• Kateřina Vítečková

    Ptáček

    Položka č.: 275852

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2023 18:30

    litografie, 1992, 22 x 15 cm, sign. PD Kateřina Vítečková 1992, č. 61/100, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Kybala a K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Loď

    Položka č.: 275868

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2023 18:28

    lept, 17 x 13 cm, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris Prostějov 1995, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Gustav Krum

    (1924-2011)

    Kaňon

    Položka č.: 275864

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2023 18:22

    litografie, 16 x 23,5 cm, sign. PD G. Krum, č. 53/200, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris Prostějov 1995, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Michaela Lesařová-Roubíčková

    Zemětřesení

    Položka č.: 275849

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2023 18:18

    litografie, 1991, 14,5 x 13 cm, sign. PD Michaela 1991, č. 81/180, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Převozník

    Položka č.: 275848

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2023 18:10

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Autoportrét

    Položka č.: 242128

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2023 18:32

    mezzotinta, 1995, 12 x 8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 1995, 45809, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel - Odcházení (s podpisem VH)

    Položka č.: 275637

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 16:30

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • James Janíček

    Hibernation Cycle

    Položka č.: 275591

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 15:44

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Čestmír Janošek

    (1935-2019)

    Položka č.: 275563

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 15:16

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Josef Paleček

    Velikonoce s paní Niki de Saint Phalle

    Položka č.: 275529

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 14:42

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Sedm smrtelných hříchů - Pýcha

    Položka č.: 275525

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 14:38

    ruleta, suchá jehla, 2021, 19,8 x 15 cm, sign. PD K. Musil 2021, č. 5/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Sedm smrtelných hříchů - Lakomství

    Položka č.: 275524

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 14:37

  • Karel Musil

    (1982)

    Sedm smrtelných hříchů - Smilstvo

    Položka č.: 275523

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 14:36

    ruleta, suchá jehla, 2021, 20 x 14,8 cm, sign. PD K. Musil 2021, č. 7/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

  • Karel Musil

    (1982)

    Sedm smrtelných hříchů - Závist

    Položka č.: 275522

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 14:35

    ruleta, suchá jehla, 2021, 19,8 x 15 cm, sign. PD K. Musil 2021, č. 7/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Trojportrét

    Položka č.: 275470

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 13:43

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Pavel Janouškovec

    (1961)

    Artefakt 66

    Položka č.: 275435

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 13:08

    akryl, plátno, 2022, 43 x 35 cm, sign. PD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Zdeněk Hošek

    Silnice

    Položka č.: 275417

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 12:50

    tuš, papír, 1987, 87 x 61,7 cm, PD monogr. ZH, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kavana a J. Malejovského na VŠUP v Praze

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Zaslíbená země

    Položka č.: 275367

    Vyvolávací cena: 19.500 CZK (813 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 12:00

    olej, plátno, 2007, 50 x 148 cm, sign. vzadu Jan Spěváček 2007, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 19.500 CZK (813 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    Le Soir des Saucisses

    Položka č.: 275306

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 11:02

    lept, 1999, 11 x 14,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 20/70, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Dan Trantina

    Položka č.: 275265

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 10:18

    akryl, tuš, komb.technika, papír, 2008, 30 x 42 cm, LD monogr. DT 08, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Žena z ghetta

    Položka č.: 275171

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2023 17:04

    tempera, kvaš, papír, 1961, 61 x 45 cm, sign. PD Straka 61, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Vlak

    Položka č.: 275112

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2023 16:05

    fotografie, 30,2 x 40,2 cm, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriálních výrobků, zejména a…

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Michal Resl

    Rockies

    Položka č.: 275093

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2023 15:46

    bromostříbrná fotografie, 22 x 15 cm, sign. na zadní straně Michal Resl, na paspartě štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Marsella

    Položka č.: 275071

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2023 15:24

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    Z cyklu Cahoty

    Položka č.: 275052

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2023 15:05

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Rostislav Novák

    Položka č.: 275023

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2023 14:36

    serigrafie, 82,5 x 58 cm, sign. PD Rostislav Novák, při horním okraji pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Petr Melan

    (1947-2009)

    Hvězdopravec

    Položka č.: 274983

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2023 13:56

    litografie, 18 x 11,5 cm, sign. PD P. Melan , pasparta, č. 141/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Poláška, J. Mahelky, J. Trnky, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Aleš Kublák

    Pozdější odpověď

    Položka č.: 274940

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2023 13:13

    olej, akryl, plátno, 2018, 50 x 40 cm, monogr. LD AK 18, napínací rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jiří Kubíček

    Biorytmy III.

    Položka č.: 274938

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2023 13:11

    linořez, 1987, 51 x 37,5 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1987, č. 26/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Petr Kouba

    Dvojice

    Položka č.: 274924

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2023 12:57

    olej, plátno, 1978, 116 x 100 cm, sign. vzadu P.Kouba 1978, rám, malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu. Je zastoupen v NG Praha,…

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)