-
Karel Müller
(1899-1977)
PF 1946
Položka č.: 280767Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:12
litografie, 1945, 9,3 x 21 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Majer
(1882-1963)
V parku
Položka č.: 280768Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:14
lept, 21,3 x 15,3 cm, sign. PD Ant. Majer, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Majer
(1882-1963)
U rybníka
Položka č.: 280769Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:16
lept, 21,3 x 15,5 cm, sign. PD Ant. Majer, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
Povoz
Položka č.: 280770Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:18
litografie, 22,3 x 15,2 cm, PD značeno na kameni M., Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Pohled do polí
Položka č.: 280773Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:50
tužka, tempera, papír, 2010, 26,5 x 35 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Návrh na známku
Položka č.: 280774Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:52
barevný fix, papír, 27 x 21 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Páv
Položka č.: 280776Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:54
barevný linoryt, 18 x 20 cm, sign. PD Hojný Lad., č. 61/65, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Pastorale
Položka č.: 280777Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:56
tempera, papír, 31,5 x 31,5 cm, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
PF 86 Balon s vlajkou
Položka č.: 280780Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:08
litografie, 1985, 13,5 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Rozhovor se Sokratem
Položka č.: 280828Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:18
suchá jehla, 1971, 32 x 25 cm, sign. DU Karel Beneš 1971, rám, 12/18, zašpiněný papír, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kovář
(1905-1987)
Zámek
Položka č.: 280915Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:08
suchá jehla, 1955, 31,5 x 24 cm, sign. PD Jaroslav Kovář, rám, č. 10/200, Antikvariát Dlážděná, studoval architekturu na VUT v Brně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Josef Veselý
(1912-2006)
Chalupa
Položka č.: 280959Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:17
lept, 24 x 35 cm, sign. PD Jos. Veselý, rám, mírně zažloutlý papír, v dolní části skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák Ľ. Fully na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě a O. Nejedlého na AVU v Praze, čestný rok u prof. V. Silovského
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932)
Praha hudební
Položka č.: 281005Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:58
litografie, 1982, 30,3 x 26 cm, sign. DU KBeneš 82, č. 12/150, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniel Brunovský
(1959)
Ikarus
Položka č.: 281006Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:00
lept, 2000, 39,5 x 29,7 cm, sign. PD D. Brunovský, č. 27/45, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Hašková
(1946)
Rajská zahrada
Položka č.: 281008Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:02
lept, akvatinta, 1987, 25 x 16 cm, sign. PD Eva Hašková 87, č. 78/110, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Exlibris
Položka č.: 281014Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:20
lept, 18 x 11 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Bez názvu
Položka č.: 281017Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:22
lept, akvatinta, 1949, 24,5 x 31,8 cm, sign. PD Liesler 49, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Benátky
Položka č.: 281018Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:34
litografie, 1961, 10,5 x 14,8 cm, sign. LD Liesler 61, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Hildesheim Zuckerhut
Položka č.: 281020Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:24
lept, 26,5 x 17 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
V přístavu
Položka č.: 281024Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:26
litografie, 2005, 20 x 15,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 122/200, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Stretti
(1878-1957)
Václavské náměstí
Položka č.: 281027Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:28
litografie, 1949, 30,6 x 39 cm, sign. DP Viktor Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Pavel Šimon
(1920-1958)
Převozník
Položka č.: 281029Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:30
akvatinta, 22,8 x 30 cm, sign. PD Pavel Šimon, při okrajích lehce pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Návštěvníci z Marsu
Položka č.: 281032Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:04
litografie, 1987, 65 x 49 cm, sign. DU K. Vysušil 87, č. 6/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Pták
Položka č.: 281033Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:06
litografie, 1989, 65 x 48,8 cm, sign. DU K. Vysušil 89, č. 26/33, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Postava
Položka č.: 281034Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:08
litografie, 1990, 65 x 49 cm, sign. DU K. Vysušil 90, č. 5/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Socha
Položka č.: 281035Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:10
litografie, 1989, 65 x 49 cm, sign. DU K. Vysušil 89, č. 25/35, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Hry
Položka č.: 281036Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:12
litografie, 1972, 54,5 x 39 cm, sign. DU K. Vysušil 72, č. 3/8, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Rybníček
Položka č.: 281039Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:10
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Hrajeme kuličky
Položka č.: 281040Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:12
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Lítej, míčku
Položka č.: 281041Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:14
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Jablíčko
Položka č.: 281042Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:16
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Naposledy s drakem
Položka č.: 281043Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:18
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Sněhulák
Položka č.: 281044Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:20
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1975
Položka č.: 281046Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:36
litografie, 1974, 10 x 13,5 cm, sign. PD V. Tesař 74, č. 80/80, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1975
Položka č.: 281047Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:38
litografie, 1974, 10 x 13,5 cm, sign. PD V. Tesař 74, č. 43/80, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1981
Položka č.: 281048Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:40
litografie, 1980, 10,5 x 15 cm, sign. PD V. Tesař 80, č. 72/110, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1982
Položka č.: 281049Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:42
litografie, 1980, 10,5 x 15 cm, sign. PD V. Tesař 80, č. 22/110, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Labyrint
Položka č.: 281050Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:44
litografie, 12,8 x 10,5 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1989
Položka č.: 281052Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:46
tisk, 14,5 x 21 cm, sign. PD Vl. Tesař, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
Položka č.: 281053Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:48
litografie, 2003, 12,6 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
Položka č.: 281054Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:50
litografie, 2002, 12,8 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
Položka č.: 281055Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:52
litografie, 2004, 12,6 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 04, č. 61/90, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
Položka č.: 281056Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:54
litografie, 2003, 12,6 x 8,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 68/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Svítání
Položka č.: 281057Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:56
litografie, 2002, 13 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 430 CZK (18 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
Položka č.: 281058Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:58
litografie, 2003, 12,7 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 68/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Geometrická kompozice
Položka č.: 281066Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 17:00
lept, 12,1 x 10 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 38/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Trojúhelník
Položka č.: 281067Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 17:02
lept, 10,5 x 8,6 cm, sign. DU P. Sukdolák, autorský tisk, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Bořetice
Položka č.: 281190Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:14
tuš, papír, 2007, 40 x 50 cm, sign. PD Hojný Lad. 14.7. 2007, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Hlava ryba
Položka č.: 281195Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:16
litografie, 1991, 10,3 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 68/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Postavy
Položka č.: 281196Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:18
litografie, 1991, 10,2 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 70/160, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO