• Robert Hliněnský

    (1908-1979)

    Bez názvu

    Položka č.: 281388

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:53

    pastel, papír, 1978, 26,5 x 18,5 cm, sign. PD R. Hliněnský 78, rám, významný moravský malíř, jehož dílo je charakteristické vynalézavou, intimní poezií. Ve svém výrazu je blízký Boštíkovi, s nímž paralelně dospěl k lyrice projevující se však větším vztahem ke koloristickému pojednání malby, studium …

    Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hubatka

    (1960)

    Tance na přechodu

    Položka č.: 281439

    Vyvolávací cena: 11.300 CZK (471 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:44

    olej, plátno, 2011, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka

    Aktuální cena: 11.300 CZK (471 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Spěváčková

    (1980)

    Nirvanický vítr

    Položka č.: 281632

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:15

    tempera, olej, 2009, 115 x 90 cm, sign. vzadu Spěváčková, žákyně doc. P. Veselého a T. Lahody na FaVU při VUT v Brně

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Dušek

    (1992)

    Po dešti

    Položka č.: 281609

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:52

    olej, akryl, plátno, 2018, 50 x 50 cm, sign. zezadu DUŠEK 2018

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Hradčanské náměstí

    Položka č.: 281672

    Vyvolávací cena: 10.400 CZK (434 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:55

    akryl, kombinovaná technika, plátno, 24 x 18 cm, sign. LD Reinerová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 10.400 CZK (434 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radoslav Valeš

    (1966)

    Noc v přístavu

    Položka č.: 281684

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:07

    akryl, sololit, 2014, 46 x 35,5 cm, sign. vzadu R.V., rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Štědra

    (1945)

    Konec léta

    Položka č.: 281676

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:59

    olej, plátno, 76 x 69,5 cm, sign. PD Štědra, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Janouškovec

    (1961)

    Za svitu úplňku

    Položka č.: 281654

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:37

    akryl, plátno, 2022, 66 x 71 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Kudrnáček

    (1949)

    Bodyguard

    Položka č.: 281652

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:35

    akryl, plátno, 2020, 70 x 70 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mlynářka

    Položka č.: 275968

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:26

    olej, plátno, kolem roku 1900, 74 x 53 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 17 000 - 22 000 Kč CZK

  • Antonín Hudeček

    (1872-1941)

    Studie pivoněk

    Položka č.: 281481

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:26

    olej, plátno, 49 x 67 cm, sign. PD Ant. Hudeček, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sergej Alexejevič Grigorjev

    (1910-1988)

    Jižně od Kyjeva

    Položka č.: 281475

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:20

    olej, karton, 1986, 40 x 50 cm, sign. PD azbukou S A Grigorjev 86, rám, ukrajinský malíř Serhii Hryhoriev (Sergey Alekseyevich Grigoryev) studoval u V. A. Favorského v Moskvě, absolvoval v roce 1932 akademii v Kyjevě, kde byl žákem F. Krasytského a F. Kryčevského. Poté zde a v Charkově působil také …

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Reklama v krajině

    Položka č.: 281276

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:01

    litografie, 1992, 65,5 x 49,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 92, č. 55/140, při pravém okraji v jednom místě napatrně natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Naše ekologie

    Položka č.: 281373

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:38

    tuš, akvarel, papír, 42 x 29,5 cm, sign. PU Renčín, mírně ušpiněno, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Veno Veselý

    (1879-1953)

    Mlýn u potoka

    Položka č.: 281358

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:23

    olej, plátno, 1925, 80 x 71 cm, sign. LD Veno Veselý 1925, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Honz

    (1989)

    Rybník

    Položka č.: 281607

    Vyvolávací cena: 9.900 CZK (413 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:50

    olej, sololit, 2016, 27 x 35 cm, sign. PD T. Honz, rám

    Aktuální cena: 9.900 CZK (413 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Demel

    (1942)

    Kolotoč II

    Položka č.: 281396

    Vyvolávací cena: 9.800 CZK (409 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:01

    litografie, 2008, 66 x 35 cm, sign. PD Karel Demel 08, č. 69/130, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.800 CZK (409 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fiala

    (1969)

    Magnolie

    Položka č.: 281719

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:42

    litografie, 59,5 x 75,5 cm, sign. PD Fiala, č. 13/39, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Mecenáš

    Položka č.: 281682

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:05

    olej, plátno, 2022, 110 x 90 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko, klínový rám, Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je označován za …

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    U výkladní skříně

    Položka č.: 281777

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:40

    černobílá bromostříbrná fotografie, 13 x 11 cm, rám, stav odpovídá autorskému přístupu

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Koupaliště

    Položka č.: 281776

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:39

    černobílá bromostříbrná fotografie, 10,5 x 14 cm, rám, stav odpovídá autorskému přístupu

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Kamil Lhoták na kole, Libeň, 1967

    Položka č.: 281743

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:06

    fototisk, 1967, 60 x 50 cm, vzadu štítek Václav Chochola, žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Klára Bočkayová

    (1948)

    Vzácná chvíla

    Položka č.: 281543

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:46

    akryl, plátno, 2010, 45 x 30 cm, olištováno, autorka ve svém díle zpracovává motivy tradičních ženských rukodělných výtvorů, jako jsou například výšivky, dečky a ubrusy, které byly běžnými součástmi domácností 19. a první poloviny 20. století. Tyto klasické ženské práce používala jako východisko ke …

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    J. S. Bach - Kantáty

    Položka č.: 281592

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:35

    dřevoryt, 2001, 60,5 x 47 cm, sign. PD F. Hodonský 2001, č. 2/4, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír 99

    (1963)

    Příjezd

    Položka č.: 281580

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:23

    giclée print, 2023, 46 x 66 cm, sign. PD Jaromír 99, rám, č. 1/3, Jaromír Švejdík (Jaromír 99) je českým výtvarníkem, ilustrátorem, skladatelem a hudebníkem. Vedle volné tvorby se věnuje zejména komiksům a ilustraci knih. Mezi jeho nejznámější díla patří komiksový román Alois Nebel, který byl zfilmo…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Franta

    (1962)

    Swedish 3

    Položka č.: 281307

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:32

    ruční papír, akryl, sprej, 2007, 58 x 42 cm, sign. LD R.Franta, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Rodina na výletě

    Položka č.: 281302

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:27

    akvarel, pastel, karton, 1991, 69,5 x 50 cm, sign. DU Načeradský 91, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Mojžíš

    Položka č.: 281378

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:43

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 124, str. 155

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Anděl s mečem

    Položka č.: 281377

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:42

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 119, str. 153

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    U země II.

    Položka č.: 281595

    Vyvolávací cena: 8.900 CZK (371 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:38

    suchá jehla, 2021, 49 x 66 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2021, č. 22/34, při okrajích nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 8.900 CZK (371 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook