-
Neznámý autor (Japonsko)
Shunga
Položka č.: 18407Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 10:23japonský dřevoryt, 20 x 24,8 cm
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
-
Neznámý autor (Japonsko)
Shunga
Položka č.: 18404Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 10:23japonský dřevoryt, 18 x 26 cm
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
-
Neznámý autor (Japonsko)
Samuraj
Položka č.: 18410Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 10:22japonský dřevoryt, 35,3 x 23,8 cm, značeno razítkem dílny, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
-
Neznámý autor (Japonsko)
Dva samurajové
Položka č.: 18408Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 10:22japonský dřevoryt, 32,1 x 22,5 cm, značeno razítkem dílny, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Neznámý autor (Japonsko)
Dva samurajové
Položka č.: 18413Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 10:21japonský dřevoryt, 35,4 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, lehce zažloutlý, místy poškozený papír
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Jan Koblasa
(1932-2017)
Le Balena vigehle Giona
Položka č.: 18582Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
11. 12. 2014 16:59litografie, 1968, 44 x 65 cm, PD monogr. *968, č. 8/30, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu
-
Václav F. Ulšmíd
(1903)
V polích
Položka č.: 16501Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA:
16. 06. 2014 15:06olej, sololit, 35 x 50 cm, sign. LD V F. Ulšmíd, rám, vzadu nalepen Ověřovací list s popisem a štítek s informacemi o autorovi
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
-
Jiří Žižka
(1957-2009)
Jmelí
Položka č.: 281185Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:38
litografie, 10 x 6 cm, sign. PD V.J.Ž., Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Žižka
(1957-2009)
Kočka
Položka č.: 281186Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:37
litografie, 9 x 5 cm, sign. PD V.J.Ž., Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
František Volf
(1897-1983)
Tvář
Položka č.: 265030Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:36
litografie, 16,5 x 11 cm, sign. PD F. Volf, č. 127/200, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Jan Volf
(1955)
Ptáček
Položka č.: 244500Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:35
lept, 6 x 6 cm, sign. D Jan Volf, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Houslistka
Položka č.: 281183Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:34
lept, 11,7 x 8,3 cm, sign. DU J. Vodrážka, Ex Libris Radomil Šolc, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Krysař
Položka č.: 281184Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:33
lept, 1969, 7,3 x 5,3 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, PF 1970, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Velová
(1941)
Skála
Položka č.: 265059Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:31
lept, 1981, 17 x 13,5 cm, sign. PD Blanka Velová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Jiří Vach
(1955)
Kouzelníkovo náčiní
Položka č.: 265061Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:30
lept, 1987, 12 x 13 cm, sign. PD J. Vach 87, č. 19/20, Antikvariát Dlážděná, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jaroslav Uiberlay
(1922-1999)
Domy
Položka č.: 281181Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:29
litografie, 1966, 6,8 x 9,3 cm, sign. DU Jaroslav Uiberlay, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze a O. Blažíčka na ČVUT tamtéž
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Zdeněk Tůma
(1907-1943)
Kvarteto
Položka č.: 281180Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:28
litografie, 8 x 11 cm, sign. DU Tůma, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Tschinkel
Zátiší s kyticí a jablky
Položka č.: 281179Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:27
kolorovaný lept, mezzotinta, 9,3 x 11,5 cm, sign. PD FTschinkel, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Troupová - Vindišová
(1921-1997)
PF 1975
Položka č.: 240826Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:26
zlatý reliefní tisk, 1974, 24 x 18 cm, sign. LD M. Vindišová
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Troupová - Vindišová
(1921-1997)
PF 1976
Položka č.: 240827Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:25
zlatý reliefní tisk, 1975, 23,5 x 17,5 cm, sign. DU M. Vindišová
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Troupová - Vindišová
(1921-1997)
PF 1973
Položka č.: 240828Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:24
zlatý reliefní tisk, 1972, 20,5 x 29,2 cm, sign. LD M. Vindišová
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Tesař
(1946)
Telefonát
Položka č.: 281178Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:23
litografie, 1980, 11,1 x 28 cm, sign. DU Boris Tesař, PF 1981, při levém okraji mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze, člen SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
PF 1977
Položka č.: 281177Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:22
serigrafie, 1976, 7,8 x 11,9 cm, sign. DU Švengsbír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Karel Štěch
(1908-1982)
Tři muzikanti
Položka č.: 281176Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:21
lept, 7,4 x 14,8 cm, sign. PD J. Vodrážka, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Jiří Šindler
(1922-2015)
Kotva
Položka č.: 281175Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:20
lept, 1990, 10 x 7 cm, sign. DU Šindler 90, podlepeno izolepou, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Motýl
Položka č.: 281173Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:19
lept, 1976, 7,3 x 7,3 cm, sign. PD M. M. Šechtlová 76, 35/50, Exlibris M Š, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Strom hudby
Položka č.: 281174Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:18
lept, 7,5 x 5 cm, sign. PD M.M. Šechtlová, č. 13/55, Ex libris Dr. M. Klímková, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Naděžda Synecká
(1926)
Trubač
Položka č.: 281172Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:17
lept, 10,7 x 7,6 cm, sign. PD N. Synecká, 34/50 A, Exlibris A. L., při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933)
Harlekýn a dívka
Položka č.: 281171Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:16
litografie, 11,9 x 10 cm, Exlibris Ing Milan Humplík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
-
Paul Sollmann
(1886-1950)
Město
Položka č.: 281170Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:15
lept, 9 x 12 cm, aign. PD Paul Sollmann, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO