• Klára Trnková

    Babiččino podkroví

    Položka č.: 239560

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 22:00

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

    (1893-1973)

    Rytíř na koni

    Položka č.: 239066

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 21:52

    dřevoryt, papír, 19 x 22,5 cm, papírová pasparta, na spodním okraji papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Cheben

    Zjevení (Ex Libris L. Chytilová)

    Položka č.: 239020

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 21:48

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    U řeky

    Položka č.: 238907

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 21:40

    olej, plátno, 1935, 22 x 18,7 cm, sign. PD B. Ullrych 1935, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878)

    Prašná brána v Praze

    Položka č.: 238119

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 21:30

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Boris Soukup

    (1932-1984)

    Portrét muže

    Položka č.: 237936

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 21:12

    lept, 24 x 15,2 cm, sign. PD B. Soukup, č. 3/15, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

    Dům v červené

    Položka č.: 237569

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 21:02

    linoryt, 1989, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Pedinov, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Ptáci

    Položka č.: 237491

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 20:40

    slepotisk, 8 x 19 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Aleša Vaic

    (1920)

    Bedřich Smetana

    Položka č.: 237447

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 20:38

    suchá jehla, 36,8 x 24 cm, sign. PD Aleša Vaic, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

    Chalupa u rybníčka

    Položka č.: 234932

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (97 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 19:57

    olej, plátno, 26 x 33,5 cm, značeno PD A. Kalvoda, rám, na rámu drobné děrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Námluvy

    Položka č.: 235405

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 19:46

    kamenorytina, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. K. Procházka

    Položka č.: 234861

    Vyvolávací cena: 560 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 19:24

    Aktuální cena: 560 CZK (21 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. Karel Procházka

    Položka č.: 234859

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 19:22

    Aktuální cena: 660 CZK (25 €)

  • Oldřich Karel

    Šermíř (Ex libris Mojmír Helcelet)

    Položka č.: 223933

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 00:00

    litografie, 9,1 x 6,5 cm, sign. PD Oldřich Karel, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Svatá

    Položka č.: 222265

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 23:44

    dřevoryt, 8,6 x 6,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 219582

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 23:10

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Žumberk

    Položka č.: 218506

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 23:02

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • B. Šneider

    Položka č.: 232970

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 22:16

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Část Podskalí s klášterem na Slovanech

    Položka č.: 232946

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 22:10

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Staro-Nová synagoga a židovská radnice

    Položka č.: 232945

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 22:08

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Rybáři

    Položka č.: 229965

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 21:28

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris MP

    Položka č.: 229933

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 21:18

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 12/15, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Fratišek Hála

    (1898-?)

    Podloubí na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 226818

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 20:06

    litografie, 1940, 21,5 x 14,5 cm, značeno na kameni F. Hála, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Draci

    Položka č.: 226620

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 20:00

    litografie, 32,3 x 24 cm, sign. PD J. Švengsbír, rám, č. 51/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Rozloučení

    Položka č.: 225307

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 19:40

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Koráb

    Položka č.: 225218

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 19:38

    fix, akvarel, papír, 29,5 x 40,8 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 45, při okrajích zažloutlý papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Položka č.: 224278

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 19:34

    linoryt, 8,8 x 9 cm, sign. DU Jaroslav Šváb, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ex music Dřevěná píšťalka prof. Václava Žilky

    Položka č.: 224254

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 19:22

    linoryt, 1983, 10,2 x 13,2 cm, sign. PD, rám, č. 5/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Večer (Exlibris Ant. Stupal)

    Položka č.: 223950

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 19:16

    dřevoryt, 1922, 9,2 x 7,7 cm, LD značeno ve štočku KW, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Znak (Ex libris W. G.

    Položka č.: 223942

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 19:12

    litografie, 8,5 x 6,7 cm, sign. DU Knobloch, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)