• Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Příprava na boj (diptych)

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:35

    dřevořez, 36,1 x 24 a 36,1 x 23,4 cm, jedna z grafik nalepena na bílém papíru, jedna z grafik natržená u spodního okraje; druhá grafika nahoře poškozená, u spodního okraje natržená na dvou místech, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Pozdě v noci (diptych)

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:36

    dřevořez, 34,2 x 23,8 a 34 x 23,9 cm, nalepeno na bílém papíru, značeno LD a PU, papír pokrčený a místy poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Spor (diptych)

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:37

    dřevořez, 36,6 x 25,5 a 37 x 25,8 cm, nalepeno na růžovém papíru, značeno v dolní části, papír místy pokrčený, místy poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hiroshige Utagawa

    (1797-1858)

    Miya: Atsuka Terminal

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:38

    dřevořez, 33,9 x 22,2 cm, nalepeno na černém papíru, značeno LD, místy poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Císařská knihovna

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:39

    dřevoryt, 33 x 23,5 cm, rám, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kuniaki

    (1835-1888)

    Škola v Osace

    Položka č.: 217

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:40

    dřevořez, 24,2 x 16,8 cm, nalepeno na červeném papíru, papír pokrčený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Toyohara Chicanobu

    (1838-1912)

    Odpočívající gejši (triptych)

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:41

    dřevořez, 35,4 - 35,7 x 23,5 - 23,7 cm, nalepeno na černém papíru, značeno v dolní části, místy poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Noda Kyuho

    (1879-1971)

    Námořník Kezori Kuemon

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:42

    dřevořez, 40,5 x 26,9 cm, značeno PD, zažloutlý papír, pravý horní růžek pokrčený, levý dolní roh ušpiňen černou barvou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Horký

    (1879-1936)

    Krajina

    Položka č.: 220

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:43

    olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. PD Fr. Horký, rám, malba místy zkrakelovaná, studijní cesty do Paříže, Mnichova a Holandska

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lída Hynková - Bobková

    (1908-1988)

    Tatry

    Položka č.: 221

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:44

    olej, plátno, 1977, 70 x 50 cm, sign. LD L. Hynková 77, rám, malířka, publicistka, horolezkyně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Březinová

    Horská krajina

    Položka č.: 222

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:45

    olej, sololit, 2000, 50 x 50 cm, sign. PD Březinová 2000

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Angelo von Fürsten ?

    Tajemný les

    Položka č.: 223

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:46

    olej, plátno, 1977, 49 x 60 cm, sign. LD A. von Fürsten, rám, vzadu dílo popsáno autorem?

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonie Müllerová - Povondrová

    (1928-?)

    Na Dunaji

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:47

    olej, karton, 60 x 42 cm, sign. PD Povondrová, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Vesnice

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:48

    olej, lepenka, 20 x 57 cm, sign. PD Pýcha, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Mach

    Snopy

    Položka č.: 226

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:49

    olej, plátno, 1927, 31,5 x 31,5 cm, sign. PD R. Mach 1927, rám

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sergej Alexejevič Grigorjev

    (1910-1988)

    Jižně od Kyjeva

    Položka č.: 227

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:50

    olej, karton, 1986, 40 x 50 cm, sign. PD azbukou S A Grigorjev 86, rám, ukrajinský malíř Serhii Hryhoriev (Sergey Alekseyevich Grigoryev) studoval u V. A. Favorského v Moskvě, absolvoval v roce 1932 akademii v Kyjevě, kde byl žákem F. Krasytského a F. Kryčevského. Poté zde a v Charkově působil také …

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Kašpar (připsáno)

    (1877-1934)

    Čtenář

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:51

    kresba sépií, papír, 12 x 16 cm, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Žena v kroji

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:52

    akvarel, běloba, uhel, papír, 43 x 26 cm, sign. PD, rám, na papíře jsou místy skvrny od vody, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét

    Položka č.: 230

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:53

    olej, plátno, 48,5 x 34,5 cm, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Albert Guibert

    Voják

    Položka č.: 231

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:54

    olej, plátno, 1888, 46 x 38 cm, sign. PD Guibert, rám, na zadní straně razítko pařížského rámařství či galerie. Konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, signatura je u křestního jména mírně setřená, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lubomír Procházka

    (1922-2012)

    Most v Parmě

    Položka č.: 232

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:55

    olej, plátno, 1973, 30 x 55 cm, sign. LD L. Procházka 73, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ulice

    Položka č.: 233

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:56

    olej, plátno, 60 x 45 cm, klínový rám, na několika místech v horní části odpadlá barva, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Hudeček

    (1872-1941)

    Studie pivoněk

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:57

    olej, plátno, 49 x 67 cm, sign. PD Ant. Hudeček, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Zikmund

    (1893-1955)

    Kytice

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:58

    olej, plátno, 71,5 x 55 cm, sign. LD F. Zikmund, rám, žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na VŠUP v Praze, poté prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Antonín Zázvorka

    (1894-1980)

    Zátíší s kyticí a šálkem

    Položka č.: 236

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:59

    olej, plátno, 1941, 50,5 x 69,5 cm, monogr. PN JZ 41, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Ježíšek Fritz

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:00

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, rám, č. 13/60, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Borec v Litokrajině 2

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:01

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, ram, 22/30, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Píseň pro Zuzanu

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:02

    tužka, akryl, papír, 1999, 54,5 x 40,5 cm, sign. DU Martin Velíšek 1999, rám, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Selfie

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:03

    fixy, tužka, pastelky, papír, 2006, 30 x 41 cm, sign. DU Martin Velíšek 2006, rám, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Ubytovna

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:04

    tužka, papír, 1993, 44,5 x 61 cm, sign. PU Martin Velíšek 1993, rám, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook