• Petr Fišárek

    Tvář

    Položka č.: 268284

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2023 18:43

    olej, karton, 2009, 36 x 30,5 cm, sign. PD Fišárek 9, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Malíř

    Položka č.: 268338

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2023 18:15

    tuš, papír, 1976, 34 x 41 cm, sign. PD , rám, zašpiněný papír, rámu chybí sklo, odřený rám, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Tanečnice

    Položka č.: 268372

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2023 18:05

    akvarel, tužka, papír, 47,5 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • František Zavřel

    (1891)

    Položka č.: 268380

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:58

    olej, karton, 32 x 46,5 cm, sign. PD Zavřel, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • František Zavřel

    (1891)

    Letní krajina

    Položka č.: 268381

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:57

    olej, karton, 32,5 x 46,5 cm, sign. PD Zavřel, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jan Víšek

    (1908-1995)

    Pohled na Mariánské lázně

    Položka č.: 268383

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:56

    akvarel, běloba, papír, 44 x 70 cm, sign. PD Jan Víšek, rám, na zadní straně razítko přijato uměleckou komisí českého fondu výtvarných umění, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jan Ságl

    Položka č.: 244430

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:49

    barevná fotografie, 41 x 57,4 cm, sign. PD Jan Ságl, rám, Antikvariát Dlážděná, Jan Ságl, nar. 1942 v Humpolci, fotografuje od r.1957, od r.1965 jako nezávislý fotograf, od r.1979 se zajímá výhradně o barevnou fotografii, zejména o tematizaci světla, od 80.let publikuje ve světovém tisku (např. Geo,…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Bedřich Svoboda

    (1883-1971)

    U Zlaté Olešnice

    Položka č.: 268342

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:47

    olej, karton, 1914, 24 x 34 cm, sign. LD K. B. Svoboda Praha 1914, rám, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Ptáček

    Good year

    Položka č.: 268340

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:45

    litografie, 2012, 22 x 39 cm, sign. PD Petr Ptáček 20112, rám, č. 52/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

    Staré město pražské

    Položka č.: 268337

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:43

    olej, plátno, 80,5 x 60 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

    Strukturální grafika

    Položka č.: 268327

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:38

    strukturální grafika, 1964, 15 x 22,3 cm, sign. DU, pasparta, Antikvariát Dlážděná

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Motýl

    Položka č.: 268341

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:32

    pastel, papír, 1973, 45 x 62,5 cm, sign. DU Jana 73, rám, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Noční koncert

    Položka č.: 268360

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:31

    pastel, tuš, papír, 1968, 45 x 62,5 cm, sign. PD Jana 68, rám, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • František Malý

    (1900-1980)

    Položka č.: 268343

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:25

    olej, karton, 1963, 17,5 x 25 cm, sign. PD Fr. Malý 63, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely a J. Beneše, člen SVU Mánes a SVU Aleš

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Eva Frančeová Abrahamová

    Jan Saudek

    Položka č.: 268318

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:22

    bromostříbrná fotografie, 26,5 x 40,5 cm, sign. LD Abrahamová Eva, na zadní straně autorský štítek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Karel Čepička

    (1937)

    Město

    Položka č.: 268411

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:12

    olej, zlato, plátno, 1990, 27 x 39 cm, sign. LD ČEPIČKA 90, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Marie Blabolilová

    Krajina I.

    Položka č.: 268324

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:09

    lept, 1975, 16 x 12,5 cm, sign. PD M. Blabolilová 1975, pasparta, č. 78/90, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Podzimní slunce/ Večer na posvit

    Položka č.: 268414

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:02

    2x litografie, 1958, 30,5 x 19,5 (11,5 x 19,5/11,5 x 19,5) cm, vše sign. DU K. Oberthor 58, pasparta, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Mileta Miloradovič

    Evoluce

    Položka č.: 268275

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 17:58

    tuš, koláž, papír, 19,2 x 30 cm, monogr. PD MM, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Kniha výkřiků

    Položka č.: 267837

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 12. 2022 18:24

    litografie, 1986, 15,3 x 13 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 86, LH Originální tisk litografie /1986 /28/5, PH Oldřich Kulhánek / A00226/Q34/., antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Jan Saudek

    Mizerné víno (Sour Wine)

    Položka č.: 267835

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 12. 2022 18:22

    kolorovaná bromosříbrná fotografie, 15.06.1987, 30,7 x 30,2 cm, sign. PD Jan Saudek, rám, č. 1/10, vlevo a dole popsáno autorem, jedná se o exemplář 1/10 z limitované edice 10 kusů z pův. negativu, shlédnuto a ověřeno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

  • Markéta Mazancová

    (1970)

    Jan Werich

    Položka č.: 267814

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 12. 2022 18:04

    olej, plátno, kombinovaná technika, 50,5 x 70 cm, monogr. PD MM, klínový rám , antiqari.at Radhošťská

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Římský souboj s oštěpem

    Položka č.: 267744

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 20:10

    lept, 30,5 x 19,5 cm, značeno v desce LD F. Clern inv: W. Hollar fecit, antiqari.at Radhošťská

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Suite Escultor II

    Položka č.: 267742

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 20:08

    litografie, 1974, 19,8 x 39,5 cm, sign. PD Miró, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Suite Escultor I

    Položka č.: 267741

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 20:07

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstrakce (Litografia original VIII)

    Položka č.: 267740

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 20:06

    litografie, 1972, 31,7 x 49,5 cm, uprostřed přeloženo, na pěti místech stopy po přešití z knižní vazby, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Katedrála v Rouenu

    Položka č.: 267736

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 20:05

    lept, 1913, 34,5x 30,4 cm, značeno DU autorským razítkem, příloha Mánesa svým členům na rok 1916, na zadní straně značeno razítkem Doc. Dr. Karel Wachsmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux A…

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Vigilie o hodině hrůzy, blahořečení a modlitba za psa 2

    Položka č.: 267731

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 19:57

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Jan Konůpek

    Malíř

    Položka č.: 267727

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 19:53

    lept, 9,5 x 7 cm, sign. PD Konůpek, rám, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Konstantin Bušek

    (1861-1938)

    Svatý Václave, oroduj za nás!

    Položka č.: 267724

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 19:50

    litografie, akvarel, 46 x 28 cm, sign. LU Konst. Bušek, Antikvariát Dlážděná, vyučil se v dílně svého otce řezbáře Petra Buška (1824-1894)

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)