• Vladislav Bauer

    (1928)

    Papilio machaon

    Položka č.: 236839

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:01

    kombinovaná technika, 32,3 x 45,2 cm, sign. PD Vl. Bauer, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Košťál

    Kupky sena

    Položka č.: 279067

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:16

    akvarel, papír, 1972, 35 x 56 cm, sign. PD Košťál 72, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Kreisinger

    (1885-1956)

    Zpěváci

    Položka č.: 234195

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:33

    litografie, 1946, 45 x 29 cm, sign. PD V. Kreisinger, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Kupky sena

    Položka č.: 226267

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:52

    litografie, 1957, 19 x 30 cm, sign. PD MHolý 57, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hej hou - hej houu.....

    Položka č.: 223212

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:02

    tuš, papír, 34 x 44 cm, sign. PD Bělocvětov, vpravo nahoře text, v horní části pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Kadlec

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 178757

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:00

    voskovky, papír, 1970, 29,5 x 41,3 cm, sign. PD Kadlec 70, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karla Hejnová - Talabardon

    (1922)

    Krávy na pastvě

    Položka č.: 178485

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:10

    akvarel, tuš, papír, 22,2 x 32,5 cm, sign. PD Ch. Talabardon, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Brož

    (1932)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 177864

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:02

    pastel, papír, 59 x 44 cm, sign. PD Z. Brož, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Brož

    (1932)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 177863

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:00

    pastel, papír, 51,5 x 39,5 cm, sign. PD Z. Brož, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Podzim

    Položka č.: 280763

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:06

    lept, 18,2 x 23,8 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Zima

    Položka č.: 280762

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:04

    lept, 1942, 17,8 x 24,2 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Vstup do kláštera dominikánů v Českých Budějovicích

    Položka č.: 280761

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:02

    lept, 23,9 x 18,3 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Malý vodopád

    Položka č.: 280721

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:18

    lept, 12,6 x 9,2 cm, sign. PD Arno Nauman, č. 67/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Muž na koni

    Položka č.: 279013

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:16

    dřevoryt, 19,8 x 11 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Bílkovský

    (1909-1998)

    Dostihy; Dva jezdci

    Položka č.: 278808

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:06

    2x litografie, 8,5 x 15; 8 x 19 cm, sign. PD a LD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Zřícenina

    Položka č.: 278863

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:54

    dřevoryt, 1935, 9,4 x 17,3 cm, LD značeno ve štočku VK 35, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Hradčany

    Položka č.: 278859

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:48

    dřevoryt, 1923, 6,4 x 12 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    6x exlibris

    Položka č.: 278858

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:46

    6x dřevoryt, 2x sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Děvče v šátku

    Položka č.: 278828

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:20

    dřevoryt, 18,8 x 11 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Dívka

    Položka č.: 278826

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:18

    dřevoryt, 14,2 x 9,8 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Majer

    (1926-1984)

    Pod Karlovým mostem

    Položka č.: 278887

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:06

    lept, 23,4 x 15,3 cm, monoghr. PD JM, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Glaser

    (1957)

    Rostoucí monstrum

    Položka č.: 206327

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:16

    lept, 1985, 12,7 x 15,9 cm, sign PD Glaser 85, 18/40, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, člen volného sdružení profesionálních výtvarných umělců LUGH

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Pardubické motivy

    Položka č.: 280754

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:54

    litografie, 27,2 x 18,8 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Jan Sládek

    (1917-?)

    Kladno

    Položka č.: 280753

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:52

    litografie, 30,5 x 22,3 cm, monogr. PD JMS, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Meandr řeky

    Položka č.: 281912

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:26

    tempera, karton, 34 x 49 cm, sign. PD, rám, odřený rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Blažek

    (1904-2000)

    Předjaří pod horami

    Položka č.: 266211

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:01

    olej, karton, 33 x 47,5 cm, sign. LD Zblažek, rám, na zadní straně popsáno, malba mírně zašpiněna, zvlněný karton, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emanuel Ranný

    (1943)

    Krajina

    Položka č.: 281928

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:40

    litografie, 22 x 18 cm, sign. PD Ranný, 67/75, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váňa

    (1911-1997)

    Řeka

    Položka č.: 264549

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:48

    litografie, 44 x 60,5 cm, sign. PD Váňa, autorský tisk, pokrčený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lubomír Dušek

    (1951)

    Krajina

    Položka č.: 279012

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:14

    akvatinta, 15,5 x 16,6 cm, sign. DU L. Dušek, č. 5/25, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Benátky

    Položka č.: 281018

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:34

    litografie, 1961, 10,5 x 14,8 cm, sign. LD Liesler 61, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook