-
Miroslav Tichý
(1926-2011)
Žena
Položka č.: 281774Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:37
černobílá bromostříbrná fotografie, 14,5 x 10,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dežo (Dezider) Hoffman
(1912-1986)
The Beatles
Položka č.: 281755Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:18
fotografie + vizitka, 20,3 x 25,3 cm, dobová bromostříbrná fotografie, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Záhadná skříň u jezera
Položka č.: 281548Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:51
litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 133/140, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Seydl
(1916-1978)
The best teacher
Položka č.: 281571Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:14
litografie, 50 x 39 cm, sign. LD Seydl, č. 8/10, ohnuté rohy, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Polibek
Položka č.: 281550Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:53
litografie, 1976, 48,5 x 32,5 cm, sign. DU Vla. Suchánek, rám, č. 60/70, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sylvie Currin Kořánková
(1982)
Jealouse (z cyklu Street Art, Draci I - V)
Položka č.: 244744Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:20
serigrafie, 2004, 100 x 70 cm, signováno na zadní straně Sylvie Kořánková 2004, 42887, II. místo za cyklus serigrafií v soutěži T-mobile pro mlade grafiky Perspektivy, žákyně Juraje Horvátha a Michaely Kukovičové na VŠUP v Praze, absolvovala zahraniční stáž na Universität der Berlin
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Portrét Marcelky
Položka č.: 273704Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:20
tužka, papír, 52 x 40 cm, sign. PN J. Rusňák, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pohled do kraje
Položka č.: 222016Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:30
olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Torza těl
Položka č.: 275175Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:46
kom. technika, karton, 47 x 64 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
V Litoměřicích
Položka č.: 275176Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:48
olej, plátno, 1954, 69 x 100 cm, sign. PD Straka 64, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Motiv ze Středohoří
Položka č.: 275177Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:50
akryl, sololit, 62 x 82 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Krajina - architektura
Položka č.: 281586Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:29
litografie, 1992, 43,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 1992, č. 36/40, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
T. Majdl
Květinové zátiší
Položka č.: 177919Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:04
olej, plátno, 80 x50 cm, sign. PD Majdl T., rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Lokomotiva
Položka č.: 281702Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:25
lept, 24,5 x 16,3 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 16/100, u pravého okraje papíru několik nepatrných růžových čárek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Dobrou noc, domove!
Položka č.: 281549Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:52
litografie, 1980, 54,5 x 43,2 cm, sign. PD Liesler 80, č. 55/130, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Zážeh
Položka č.: 281504Vyvolávací cena: 3.100 CZK (130 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:07
akvatinta, 32,5 x 23,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 5/30, LD vytiskl P. S., nepatrně naražený pravý dolní roh papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mirek Šebík
(1955)
Björn Zuřivý
Položka č.: 281735Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:58
suchá jehla, 2010, 69 x 54 cm, sign. PD Šebík 2010, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Probst
(1948)
Třebušínské domky
Položka č.: 281674Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:57
olej, plátno, 29 x 29 cm, sign. PD Probst, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiřina Hartingerová
(1941)
Letní volání
Položka č.: 281671Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:54
olej, karton, 33 x 48 cm, sign. PD Hartingerová, rám, vzadu štítek Certifikace: Autor ručí za pravost tohoto díla. Dílo bylo vytvořeno pouze v jediném originále, absolventka ateliéru malby a grafiky u prof. A Strnadela na pražské VŠUP
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Richard Fischer
(1968)
Město za soumraku
Položka č.: 281618Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:01
giclée tisk, 2020, 28,5 x 39 cm, sign. PD Richard Fischer, A.T. 6/8
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Tichý
(1926-2011)
V pohybu
Položka č.: 281773Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:36
černobílá bromostříbrná fotografie, 13 x 10,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kotík
(1916-2002)
Král pije (přípitek)
Položka č.: 282039Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:46
lept, 1939, 15,3 x 20,3 cm, sign. PD Jan Kotík, osobnost malíře Jana Kotíka je charakteristická na poli českého výtvarného umění svojí nezařaditelností. Od mládí obklopen uměním, byly Kotíkovy tendence státi se umělcem pochopitelné, avšak pro syna známého malíře, prosadit se a v první řadě odlišit s…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 6 000 - 9 000 CZK
-
Jiří Anderle
(1936)
Komedie č. 10
Položka č.: 281968Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:35
suchá jehla, mezzotinta, 1969, 15,9 x 13,4 cm, sign. DU Anderle 69, č. 59/60, ve svých grafických a obrazových cyklech vytvořil Jiří Anderle působivé podobenství současného člověka v jeho kontextech mytologických, historických, sociologických. V letech 1955–1961 studoval na VŠUP a AVU v Praze, obor …
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Mademoiselle de Riviere
Položka č.: 281574Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:17
ofset, 1981, 16,8 x 40,5 cm, sign. PD J. Kolář 81, č. 200/250, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Kostel Panny Marie v Hradci Králové
Položka č.: 281561Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:04
litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Katedrála sv. Ducha v Hradci Králové
Položka č.: 281560Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:03
litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Brotánek
(1916-1987)
Staré Labe
Položka č.: 267990Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:16
litografie, 43 x 62,5 cm, sign. DU Brotánek Miroslav, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Krajina
Položka č.: 217922Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:42
tužka, papír, 1994, 59,5 x 42 cm, sign. LD J. Tichý 94, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Ladění
Položka č.: 217921Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:43
tužka, papír, 2002, 60 x 42,5 cm, sign. PD J. Tichý 2002, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Benešová
(1929)
Strom života
Položka č.: 281717Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:40
litografie, 1993, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Daniela Benešová 93, č. 44/90, horní okraje lehounce ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO