• Vladimír Renčín

    Dobrá zpráva - můžeme vplně dýchat. A špatná - není co. P.F. 1992

    Položka č.: 982

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:00

    litografie, 17 x 27 cm, sign. LN Renčín , dvakrát přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Interiér

    Položka č.: 980

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:58

    litografie, 42,5 x 32,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, 8/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Zasněžená Praha

    Položka č.: 979

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:57

    litografie, 34,5 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Luděk Rathouský

    (1975)

    Mrouskání

    Položka č.: 970

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:48

    kuličkové pero, papír, 29,5 x 42 cm, naražený pravý spodní roh papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Položka č.: 967

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:45

    litografie, 29,5 x 42 cm, sign. PD Rambousek, LD popsáno původním majitelem: asi z šesti tisků!, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Zpívající rodina

    Položka č.: 965

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:43

    dřevoryt, 1934, 41 x 31 cm, sign. PD Jan Rambousek 1934, v dolní části značeno slepotiskem ČSGU, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Přášil

    357

    Položka č.: 961

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:39

    suchá jehla, 1993, 49 x 39,3 cm, sign. PD J. Prášil 93, č. 6/10, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Jaroslav Přášil

    351

    Položka č.: 960

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:38

    suchá jehla, 1993, 48,5 x 39,3 cm, sign. PD J. Prášil 93, č. 7/10, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Žena a domov

    Položka č.: 948

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:26

    lept, 13,5 x 11,5 cm, sign. DU J. Pileček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Letící mužíček

    Položka č.: 947

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:25

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Zvěrokurh

    Položka č.: 939

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:17

    lept, akvatinta, 1978, 38 x 27 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová 1978, autorský tisk, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Arnošt Paderlík

    (1919-1999)

    Studie k brigádnicím

    Položka č.: 936

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    uhel, papír, 1954, 56 x 38 cm, sign. LD Paderlík 54, mírně zažloutlý a při dolním okraji pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na UMPRUM, člen a spoluzakladatel skupiny Sedm v říjnu, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Helana Paryer-Kassel?

    Interiér kostela

    Položka č.: 937

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:15

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Johan Onghers

    (1656-1735)

    Zavraždění sv. Václava

    Položka č.: 934

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:12

    mědirytina, 48,5 x 35,5 cm, značeno v desce: Joan Onghers del. a Bal: von westerhaut Scul. 1650, po stranách přeložený, horní okraj oříznut

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Karel Oberthor

    Před bouří

    Položka č.: 919

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 14:57

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

    Vesnička

    Položka č.: 909

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 14:47

    olej, lepenka, 17 x 21 cm, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední večeře Páně

    Položka č.: 906

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 14:44

    kovová plastika, 20 x 34 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Dívka u vody

    Položka č.: 905

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 14:43

    olej, lepenka, 22,5 x 23 cm, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Zbojník

    Položka č.: 900

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 14:38

    Rybník

    Položka č.: 889

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 14:27

    olej, lepenka, 29 x 38,5 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Claude Monet

    Položka č.: 888

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 14:26

    bronzová plaketa, 13,3 x 13,3 cm, značeno PD monogramem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

    Položka č.: 887

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 14:25

    Modelka s třešněmi

    Položka č.: 884

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    olej, karton, 48,5 x 28 cm, sign. LD, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

    V negližé

    Položka č.: 882

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 14:23

    olej, plátno, 75,5 x 60,5 cm, sign. PN nečitelně, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Zdeněk Netopil

    Hnízdečko lásky

    Položka č.: 881

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 14:19

    litografie, 1993, 53,5 x 48,5 cm, sign. DU Zdeněk Netopil, č. 30/80, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Načeradský

    Těla

    Položka č.: 873

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 14:11

    akvarel, tuš, papír, 2004, 21,5 x 29 cm, sign. LD Načeradský 2004, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jiří Načeradský

    Postava

    Položka č.: 869

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 14:07

    tempera, papír, 1994, 20,8 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský 94, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Figures decoratives č. 16

    Položka č.: 864

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 14:02

    litografie, 37 x 26,2 cm, rám, PD značeno: Libreie centrale des beaux arts - Paris, antiqari.at Radhošťská, významná osobnost evropské kultury konce 19. a začátku 20. století – období secese, v rakousku známé jako „Jugendstil“, proslul zejména plakáty pro herečku Sáru Bernhardtovou v Paříži, autorem…

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Augustin Mervart

    (1889-1968)

    Zimní ves

    Položka č.: 852

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 13:50

    tužka, papír, 1946, 37,5 x 25,5 cm, sign. PD Aug. Mervart 46, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Hrachovce a A. Balána, člen SVUM v Hodoníně

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    New York - Chrysler building

    Položka č.: 847

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 13:45

    serigrafie, 2017, 63 x 44 cm, sign. PD Matoušek 2017, č. 29/77, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)