• Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Zuzanka

    Položka č.: 268927

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:36

    litografie, 1955, 24 x 21,3 cm, sign. PD K. Oberthor 55, pasparta bez skla, Portrét šestileté dcery autora, dnes známé grafičky Zuzany Oberthorové Popelkové, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Boží muka

    Položka č.: 278860

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:50

    dřevoryt, 1937, 8,5 x 11,1 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Oráč

    Položka č.: 278914

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:34

    dřevoryt, 25,5 x 30,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Město

    Položka č.: 278897

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:16

    dřevoryt, 1967, 26,2 x 19,5 cm, sign. LD AGrmelová 67, č. 36/130, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Míčková?

    Rybářka

    Položka č.: 260097

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:19

    olej, plátno na kartonu, 19,5 x 17,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Jediný, co těm kosmonautům závidím, je stav bez tíže..!

    Položka č.: 276422

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:49

    tuš, akavrel, tužka, papír, 23,5 x 16,5 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1987-1974)

    Vesnice

    Položka č.: 250806

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:36

    litografie, 1957, 14,3 x 19,5 cm, sign. PD MHolý 57, č. 96/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Rodina

    Položka č.: 250802

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:32

    suchá jehla, 1969, 10,7 x 17,7 cm, sign. PD J. Kasal 69, č. 24/52, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Medek

    Růže ve váze

    Položka č.: 250787

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:24

    linoryt, 14,2 x 9,7 cm, sign. PD Medek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Člověk a civilizace

    Položka č.: 250752

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:10

    dřevoryt, 20 x 14 cm, sign. PD DJanoušek, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Rodina

    Položka č.: 250751

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:08

    dřevoryt, 1977, 16,5 x 9 cm, sign. DU DJanoušek, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Postavy

    Položka č.: 250740

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:00

    litografie, 19,5 x 14 cm, sign. PD Vysušil, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Diviš

    Kytice ve džbáně

    Položka č.: 282044

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:01

    olej, plátno, 74 x 61 cm, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karla Ryvolová

    (1940)

    Luční dáma

    Položka č.: 265038

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:42

    lept, 15,8 x 11,2 cm, sign. DU K. Ryvolová, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Hynek

    Položka č.: 238761

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:32

    dřevoryt, 39,5 x 31,6 cm, sign. PD V. Polášek, lehce zažloutlý, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Obrana

    Položka č.: 223382

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:11

    litografie, 7,7 x 9,3 cm, sign. PD nečitelně, 14/50, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Žně

    Položka č.: 220278

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:14

    lept, 10,5 x 13,2 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Zrání

    Položka č.: 220277

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:12

    lept, 10,7 x 14,2 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Krajina

    Položka č.: 220260

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:10

    litografie, 13,2 x 18,5 cm, sign. PD mHolý, č. 96/200, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Alois Dyk PF 1935

    Položka č.: 220229

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:08

    lept, 11,1 x 14,6 cm, sign. PD Konůpek, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Králík

    (1936)

    Lesní duchové

    Položka č.: 179320

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:30

    lept, 1980, 19 x 15,7 cm, sign. PD Králík, autorský tisk, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Králík

    (1936)

    Stromový duch

    Položka č.: 179319

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:31

    lept, 1979, 10,8 x 7,9 cm, sign. PD Králík 1979, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Hrabačky sena

    Položka č.: 260103

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:16

    litografie, 20,5 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Podzim

    Položka č.: 280763

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:06

    lept, 18,2 x 23,8 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Zima

    Položka č.: 280762

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:04

    lept, 1942, 17,8 x 24,2 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Vstup do kláštera dominikánů v Českých Budějovicích

    Položka č.: 280761

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:02

    lept, 23,9 x 18,3 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Malý vodopád

    Položka č.: 280721

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:18

    lept, 12,6 x 9,2 cm, sign. PD Arno Nauman, č. 67/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Muž na koni

    Položka č.: 279013

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:16

    dřevoryt, 19,8 x 11 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Bílkovský

    (1909-1998)

    Dostihy; Dva jezdci

    Položka č.: 278808

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:06

    2x litografie, 8,5 x 15; 8 x 19 cm, sign. PD a LD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Zřícenina

    Položka č.: 278863

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:54

    dřevoryt, 1935, 9,4 x 17,3 cm, LD značeno ve štočku VK 35, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook