• Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    List

    Položka č.: 956

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:34

    bromostříbrná fotografie, 48,5 x 45,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, při okrajích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Bída

    Položka č.: 955

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:33

    bromostříbrná fotografie, 30 x 31 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Marnotratný syn

    Položka č.: 954

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:32

    dřevoryt, 1943, 31,5 x 23 cm, sign. PD V. Polášek 43, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Dušan Polakovič

    (1950)

    Problémy s gravitáciou II.

    Položka č.: 953

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:31

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Hana Pluhařová

    (1912-1956)

    Položka č.: 952

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:30

    akvarel, papír, 36,5 x 29,8 cm, zažloutlý papír

  • Naděžda Plíšková

    (1934-1999)

    Malé erotické jablíčko z cyklu Erotikon

    Položka č.: 951

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:29

    suchá jehla, lept, 1973, 64,5 x 49,5 cm, sign. PD Naděžda Plíšková, autorský tisk, při okrajích mírně pokrčený papír, žákyně prof. V. Silovského a K. Součka na AVU v Praze, K. G. Müllera na Hochschule für Graphik und Buchkunst v Lipsku, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Otto Placht

    Pucalpa

    Položka č.: 950

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:28

    pastel, papír, 100 x 70 cm, sign. vzadu Placht, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sklené Teplice, 19. 8. 64

    Položka č.: 949

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:27

    akvarel, tuš, papír, 1964, 63 x 88 cm, sign. PD Pitrmann 64, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Žena a domov

    Položka č.: 948

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:26

    lept, 13,5 x 11,5 cm, sign. DU J. Pileček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Letící mužíček

    Položka č.: 947

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:25

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Postavičky

    Položka č.: 946

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:24

    litografie, 1991, 32,2 x 24,2 cm, sign. PD Radek Pilař 91, rám, 3/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Panáček

    Položka č.: 945

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:23

    litografie, 1980, 39,8 x 29,8 cm, sign. PD Radek Pileček 80, č. 31/80, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Pico

    Muž, slon a ryba

    Položka č.: 944

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:22

    linoryt, ruční papír, 1971, 28 x 33,5 cm, sign. PD Pico, LD popsáno autorem: Berlin 1971, Antikvariát Dlážděná

  • Pico

    Tvář

    Položka č.: 943

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:21

    linoryt, ruční papír, 57,5 x 40 cm, sign. PD Pico, LD popsáno autorem: Berlin, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Pico

    Člověk a zvířátka

    Položka č.: 942

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:20

    linoryt, ruční papír, 41 x 45 cm, sign. PD Pico, LD popsáno autorem: Berlin, Antikvariát Dlážděná

  • Vasil Petrica

    (1900-?)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 941

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:19

    pálená hlína, 14 x 36 x 16 cm, značeno dole V. Petryca, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Při měsíčku

    Položka č.: 940

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:18

    lept, kombinovaná technika, 1987, 17,5 x 17,5 cm, sign. DU Jaroslava Pešicová, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Zvěrokurh

    Položka č.: 939

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:17

    lept, akvatinta, 1978, 38 x 27 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová 1978, autorský tisk, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Arnošt Paderlík

    (1919-1999)

    Studie k brigádnicím

    Položka č.: 936

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    uhel, papír, 1954, 56 x 38 cm, sign. LD Paderlík 54, mírně zažloutlý a při dolním okraji pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na UMPRUM, člen a spoluzakladatel skupiny Sedm v říjnu, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Pastyřík

    Nábřeží

    Položka č.: 938

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:16

    tužka, tempera, papír, 26,5 x 31 cm, sign. PD M. Pastyřík, rám, návrh scény: Molier - Janek

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Helana Paryer-Kassel?

    Interiér kostela

    Položka č.: 937

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:15

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Ivan Ouhel

    Oranice

    Položka č.: 935

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:13

    akvarel, tuš, papír, 32 x 38 cm, sign. PD I. Ouhel, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Johan Onghers

    (1656-1735)

    Zavraždění sv. Václava

    Položka č.: 934

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:12

    mědirytina, 48,5 x 35,5 cm, značeno v desce: Joan Onghers del. a Bal: von westerhaut Scul. 1650, po stranách přeložený, horní okraj oříznut

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Karol Ondreička

    (1944-2003)

    Moře

    Položka č.: 933

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:11

  • Antoni Oleszczynski

    (1794-1879)

    Kosciuszko

    Položka č.: 932

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:10

    ocelorytina, 1829, 12,5 x 9,5 cm, značeno LD Nach der Natur v. Oleszczynski a PD in stahl gest. v. Fleischmann, rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Gheorghe Olariu

    Motiv z Tirgu Mures

    Položka č.: 931

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:09

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jakub Obrovský

    (1892-1949)

    Léto

    Položka č.: 930

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:08

    litografie, 1944, 34,5 x 25,5 cm, sign. LD J. Obrovský 44, rám

  • Jakub Obrovský

    (1892-1949)

    Česání ovoce

    Položka č.: 929

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:07

    litografie, 1945, 35 x 26 cm, sign. LD JObrovský 45, rám

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Karel Oberthor

    Úlovek

    Položka č.: 928

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:06

    litografie, 46 x 37 cm, značeno DU OK a na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s vínem

    Položka č.: 927

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 15:05

    litografie, 1958, 33,5 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 58, č. 64/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)