• Jaroslav Blažek

    (1927-2019)

    Vesnice

    Položka č.: 268478

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 10:00

    olej, sololit, 51 x 73 cm, sign. PD Blažek Jaroslav, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě a V. rady a M. Holého na AVU v Praze, člen SVUM

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • Jan Zrzavý

    Zátiší s vázami, brýlemi a knihou

    Položka č.: 268460

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 09:42

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    Průvod dívek

    Položka č.: 268459

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 09:41

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Zvíře

    Položka č.: 268444

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 09:26

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Kamil Lhoták

    Kouřící lahev

    Položka č.: 268427

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 09:09

    litografie, 1982, 12 x 8 cm, sign. DU. K. Lhoták 82, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Minka Podhajská

    (1881-1963)

    Velká společnost v Prátru

    Položka č.: 268271

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 14:26

    dřevoryt, 15,2 x 15,2 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Michálka na soukromé uměleckoprůmyslové škole, prof. O. Königa na Akademii ve Vídni, členka SVUČ, Artěl, Klimtgruppe, SVU Mánes a Kruhu výtvarných umělkyň

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Harmenszoon van Rijn Rembrandt

    (1606-1669)

    Autoportrét

    Položka č.: 268270

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 14:25

    mědirytina, 17 x 14 cm, rám, tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No 229, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Zdeněk Šindler

    (1939)

    Staroměstské střechy

    Položka č.: 266656

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 14:19

    litografie, 22,5 x 16 cm, sign. PD Z. Šindler, autorský tisk, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Zdeněk Šindler

    (1939)

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 266655

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 14:18

    litografie, 22,5 x 17,8 cm, sign. PD Z. Šindler, č. 157/200, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Ludwig Rohbock

    (1824-1893)

    Interlaken mit der Jungfrau (Bern)

    Položka č.: 266647

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 14:16

    rytina, 13,5 x 19,5 cm, Ludwig Rohbock del., Fr. Müller sculp., zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Návrh na exlibris

    Položka č.: 266626

    Vyvolávací cena: 290 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 14:05

    tužka, papír, 1948, 11,3 x 7,5 cm, sign. PD Flessig 1948, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 290 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Calina

    Položka č.: 266611

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 15:31

    lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno LD v desce VF 1950, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis L.F

    Položka č.: 266610

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 15:30

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Licietta S.

    Položka č.: 266609

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 15:29

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Amalia

    Položka č.: 266608

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 15:28

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Kara Verginella

    Položka č.: 266607

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 15:27

    lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno LD v desce VF 1950, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Různí autoři

    Katedrála sv. Víta

    Položka č.: 265641

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 15:21

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

  • Jan Tatoušek

    (1929-2021)

    Návrh na plakát

    Položka č.: 263589

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 15:17

    akvarel, tužka, papír, 66 x 36,5 cm, Antikvariát Ostrovní, V letech 1953-1959 studoval na Vysoké škole umělecko-průmyslové v Praze obor architektura u prof. Pavla Smetany. Od počátku své profesionální dráhy se zabýval především průmyslovým designem. V letech 1959 - 1985 spolupracoval na vývoji palub…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Tatoušek

    (1929-2021)

    Stodola

    Položka č.: 263582

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 15:11

    tužka, papír, 30,5 x 43 cm, Antikvariát Ostrovní, V letech 1953-1959 studoval na Vysoké škole umělecko-průmyslové v Praze obor architektura u prof. Pavla Smetany. Od počátku své profesionální dráhy se zabýval především průmyslovým designem. V letech 1959 - 1985 spolupracoval na vývoji palubních přís…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Pohled na Karlův most a Pražský hrad

    Položka č.: 260479

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 14:54

    tisk, 7,6 x 9 cm, sign. PD Fleissig, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Vojáček

    Položka č.: 258124

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 14:21

    litografie, 11,8 x 6,1 cm, sign. PD Sukdolák, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 258102

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 14:12

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Český lev

    Položka č.: 258067

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 14:01

    dřevoryt, 10,2 x 11,9 cm, sign. PD Arno Nauman, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Pokorný

    Položka č.: 258063

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2023 15:39

    dřevoryt, 10,6 x 13,3 cm, sign. PD Pokorný, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Šimek

    Položka č.: 250816

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2023 15:17

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Novák

    Položka č.: 250812

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2023 15:16

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mužský akt s knihou

    Položka č.: 249347

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2023 14:48

    tuš, tužka, papír, 16,8 x 12,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Jareš

    (1886-1967)

    Poutník hledí na západ slunce

    Položka č.: 238765

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2023 14:13

    litografie, 14 x 22,5 cm, sign. PD Jar. Jareš, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Hradčany

    Položka č.: 227945

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 15:38

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Hlídka v Mnichovicích

    Položka č.: 226310

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 15:18

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)