019 13:25

    lept, 10,4 x 17,2 cm, sign. PD Konůpek, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • František Kapsa

    Vesnice

    Položka č.: 213076

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2019 12:30

    olej, plátno, 1981, 80 x 150 cm, sign. LD F. Kapsa 81, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • František Kapsa

    Pole

    Položka č.: 213075

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2019 12:25

    olej, plátno, 1981, 60 x 130 cm, sign. DU F. Kapsa 81, rám, Antikvariát Ostrovní

  • F. Fridrich

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 200177

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2019 11:20

    olej, plátno, 70 x 90 cm, sign. PD F. Fridrich, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Četník (PF 1976)

    Položka č.: 180261

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2019 11:00

    glazovaná keramika, 11,5 x 7,5 cm, zn. DU Kutálek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Váza s květinou

    Položka č.: 180255

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2019 10:50

    glazovaná keramika, 12 x 7 cm, zn. DU Kutálek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Bůžek (PF 1978)

    Položka č.: 180252

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2019 10:35

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Sova (PF 1975)

    Položka č.: 180250

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2019 10:25

    glazovaná keramika, 9 x 6,5 cm, zn. DU Kutálek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Sova (PF 1975)

    Položka č.: 180249

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2019 10:20

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alfred Fuchs

    (1925-2003)

    Věže

    Položka č.: 234954

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 23:18

    pastel, papír, 1975, 72 x 50 cm, sign. PD A. Fuchs 75, při horním okraji zbytky papírové lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Žena s hlavou z růží

    Položka č.: 234953

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 23:10

    tisk, 47,5 x 36 cm, PD značeno Dalí, MDCCXC/MM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Herčík

    (1922)

    Položka č.: 234950

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 23:04

    serigrafie, 72 x 17,5 cm, sign. PD Herčík, č. 25/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Démon slatě

    Položka č.: 234949

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 23:02

    tisk, 1931, 49,5 x 34 cm, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Archeologická reminiscence

    Položka č.: 234936

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 22:36

    tisk, 33,3 x 44,6 cm, PD značeno Dalí, MCLIV/MM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Zjevení Venuše

    Položka č.: 234935

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 22:34

    tisk, 45,7 x 31,7 cm, PD značeno Dalí, MDCIV/MM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Filip Kudrnáč

    (1975)

    Pokušení u kostela

    Položka č.: 234911

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 21:46

    tisk, 2008, 45 x 44 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Spící v lese

    Položka č.: 234909

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 21:42

    tisk, 35,5 x 47,5 cm, překližka nalepena na dřeve, v středě má obraz rýhu, místy drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Šindler

    (1891-1961)

    Strom v poli

    Položka č.: 234905

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 21:34

    barevný dřevoryt, 18 x 19,7 cm, sign Sd Vladimír Šindler, značeno PD razítkem VŠ, pasparta, č. 176/200, lehce ušpiněná pasparta, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák P. Pištělky a K. Vika, spolupracoval s J. Florianem ve Staré Říši

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Barevná krajina

    Položka č.: 234903

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 21:30

    akvarel, papír, 3 krát: 23,5 x 11,5 cm, sign SD At. Strnadel, pasparta, pasparta poškozena, antiqari.at Radhošťská, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • S. Veselý

    Kytice se šípky

    Položka č.: 234902

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 21:28

    tisk, 54,5 x 26,8 cm, značeno PD S. Navrátil, rám, antireflexní sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Johanna Engels

    Portét děvčátka

    Položka č.: 234896

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 21:19

    anaplast, plátno, 26,5 x 21 cm, značeno uprostřed, rám, při okrajích otřepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Vladimír Šindler

    (1891-1961)

    Položka č.: 234894

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 21:12

    barevný dřevoryt, 7 x 9 cm, značeno PD razíkem VŠ, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák P. Pištělky a K. Vika, spolupracoval s J. Florianem ve Staré Říši

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Šindler

    (1891-1961)

    Mezi stromy

    Položka č.: 234893

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 21:10

    barevný dřevoryt, 8,5 x 10 cm, značeno PD razíkem VŠ, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák P. Pištělky a K. Vika, spolupracoval s J. Florianem ve Staré Říši

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Šindler

    (1891-1961)

    Věterní dům

    Položka č.: 234891

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 21:06

    kolorovaný dřevoryt, 11 x 13,5 cm, značeno PD razítkem VŠ, č. 81/200, papír na okrajích pokrčen, na okrajích papírů několik malých nažloutlých skvrnek, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák P. Pištělky a K. Vika, spolupracoval s J. Florianem ve Staré Říši

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)