• Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Fontána Alhambra v Grenadě

    Položka č.: 201894

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:07

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Okno

    Položka č.: 189632

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:08

    dřevoryt na ručním papíře, 23,6 x 17,4 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 5/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Milan Entler

    Květiny ve váze

    Položka č.: 239197

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:09

    litografie, 27,8 x 22 cm, sign. PD Milan Entler, 54/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Milan Entler

    Pohled z okna v noci

    Položka č.: 186696

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:10

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Petr Fišárek

    Echo

    Položka č.: 221134

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:11

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Hrad Bousov

    Položka č.: 211068

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:12

    dřevoryt, 1958, 20,8 x 15,8 cm, sign. PD M Florian, 170/30

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Věra Fridrichová

    (1919-1978)

    Harfenistka

    Položka č.: 122190

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:13

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • K. A. Haloun

    Koupel

    Položka č.: 245651

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:14

    akvarel, papír, 1994, 19,5 x 10,5 cm, sign. PD K. A. Haloun, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • K. A. Haloun

    Položka č.: 245649

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:15

    olej, sololit, 1977, 32,5 x 20 cm, sign. PD Haloun 77, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Světla Hásková

    Cesta k domu

    Položka č.: 242120

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:16

    litografie, 17,2 x 24,4 cm, sign. PD nečitelně, 18445, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Leták

    Položka č.: 235164

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:17

    tisk, 20,9 x 10,1 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • René Hora

    Hlava muže II.

    Položka č.: 211364

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:18

    monotyp, akvarel, 1983, 21 x 18,2 cm, sign. PD Hora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Soukupa na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Tváře

    Položka č.: 179287

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:19

    serigrafie, 1989, 26 x 18,5 cm, sign. PD Hořánek 89, vpravo dole podpis předsedy SČB Františka Dvořáka, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eva Janíčková

    Stavovské divadlo

    Položka č.: 245653

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:20

    lept, mezzotinta, 6 x 7,5 cm, sign. PD Janíčková, pasparta, 92/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ivana Jurná - Lipská

    Dražby koní

    Položka č.: 239199

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:21

    litografie, 1990, 17,9 x 31 cm, sign. PD I. Jurná - Lipská 90, 9/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Mušle

    Položka č.: 239219

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:22

    litografie, 1983, 12,5 x 8 cm, sign. LD Kadrnožka , 34/60, P. F. 1984, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Abstrakce II.

    Položka č.: 239218

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:23

    litografie, 8,7 x 13,5 cm, sign. PD Kadrnožka , 25569, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Abstrakce

    Položka č.: 239217

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:24

    litografie, 1991, 9 x 13,4 cm, sign. PD Kadrnožka 91, 37/50, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    In Vino Veritas

    Položka č.: 239211

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:25

    serigrafie, 13,8 x 9 cm, sign. DU J. Kaiser, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Zámek

    Položka č.: 258211

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:26

    litografie, 23 x 14,8 cm, sign. DU L. J. Kašpar, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Hanka Kettnerová

    Švanda s bubáky

    Položka č.: 139206

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:27

    akvarel, tuš, papír, 20,1 x 23,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Hanka Kettnerová

    Princezna Zulika

    Položka č.: 139204

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:28

    akvarel, tuš, papír, 16,5 x 24 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Hanka Kettnerová

    Švanda s Rosavou ve vězení

    Položka č.: 139203

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:29

    tuš, akvarel, papír, 16,8 x 23,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milan Kos

    Pásovec

    Položka č.: 239200

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:30

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Plody

    Položka č.: 236088

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:31

    litografie, 1987, 15,5 x 8,5 cm, sign. DU B. Krátký 87, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Květina

    Položka č.: 236087

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:32

    litografie, 1987, 16 x 7,9 cm, sign. DU B. Krátký 87, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Lastura

    Položka č.: 236086

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:33

    litografie, 1987, 18,2 x 12,2 cm, sign. DU B. Krátký 87, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeněk Krch

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 201913

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:34

    dřevoryt, ruční papír, 1961, 17,5 x 21,5 cm, sign. PD Krch Zdeněk 61, 5/1, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeňka Křemenová

    Zamyšlení

    Položka č.: 240838

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:35

    litografie, 1952, 39,7 x 21,8 cm, značeno PD Z. K., mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Zdeňka Křemenová

    Cvičení

    Položka č.: 201914

    Plánované ukončení: 19. 08. 2021 18:36

    tuš, papír, 13,8 x 14 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)