Zuzana Oberthorová - Popelková
Růže
Položka č.: 257883Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2024 18:48
litografie, 1974, 42 x 29 cm, sign. DU Z. Oberthorová 74, pasparta, 96/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Jan Kuděla
Jan Werich
Položka č.: 277713Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2024 18:42
plakát, 64,5 x 95 cm, rám, fotografie byla použita jako přebal publikace Jan Kuděla: filmová fotografie, fotostudio 1998, rám mírně zašlý, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
V. Fanta
Strom ve větru
Položka č.: 261729Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2024 18:23
olej, plátno, 75,5 x 115 cm, sign. PD Fanta, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu
Portrét manželů
Položka č.: 246266Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2024 18:13
2x fotografie, 37,5 x 27,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Hermann Schmitzbonn
(1903-1960)
Hon na lišku (Parforsní hon)
Položka č.: 273797Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2024 18:26
olej, plátno, 70,5 x 80 cm, sign. PD Schmitzbonn, rám, Hermann Schmitzbonn (1903-1960), malíř krajin a portrétů, studoval na Düsseldorfské umělecké akademii u Maxe Clarenbacha. Narodil se v Duisburgu, v letech 1944 až 1957 působil v Adenau. Zemřel v sanatoriu ve švýcarské Agře., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Jan Otava
(1950)
Ratiboř
Položka č.: 277456Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2024 18:22
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Rudolf Němeček
(1921)
Stavení
Položka č.: 258384Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2024 18:16
olej, dřevo, 1989, 30 x 40 cm, sign. LD R. Němeček 89, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Petr Pištělka
(1887-1963)
Krysař
Položka č.: 280238Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:36
dřevoryt, 1932, 15,2 x 9,1 cm, sign. PD Petr Pištělka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schweigra a M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVUM
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Petr Pištělka
(1887-1963)
Tři králové
Položka č.: 280239Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:35
dřevoryt, 1933, 15,2 x 9,5 cm, sign. PD Petr Pištělka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schweigra a M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVUM
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karol Ondreička
(1944-2003)
Svetlo?
Položka č.: 280247Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:34
lept, 1982, 5 x 3,5 cm, sign. PD K. Ondreička 82, č. 50/100, DU slepotiskové razítko Lyra Pragensis, Antikvariát Dlážděná, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Eva Natus-Šalamounová
(1934-2018)
Vystoupení
Položka č.: 280262Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:31
litografie, 1993, 14,8 x 10 cm, sign. PD Eva Natus-Šalamounová , 163/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Exlibris M. Horníček
Položka č.: 280234Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:26
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
Vladimír Komárek
Kostlivec a rytíř
Položka č.: 280231Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:19
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jan Kavan
Rozbité sochy
Položka č.: 280256Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:15
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Kábrt
(1920-1989)
Přec Tě mám rád
Položka č.: 280229Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:13
lept, 1982, 11,7 x 8 cm, sign. DU Kábrt 82, Antikvariát Dlážděná, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Ota Janeček
Kos na knize
Položka č.: 280237Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:11
tisk, 7 x 7 cm, sign. PD Ota Janeček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
Daniela Benešová
Ex libris Mája Hanová
Položka č.: 280266Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:05
litografie, 1994, 13 x 10,5 cm, sign. PD Benešová, 55/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jožka Baruch
(1892-1966)
Drak s fajfkou
Položka č.: 280246Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:01
dřevoryt, 1966, 16,7 x 11,7 cm, sign. LD J. Baruch, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jožka Baruch
(1892-1966)
Ať si bylo jaksibylo dycky jaksi bylo eště nigdy nebylo aby jaksis nebylo.
Položka č.: 280249Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:00
dřevoryt, 9,8 x 14,6 cm, značeno LN v desce JB, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Ludmila Jiřincová
Položka č.: 279757Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2024 18:37
litografie, 31,8 x 22,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 81/200, Ludmila Jiřincová se řadí mezi nejznámější české výtvarnice. Věnovala se jak volné tvorbě, tak grafice, jež pokrývala široké spektrum námětů. Proslula zasněnými portréty žen skrytých pod závoji či s květy ve vlasech, jejichž pozadí poukaz…
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Odhadní cena: 6 000 - 7 000 CZK
Vladimír Kokolia
Žebřík
Položka č.: 279754Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2024 18:34
linoryt, 37 x 45 cm, sign. PD Kokolia, klip rám, č. 3/29, Kokoliova tvorba zahrnuje velmi různorodou škálu medií i námětů. Autor se věnuje malbě, grafice, kresbě i digitálnímu obrazu. Jeho tvorba je i v oblasti sdělení velmi různorodá, využívá formy figurativní, objektové či zcela abstraktní. Podsta…
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Odhadní cena: 22 000 - 28 000 CZK
Květa Pacovská
(1928-2023)
Okno
Položka č.: 279752Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2024 18:32
litografie, 81 x 69,5 cm, sign. LD, č. 5/7, v díle nedávno zemřelé výtvarnice Květy Pacovské se snoubí hravost a důvtip spolu s originální výtvarnou a typografickou složkou. Pacovská studovala na pražské UMPRUM v ateliéru Emila Filly obor monumentální malby. Studia dokončila v roce 1952 a posléze za…
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
Odhadní cena: 10 000 - 14 000 CZK
Karel Oberthor
Volavky
Položka č.: 280168Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 18:37
litografie, 1974, 50 x 34,5 cm, sign. DU K. Oberthor 74, autorský tisk, při horním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Různí autoři
Grafický špalíček 1982
Položka č.: 280133Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:59
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Nokturno
Položka č.: 280125Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:51
litografie, 1983, 17 x 26 cm, sign. DU Vladimír Suchánek, e.a., PD věnování Karlu Kašparovi, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aleš Lamr
(1943-2024)
Posel
Položka č.: 280123Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:49
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Prorok
Položka č.: 280122Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:48
František Hudeček
(1909-1990)
Položka č.: 280114Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:40
litografie, 1972, 39 x 29 cm, sign. PD F. Hudeček 72, rám, autorský tisk I, dílo významného malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42 a Skupiny RADAR. Hudeček byl jedním z prvních autorů, kteří do českého umění vnášeli konstruktivní tendence, posléze nahrazené tendencemi surrealismu., žák prof…
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
Ludmila Jiřincová
Položka č.: 280108Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:34
lept, 15,3 x 27,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
František Tichý
(1896-1961)
Novoročenka Jana Fučíka na rok 1953
Položka č.: 280102Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:28
suchá jehla, 1952, 3,5 x 5,5 cm, sign. DU Tichý 52, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu