Emil Kotrba
(1912-1983)
P. F. 1967
Položka č.: 975Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:09
litografie, 1966, 12,7 x 18,1 cm, sign. PD Emil Kotrba 1966, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Bohumil Krs
(1890-1962)
Novoročenka 1932
Položka č.: 977Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:11
litografie, 19 x 12 cm, signováno, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, ve speciálce prof. F. Kysely
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Dohled slunce
Položka č.: 978Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:12
lept, 17,3 x 7,7 cm, sign. DU Liesler, pf 1949 Vladimír Bujárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jindřich Mahelka
(1919-?)
Klíč (PF 1968, Jindřich Mahelka)
Položka č.: 979Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:13
suchá jehla, akvatinta, 1967, 10,8 x 18,1 cm, sign. PD J. Mahelka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Mario Stretti
(1910-1960)
Čtyři dámy
Položka č.: 980Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:14
lept, 1938, 10 x 13 cm, sign. PD. Mario Stretti, PF 1939, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ctibor Šťastný
(1884-1962)
P.F. 1937
Položka č.: 981Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:15
lept, 17 x 10,5 cm, signováno, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Balcar
(1929-1968)
P.F. 1960 - Jiřina Hořejší
Položka č.: 982Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:16
akvatinta, lept, 1959, 13,5 x 7,2 cm, sign. PD Jiří Balcar 59., papír mimo tisk lehce pošpíněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Milan Bauer
Ryby
Položka č.: 983Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:17
suchá jehla, 1987, 5,6 x 4,8 cm, sign. UD Milan Bauer, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jan Bauch
(1898-1995)
Strom s ptáčkem
Položka č.: 984Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:18
linoryt, 1975, 14 x 10 cm, sign. PD J. Bauch, PF 1976, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Anděl
Položka č.: 985Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:19
litografie, 2000, 15 x 8,1 cm, sign. DU K. Beneš 01, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 360 CZK (15 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Kampa
Položka č.: 986Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:20
litografie, 1985, 12,7 x 6,6 cm, sign. DU Jiří Bouda 85, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Cyril Bouda
PF 1947 Václav Petr
Položka č.: 987Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:21
lept, 1946, 7,9 x 4 cm, levý horní roh papíru pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Orest Dubay
(1919-2005)
Vrány
Položka č.: 988Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:22
linoryt, ruční papír, 800, 10 x 22 cm, sign. LD Orest Dubay 1963, novoročenka Slovenského fondu výtvarných umení, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mudrocha, M. Benky a M. Schurmanna na VŠT v Bratislavě, člen Skupiny výtvarných umelcov 29. augusta, SČUG Hollar a SVU Aleš
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Václav Haise
(1903-1990)
Venkovská ulice
Položka č.: 989Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:23
tempera, papír, 1978, 21 x 30 cm, sign. PD V. Haise, PF 1978, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Haise
(1903-1990)
Řeka na venkově
Položka č.: 990Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:24
voskovky, papír, 1981, 15 x 24 cm, sign. PD Václav Haise, PF 1981, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Václav Haise
(1903-1990)
Kapr PF 1980
Položka č.: 991Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:25
voskovky, papír, 1980, 12,5 x 19 cm, sign. DU V. Haise, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Václav Haise
(1903-1990)
Zasněžená vesnice PF 1983
Položka č.: 992Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:26
tempera, papír, 1983, 10,5 x 15 cm, sign. PD Haise, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Petr Hampl
Adam a Eva
Položka č.: 993Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:27
lept, 1986, 10,3 x 7,3 cm, sign. PD Petr Hampl, č. 54/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Petr Hampl
Dívka a muž
Položka č.: 994Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:28
suchá jehla, 1987, 7,5 x 10,5 cm, sign. PD P. Hampl, č. 89/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Petr Hampl
Růst
Položka č.: 995Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:29
suchá jehla, 1985, 10,2 x 7,5 cm, sign. PD Petr Hampl, č. 56/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Anděl
Položka č.: 996Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:30
linoryt, 1997, 15, 4 x 10, 9 cm, sign. DU Karel Chbal, PF 1997, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Položka č.: 997Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:31
litografie, 1982, 16,2 x 11,2 cm, sign. UD Karel Chaba 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Obličej
Položka č.: 998Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:32
tuš, akvarel, papír, 1985, 21 x 15 cm, sign. UD Karel Chaba, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Konvolut tisků - Praha
Položka č.: 999Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:33
tisk,akvarel, 1985,1986, sign., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Srdce
Položka č.: 1000Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:34
suchá jehla, 1986, 12,2 x 9 cm, sign. UD Karel Chaba, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Strom
Položka č.: 1001Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:35
lept, 1984, 8,2 x 5,6 cm, sign. UD Karel Chaba 84, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Návrh na novoročenku
Položka č.: 1002Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:36
tuš, pastel, papír, 1966, 21,7 x 10,7 cm, PF 1964, PD věnování Tvůj Cyril, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Helena Chvojková Trnková
(1914-1988)
Andělíček
Položka č.: 1003Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:37
akvarel, tuš, papír, 1978, 20,7 x 10,4 cm, monogr. PD H.Ch.T. 78, pf, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Jaromír Jindra
(1895-1984)
Květinový motiv
Položka č.: 1004Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:38
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jiří Kalousek
(1925-1986)
PF 1978
Položka č.: 1005Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:39
litografie, 1977, 13,5 x 6 cm, sign. DU Jiřík Kalousek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky a A. Pelce
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)