• Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Konvolut 64 grafik

    Položka č.: 241827

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 16:57

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Václav Bláha

    Houbař

    Položka č.: 241825

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 16:55

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-1981)

    U moře

    Položka č.: 241823

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 16:53

    litografie, 2008, 15,2 x 11,8 cm, sign. DU KBeneš 08, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Kozina

    (1881-?)

    Staronová synagoga s radnicí

    Položka č.: 241811

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 16:41

    lept, 13 x 19,5 cm, sign. PD Boh. Kozina, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • J. Šimovčiak

    Údolí řeky

    Položka č.: 241807

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 16:37

    kvaš, papír, 50 x 34,5 cm, sign. LD J. Šimovčiak, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 241802

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 16:32

  • František Kaláb

    (1908-1950)

    Sedící muž

    Položka č.: 241800

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 16:30

    tužka, tuš, papír, 28 x 22 cm, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, žák prof. J. Bendy a O.Nejedlého, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, SVU Mánes a KVU Aleš

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 241798

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 16:28

    pastel, papír, 38 x 30,5 cm, sign. PD VHejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Zámecká zahrada II.

    Položka č.: 241794

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 16:27

    tužka, papír, 20,8 x 43,5 cm, rám, vzadu razítko: Z pozůstalosti Vlastimila Beneše, uprostřed přeložený papír, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Zámecká zahrada I.

    Položka č.: 241793

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 16:26

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    V jeskyni

    Položka č.: 241788

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 16:18

    miniatura, kombinovaná technika, papír, 10,7 x 15,6 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Položka č.: 241778

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 16:08

    olej, plátno, 50,5 x 37 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Ferdinand Stašek

    (1888-1935)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 241764

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:57

    Aktuální cena: 4.100 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Oleg Denisenko

    (1961)

    Desire to Fly

    Položka č.: 241749

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:39

    lept, 1996, 25 x 24,5 cm, sign. PD azbukou Oleg Denisenko 96, na zadní straně autorský štítek s popsem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Květa Válová

    (1922-1998)

    Postava

    Položka č.: 241746

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:36

    lept, 1996, 14,8 x 10,7 cm, sign. PD K. Válová 96, pasparta, žákyně prof. E. Filly a J. Nováka na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, účastnila se výstav Nové figurace

    Aktuální cena: 2.100 CZK (78 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Stůl

    Položka č.: 241745

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:35

    litografie, 29,5 x 24,5 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, autorský zkušební tisk č. 5, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of…

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Jiří Sozanský

    Vpád (Z cyklu Incident)

    Položka č.: 241742

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:32

    lept, 1987, 64 x 49 cm, sign. PD Sozanský 87, autorský tisk, I. stav, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jan Antonín Pacák

    (1941-2007)

    Položka č.: 241740

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:30

    dřevoryt, 1980, 26,5 x 18 cm, sign. DU Jeňýk 80, č. 30/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Na procházce

    Položka č.: 241736

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:26

    litografie, 1990, 45 x 35 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 28/60, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

  • Oldřich Kulhánek

    Archivum armorum

    Položka č.: 241733

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:23

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Ležící akt

    Položka č.: 241731

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:21

    Aktuální cena: 1.400 CZK (52 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Koníčku bílý

    Položka č.: 241728

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:18

    suchá jehla s monotypem, 1993, 13,8 x 11,8 cm, sign. PD J. Jíra 93, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Anděl smrti II.

    Položka č.: 241723

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:13

    lept, 1995, 20 x 14,5 cm, sign. PD Istler 95, č. 79/100, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Antonín Vojtek

    Rybník Apollo

    Položka č.: 241689

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:17

    Aktuální cena: 5.500 CZK (204 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Maxmilián Švabinský

    Senoseč

    Položka č.: 241705

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:15

    litografie, 18,5 x 12,1 cm, sign. PD MŠvabinský, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen JUV v Pr…

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Bio

    Položka č.: 241701

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:11

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Václav Sychra

    (1903-1963)

    Dáma se slunečníkem

    Položka č.: 241700

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:10

    litografie, 1940, 39,5 x 35 cm, sign. PD V. Sychra 1940, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Antonín Vojtek

    Tam na Pohansku

    Položka č.: 241688

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:04

    Aktuální cena: 4.500 CZK (167 €)

  • Jaroslav Vyskočil

    (1950)

    Otisk smutku

    Položka č.: 241690

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:00

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Polámal se mraveneček

    Položka č.: 241685

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:55

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu