• Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Stařík

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:19

    lept, 1954, 16,6 x 8 cm, sign. PD Čepelák, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Piknik

    Položka č.: 17

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:16

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    V kavárně

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:06

    litografie, kolem r. 1905, 26 x 38 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Václav Bláha st.

    (1922-2021)

    Terč

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 19:58

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922-2021)

    Trojúhelník

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (325 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 19:57

    Aktuální cena: 7.800 CZK (325 €)

  • Aleš Kublák

    Srpnový den pod horami

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 19:18

    olej, plátno, 2023, 40 x 30 cm, sign. PD AK 23

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Petr Žižák

    Koláž tří aktů

    Položka č.: 58

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:57

    digitální fotografie, 38 x 25,3 cm, sign. zezadu PD PŽižák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Žižák

    Dívčí akt

    Položka č.: 57

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:56

    digitální fotografie, 39 x 25,3 cm, sign. zezadu PD PŽižák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Alena Vykulilová

    Očekávání

    Položka č.: 56

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:55

    fotografie, 45,4 x 30,4 cm, sign. zezadu PD Alena Vykulilová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Svatoň

    Stuha

    Položka č.: 52

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:51

    fotografie, 13 x 25 cm, sign. Na zadní straně Svatoň, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Vasil Stanko

    Šplh

    Položka č.: 50

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:49

    bromostříbrná fotografie, 27 x 27,3 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Sirůček

    Sebevědomý květ

    Položka č.: 48

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:47

    barevná fotografie, 17,8 x 9,8 cm, Antikvariát Dlážděná, studoval u J. Funkeho, J. Ehma a Z. Feyfara na Státní grafické škole

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Sirůček

    Kočičí oči

    Položka č.: 44

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:43

    barevná fotografie, 17,7 x 9,2 cm, Antikvariát Dlážděná, studoval u J. Funkeho, J. Ehma a Z. Feyfara na Státní grafické škole

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Žena v kukuřici

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:41

    fotografie, 2021, 44,8 x 30 cm, sign. na zadní straně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Položka č.: 37

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:36

    fotografie, 45,5 x 30,5 cm, sign. na zadní straně R, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Ženský akt

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:33

    bromostříbrná fotografie, 20,2 x 19,9 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:30

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Petr Nagy

    Dívčí akt II.

    Položka č.: 27

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:26

    fotografie, 45,3 x 30,3 cm, sign. zezadu Petr Nagy, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Petr Nagy

    Dívčí akt III.

    Položka č.: 26

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:25

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jan Mlčoch

    On a on V. - Z cyklu Milenci

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:22

    fotografie, 2010, 28 x 27,5 cm, sign. na zadní straně Mlčoch, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Paul Koruna

    Akt dívky se závojem

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:18

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Milan Junek

    (1976)

    Závoj

    Položka č.: 15

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:14

    fotografie, 23,5 x 41,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Milan Junek

    (1976)

    Ptačí muž

    Položka č.: 14

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:13

    fotografie, 42 x 29,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Milan Junek

    (1976)

    Položka č.: 12

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:11

    fotografie, 2021, 29,4 x 43,7 cm, sign. PD Junek 2021, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Milan Junek

    (1976)

    Hry

    Položka č.: 11

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:10

    fotografie, 28 x 41 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Milan Junek

    (1976)

    Mužský akt

    Položka č.: 10

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:09

    fotografie, 26,6 x 39,8 cm, sign. zezadu Milan Junek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Milan Junek

    (1976)

    Položka č.: 9

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:08

    digitální fotografie, 29,5 x 44 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Josef Ehm

    (1909-1989)

    Položka č.: 6

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:05

    bromostříbrná fotografie, 16 x 12 cm, pozdější zvětšenina, Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes, SČVU a FIAP

  • Milan Borovička

    (1925-2011)

    Položka č.: 3

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:02

    bromostříbrná fotografie, 16,5 x 12,2 cm, sign. vzadu: Borovička, autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Profily, skupiny Setkání a Svazu československých fotografů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    V zrcadle

    Položka č.: 1

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:00

    kyanotypie, 2019, 41,5 x 29,5 cm, sign. PD Tade 19, fotografická technika modrotisku, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu