• Emil Kotrba

    (1912-1983)

    P. F. 1967

    Položka č.: 975

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:09

    litografie, 1966, 12,7 x 18,1 cm, sign. PD Emil Kotrba 1966, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Bohumil Krs

    (1890-1962)

    Novoročenka 1932

    Položka č.: 977

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:11

    litografie, 19 x 12 cm, signováno, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, ve speciálce prof. F. Kysely

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Liesler

    Dohled slunce

    Položka č.: 978

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:12

    lept, 17,3 x 7,7 cm, sign. DU Liesler, pf 1949 Vladimír Bujárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-?)

    Klíč (PF 1968, Jindřich Mahelka)

    Položka č.: 979

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:13

    suchá jehla, akvatinta, 1967, 10,8 x 18,1 cm, sign. PD J. Mahelka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Čtyři dámy

    Položka č.: 980

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:14

    lept, 1938, 10 x 13 cm, sign. PD. Mario Stretti, PF 1939, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ctibor Šťastný

    (1884-1962)

    P.F. 1937

    Položka č.: 981

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:15

    lept, 17 x 10,5 cm, signováno, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    P.F. 1960 - Jiřina Hořejší

    Položka č.: 982

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:16

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Milan Bauer

    Ryby

    Položka č.: 983

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:17

    suchá jehla, 1987, 5,6 x 4,8 cm, sign. UD Milan Bauer, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Strom s ptáčkem

    Položka č.: 984

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:18

    linoryt, 1975, 14 x 10 cm, sign. PD J. Bauch, PF 1976, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Anděl

    Položka č.: 985

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:19

    litografie, 2000, 15 x 8,1 cm, sign. DU K. Beneš 01, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Kampa

    Položka č.: 986

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:20

    litografie, 1985, 12,7 x 6,6 cm, sign. DU Jiří Bouda 85, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1947 Václav Petr

    Položka č.: 987

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:21

    lept, 1946, 7,9 x 4 cm, levý horní roh papíru pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Orest Dubay

    (1919-2005)

    Vrány

    Položka č.: 988

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:22

    linoryt, ruční papír, 800, 10 x 22 cm, sign. LD Orest Dubay 1963, novoročenka Slovenského fondu výtvarných umení, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mudrocha, M. Benky a M. Schurmanna na VŠT v Bratislavě, člen Skupiny výtvarných umelcov 29. augusta, SČUG Hollar a SVU Aleš

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Václav Haise

    (1903-1990)

    Venkovská ulice

    Položka č.: 989

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:23

    tempera, papír, 1978, 21 x 30 cm, sign. PD V. Haise, PF 1978, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Haise

    (1903-1990)

    Řeka na venkově

    Položka č.: 990

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:24

    voskovky, papír, 1981, 15 x 24 cm, sign. PD Václav Haise, PF 1981, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Václav Haise

    (1903-1990)

    Kapr PF 1980

    Položka č.: 991

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:25

    voskovky, papír, 1980, 12,5 x 19 cm, sign. DU V. Haise, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Václav Haise

    (1903-1990)

    Zasněžená vesnice PF 1983

    Položka č.: 992

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:26

    tempera, papír, 1983, 10,5 x 15 cm, sign. PD Haise, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Petr Hampl

    Adam a Eva

    Položka č.: 993

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:27

    lept, 1986, 10,3 x 7,3 cm, sign. PD Petr Hampl, č. 54/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Petr Hampl

    Dívka a muž

    Položka č.: 994

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:28

    suchá jehla, 1987, 7,5 x 10,5 cm, sign. PD P. Hampl, č. 89/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Petr Hampl

    Růst

    Položka č.: 995

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:29

    suchá jehla, 1985, 10,2 x 7,5 cm, sign. PD Petr Hampl, č. 56/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Anděl

    Položka č.: 996

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:30

    linoryt, 1997, 15, 4 x 10, 9 cm, sign. DU Karel Chbal, PF 1997, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Položka č.: 997

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:31

    litografie, 1982, 16,2 x 11,2 cm, sign. UD Karel Chaba 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Obličej

    Položka č.: 998

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:32

    tuš, akvarel, papír, 1985, 21 x 15 cm, sign. UD Karel Chaba, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Konvolut tisků - Praha

    Položka č.: 999

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:33

    tisk,akvarel, 1985,1986, sign., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Srdce

    Položka č.: 1000

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:34

    suchá jehla, 1986, 12,2 x 9 cm, sign. UD Karel Chaba, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Strom

    Položka č.: 1001

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:35

    lept, 1984, 8,2 x 5,6 cm, sign. UD Karel Chaba 84, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Návrh na novoročenku

    Položka č.: 1002

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:36

    tuš, pastel, papír, 1966, 21,7 x 10,7 cm, PF 1964, PD věnování Tvůj Cyril, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Helena Chvojková Trnková

    (1914-1988)

    Andělíček

    Položka č.: 1003

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:37

    akvarel, tuš, papír, 1978, 20,7 x 10,4 cm, monogr. PD H.Ch.T. 78, pf, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Jaromír Jindra

    (1895-1984)

    Květinový motiv

    Položka č.: 1004

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:38

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    PF 1978

    Položka č.: 1005

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:39

    litografie, 1977, 13,5 x 6 cm, sign. DU Jiřík Kalousek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky a A. Pelce

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)