-
Miroslav Houšť
(1953)
Věčná alchymie
Položka č.: 281562Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:05
litografie, 24 x 19 cm, sign. PD Mir. Houšť, rám, č. 117/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Král
Položka č.: 281556Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:59
lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Ve větru
Položka č.: 281555Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:58
lept, 10 x 5,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Olivovník v Getsemanské zahradě
Položka č.: 261952Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:41
litografie, 37,5 x 32,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, 47/100, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková
(1940-2020)
Strom ptačího života II.
Položka č.: 261845Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:11
akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,8 x 65 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková
(1940-2020)
Strom ptačího života I.
Položka č.: 261844Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:12
akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,5 x 64,5 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan C. Vondrouš
(1884-1970)
Kostel sv. Jakuba v Kutné Hoře
Položka č.: 278901Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:28
lept, 1940, 32,5 x 25,8 cm, sogn. PD J.C. Vondrouš 1940, č. 47/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Rusínová
(1970)
Cinkající les
Položka č.: 281417Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:22
suchá jehla, 2022, 19,5 x 14,5 cm, monogr. PD ZŠR 2022, č. 3/10, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Toman
(1886-1942)
Krajina
Položka č.: 259197Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:48
olej, karton, 47,5 x 65,5 cm, sign. PD Toman Fr., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Vltava
Položka č.: 281242Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:44
lept, 1948, 12,5 x 15,7 cm, sign. DU Liesler 48, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Macková
(1887-1969)
Džamie v Ruščuku
Položka č.: 281362Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:27
dřevoryt, 1927, 15 x 10 cm, sign. PD A. Macková 27, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Toman
(1877-1946)
Bez názvu
Položka č.: 281426Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:31
lept, 1923, 20,5 x 15 cm, sign. PD K Toman 1923
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Tanečnice
Položka č.: 281405Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:10
lept, 1969, 38 x 53 cm, sign. PD Ctirad 69, vzadu razítko Čfvu, lehce srolováno, mimo tisk skvrny, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Doubravová
Kachničky ve vodě
Položka č.: 281852Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:05
olej, karton, 1957, 35 x 45 cm, sign. PD Doubravová 1957, rám, na zadní straně popsáno autorkou, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hugo Boettinger
(1880-1934)
Eduard Vojan
Položka č.: 279188Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:32
tužka, papír, 40 x 28 cm, Antikvariát Ostrovní, žák E. Lišky a F. Jeneweina na UPŠ v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hugo Boettinger
(1880-1934)
České kvarteto
Položka č.: 279187Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:30
tužka, papír, 1907, 28 x 40 cm, Antikvariát Ostrovní, žák E. Lišky a F. Jeneweina na UPŠ v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hugo Boettinger
(1880-1934)
František Ondříček
Položka č.: 279186Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:28
tužka, papír, 28 x 40 cm, Antikvariát Ostrovní, žák E. Lišky a F. Jeneweina na UPŠ v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Zítek
(1886-1935)
Mešita v Bosně
Položka č.: 267246Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:28
tuš, papír, 1933, 23 x 29 cm, monogr. PD LZ 33, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Orloj na Staroměstském náměstí
Položka č.: 281346Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:11
suchá jehla/lept, 1961, 13,3 x 17,5 cm, sign. PD K. Vondrouš, rám, č. 92/100, značeno v desce LD Vondrouš 1961, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Vlach
(1941)
Setkání
Položka č.: 281722Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:45
litografie, 2000, 64,8 x 48,5 cm, sign. PD Vlach 2000, autorský tisk, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. K. Farský
(1880-1927)
Krajina
Položka č.: 281908Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:06
olej, karton, 31 x 48 cm, sign. PD K. Farský, rám, Antikvariát Dlážděná, žák Aloise Kalvody
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Marek
Na poli
Položka č.: 258995Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:19
olej, plátno, 47,5 x 63,5 cm, sign. PD K. Marek, chybí blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Hildesheim Zuckerhut
Položka č.: 281020Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:48
lept, 26,5 x 17 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Pohled z Valdštejnské ulice na Pražský hrad
Položka č.: 278817Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:14
měkký kryt, 15,2 x 11 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Procitnutí v milosti
Položka č.: 281868Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:43
litografie, 1988, 56 x 42 cm, sign. DU J. Šerých 88, 43/80, na zadní straně popsáno, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Puk…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Novotný
(1911-2000)
Piknik
Položka č.: 281862Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:37
olej, plátno, 38,5 x 51 cm, sign. PD Novotný J., rám, rám, malba mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932)
Spící dívka
Položka č.: 278837Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:32
suchá jehla, 2013, 16 x 11,9 cm, sign. DU KBeneš 13, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Fiala
(1896-1980)
Radnické schody
Položka č.: 278890Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:14
lept, 32,2 x 25 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Dívčí akt
Položka č.: 281270Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 18:10
suchá jehla, 2002, 14,9 x 10,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 02, č. 99/150, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Boží muka
Položka č.: 281253Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 18:02
dřevoryt, 1918, 23,4 x 18,8 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO