• Jakub Honetschläger

    (1980)

    Dům I.

    Položka č.: 189441

    Vyvolávací cena: 3.150 CZK (126 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 17:58

    viceberevná akvatinta, 2014, 16,5 x 24,5 cm, PD monogr. H, č. 3/20

    Aktuální cena: 3.150 CZK (126 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Dům II.

    Položka č.: 189442

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 17:59

    viceberevná akvatinta, 16,5 x 24,5 cm, PD monogr. H, č. 2/20

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Dům III.

    Položka č.: 189443

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:00

    viceberevná akvatinta, 16,5 x 24,5 cm, PD monogr. H, č. 3/20

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Dům IV.

    Položka č.: 189444

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:01

    viceberevná akvatinta, 2015, 16,5 x 24,5 cm, PD monogr. H, č. 2/20

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nad městem

    Položka č.: 190379

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:02

    litografie, 2011, 31 x 54 cm, sign. PD J. Valečka, č. 130/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Lampionová slavnost

    Položka č.: 190381

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:03

  • Milan Chabera

    Studie

    Položka č.: 190439

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:04

    tuš, papír, 1993, 50 x 70 cm, sign. DU M. Chabera 93, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. Smetany na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Petr Zeman

    Skřítek a dáma v černém

    Položka č.: 191815

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:05

    kombinováná technika, sololit, 2008, 30 x 30 cm, monogr. PD Z, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kateřina Tmějová

    (1976)

    Václav s Pallou

    Položka č.: 191839

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:06

    olej, plátno, 2003, 35,5 x 45,5 cm, sign. vzadu Tmějová 03

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Kateřina Tmějová

    (1976)

    Koráb

    Položka č.: 191840

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:07

    olej, plátno, 2006, 34 x 44,5 cm, sign. vzadu Tmějová 06

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Petr Štengl

    Triptych

    Položka č.: 191841

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:08

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Vladimír Svoboda

    Úryvek ornamentu

    Položka č.: 194791

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:09

    olej, plátno, 25 x 35 cm, sign. PD Svoboda, rám

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

  • Olga Vychodilová

    Loď ve větru - negativ

    Položka č.: 199641

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:11

    lept, papír, 2008, 20 x 14,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č.49/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Křížová cesta - Chlum u Třeboně

    Položka č.: 199642

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:12

    litografie, 23,6 x 15,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 39/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Jana Reinerová

    Panorama Wetzlaru

    Položka č.: 199644

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:13

    litografie, 14,5 x 21 cm, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Leo Vaniš

    (1979)

    K.Čapek - Hordubal

    Položka č.: 199645

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:14

    kombinovaná technika, papír, ilustrace, 20,5 x 17 cm, sign. PD Leo Vaniš 07, vzadu popsáno autorem, člen Sdružení výtvarníků ČR

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Leo Vaniš

    (1979)

    I.Olbracht - Zlý voják

    Položka č.: 199646

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:15

    kombinovaná technika, papír, ilustrace, 20,5 x 17 cm, sign. PD Leo Vaniš 07, člen Sdružení výtvarníků ČR

  • Milan Staněk

    Starý splav

    Položka č.: 199650

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:16

    suchá jehla, 1991, 25,5 x 39 cm, sign. PD M. Staněk 91, č. 6/25, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Břetislav Charwot

    Na hraně

    Položka č.: 199653

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:17

    suchá jehla, 1951, 39 x 31 cm, sign. PD B. Charwot 91, č. 2/5, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze

  • Petra Zatloukalová

    Položka č.: 202378

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:19

    olej, plátno, 2007, 50 x 70 cm, PD monogr. PZ 07

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Práce a odpočinek

    Položka č.: 202615

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:20

    lept, 34,2 x 27 cm, sign. PD Petr Dillinger, č. 42/80, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Jižní portál chrámu sv. Víta

    Položka č.: 202616

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:21

    lept, 31,7 x 24,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

  • Andrea Forsterová

    Nadvláda dikobraza

    Položka č.: 202625

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:22

    litografie, 2004, 45 x 59,5 cm, sign.PD Andrea Forsterová 2004, č. 17/100, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Olga Vychodilová

    Vratič

    Položka č.: 203016

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:23

    lept, 13 x 7 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 50/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Ondřej Laštůvka

    (1969)

    Praha (čekání)

    Položka č.: 203017

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:24

    akvatinta, 13 x 15,5 cm, sign. PD O. Laštůvka, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Markéta Laštůvková

    (1969)

    Zpěv ptáků

    Položka č.: 203025

    Vyvolávací cena: 4.100 CZK (164 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:25

    linoryt, 1996, 45 x 71 cm, sign. PD Laštůvková 1996, č. 3/4

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice III

    Položka č.: 203033

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:26

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Válek

    kompozice IV

    Položka č.: 203034

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:27

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Camino IV

    Položka č.: 203036

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:28

    akvatinta, 2006, 55,5 x 33 cm, monogr. PD JH 06, č. 2/20

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Zahradník

    Položka č.: 203734

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:29

    dřevoryt, 1926, 24 x 33,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, na papíře zažloutlé skvrny, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)