• Alois Nožička

    (1934)

    Gesto bez významu

    Položka č.: 281767

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:30

    fotografie, 1987, 29,4 x 22,1 cm, sign. vzadu Nožička 1987, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Nožička

    (1934)

    Objekt B

    Položka č.: 281766

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:29

    fotografie, 1961, 29,5 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 1961, ze souboru cyklů Hranice komunikace, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fiala

    (1969)

    Růžový slon

    Položka č.: 281718

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:41

    litografie, 2001, 79,8 x 57 cm, sign. PD P. Fiala 2001, a.t., v rozích papír nepatrně pokrčený, nahoře u pravého okraje je šedá čára, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Podhrázský

    (1920-1999)

    Rozcvička

    Položka č.: 281513

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:16

    tužka, pastelky, papír, 19,5 x 28 cm, rám, v kontextu českého umění zaujímá Stanislav Podhrázský postavení solitéra, určené zejména jeho bezvýhradným zaměřením na figuru a výraznou imaginaci. Jeho tvorba také neprošla žádnými výraznými proměnami: od raných artefaktů až po pozdní díla se setkáváme s …

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Portier

    Položka č.: 281575

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:18

    ofset, 1986, 66 x 44 cm, sign. PD J. Kolář 86, rám, č. 20/75, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Stavění máje

    Položka č.: 281681

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:04

    olej, plátno, 2021, 80 x 70 cm, sign. LD Jan Skorka Lauko 2021, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Tragédie v cirku…

    Položka č.: 281680

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:03

    akryl, plátno, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Ulice neřesti

    Položka č.: 281679

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:02

    akryl, plátno, 2003, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 03, napínací rám, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti p…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Zlatý podzim

    Položka č.: 281678

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:01

    akryl, sololit, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Prášek

    (1950)

    Pankrác

    Položka č.: 281662

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:45

    akryl, plátno, 1976-X, 100 x 100,5 cm, monogr. LN KP 76, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem, nalepen štítek s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Oue…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petra Hřivnáčová

    Kudu

    Položka č.: 281658

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:41

    akryl, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. PD P. Hříva 2018, napínací rám, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Janouškovec

    (1961)

    Podzim v zahradě

    Položka č.: 281653

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:36

    akryl, plátno, 2021, 43 x 60 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Kudrnáček

    (1949)

    Hory

    Položka č.: 281651

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:34

    akryl, plátno, 2016, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2016, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Kudrnáček

    (1949)

    Zelený obelisk

    Položka č.: 281650

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:33

    akryl, plátno, 2015, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2015, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Pít či nepít, to je otázka…

    Položka č.: 281456

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:01

    akryl, sololit, 2021, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 21, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajím…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonie Müllerová - Povondrová

    (1928-?)

    Na Dunaji

    Položka č.: 281473

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:18

    olej, karton, 60 x 42 cm, sign. PD Povondrová, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Jedlička

    (1944)

    Belzebub

    Položka č.: 281577

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:20

    lept, 1973-74, 17,2 x 13,5 cm, sign. PD Jan Jedlička, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 281282

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:07

    litografie, 1930, 49 x 39,9 cm, sign. PD V. Špála, rám, S.V.U. Mánes svým členům na rok 1930, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Vojtěch Novák

    (1901-1969)

    Rybník u Stráže

    Položka č.: 281350

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:15

    olej, plátno, 1967, 54 x 118 cm, sign. PD V. V. Novák 1967, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. Bukovace, Pirnera a Nechleby na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny M 58

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Pražské věže

    Položka č.: 281579

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (330 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:22

    kolorovaná suchá jehla, 2005, 39,5 x 18 cm, sign. PD Karel Chaba 05, soukromé studium

    Aktuální cena: 7.900 CZK (330 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Motorkář

    Položka č.: 281534

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:37

    tempera, karton, 2008, 20 x 28,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Ptáček

    (1949)

    Hnízda (diptych)

    Položka č.: 281533

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:36

    2 x akryl, kombinovaná technika, karton, 1994, 1996, 86 x 60 cm, oba signovány PD Ptáček, rám, diptych, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, na rámech drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Čtyři jezdci apokalypsy

    Položka č.: 281594

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:37

    suchá jehla, akvatinta, 2022, 59 x 79,3 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2022, e. a. , dole uprostřed slepotisková značka papíru, nepatrně naražený levý dolní roh papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Neznámá

    Položka č.: 281593

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:36

    suchá jehla, akvatinta, 2018, 49,5 x 67 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2018, č. 25/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Hotel štěstí

    Položka č.: 281677

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:00

    akryl, plátno, 2022, 69,9 x 50,1 cm, sign. PD Raiser 22, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Mrkva

    (1989)

    Z cyklu Ženy

    Položka č.: 281660

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:43

    olej na papíru adjustovaném na sololitu, 98 x 67 cm, sign. PD MMrkva, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Kudlanka

    Položka č.: 281317

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:42

    tempera, papír, 2006, 59 x 42 cm, sign. PD Načeradský 2006, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Albert Guibert

    Voják

    Položka č.: 281479

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:24

    olej, plátno, 1888, 46 x 38 cm, sign. PD Guibert, rám, na zadní straně razítko pařížského rámařství či galerie. Konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, signatura je u křestního jména mírně setřená, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Šárka Růžičková Zadáková

    (1982)

    Bazar paměti

    Položka č.: 281525

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:28

    akryl, plátno, 18 x 20,3 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková, Šárka Růžičková Zadáková je absolventka Ateliéru malby na UMPRUM u P. Nešlehy a S. Diviše. Její tvorba vychází zejména z osobního života, a proto na jejích obrazech můžeme potkat její vlastní rodinu, ale zároveň i prožívat zkušenosti, k…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivana Lomová

    (1959)

    Ženy - lodě

    Položka č.: 281539

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:42

    akvarel, papír, 1995, 29,1 x 40,5 cm, sign. DU Ivana Lomová 95, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook