• Josef Matějka

    (1881-1953)

    Stezkou přez louku

    Položka č.: 235339

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 19:38

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý František

    Položka č.: 234877

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 19:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Zálešák

    (1929-2012)

    Staré Město

    Položka č.: 225109

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:50

    litografie, 1985, 35,2 x 38,5 cm, sign. PD FZálešák 1985, 135/200, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Eckerta a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Dívčí profil s květy šafránu

    Položka č.: 137675

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:49

    dřevoryt, 45,7 x 24,3 cm, značeno PD v tisku JW, mírně pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Jezdec

    Položka č.: 137676

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:48

    dřevoryt, 17,9 x 45,2 cm, značeno LD v tisku JW, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Lidka Šístek

    Květinářka s nůší

    Položka č.: 216570

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:47

    koláž na malovaném pozadí, 1918, 63 x 45 cm, sign. PD 1918 Lidka Šistek, rám, obraz od lidového tvořitele Lidky Šistka, který maloval na zakázku rovněž vějíře či lístky do památníků, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Veselý

    Andělé

    Položka č.: 244509

    litografie, 1988, 19,5 x 13,6 cm, sign. PD V. Veselý, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen UVU, Jednoty umělců výtvarných a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Božena Vejrychová - Solarová

    (1892-1978)

    Tulipány

    Položka č.: 181963

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:46

    fix, akvarel, papír, 32,6 x 45 cm, sign. PD B. Vejrychová - Solarová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Renesanční trio

    Položka č.: 122560

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:38

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Novotný

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 244463

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:36

    lept, 14,5 x 9,7 cm, sign. DU Novotný 91, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze, žák prof. J. Nováka, F. Muziky a M. Hegara na VŠUP tamtéž, člen Asociace užité grafiky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Domek na jaře

    Položka č.: 213118

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:33

    olej, karton, 40,2 x 51 cm, mongr. LD B, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Sušení listí (PF 1989)

    Položka č.: 244456

    Vyvolávací cena: 240 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:28

    serigrafie, 1988, 11,7 x 10,7 cm, sign. DU Neprakta, text dole: p.f.1989, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 540 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Had rád pomůže (PF 1993)

    Položka č.: 244457

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:27

    serigrafie, 1992, 12,7 x 10,5 cm, sign. PD Neprakta, text dole: p.f. 1993, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 340 CZK (14 €)

  • Markéta Králová

    Trávy

    Položka č.: 217792

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:23

    lept, 12,6 x 8,5 cm, sign. PD M. Králová, 13/60, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Křivský

    Zima

    Položka č.: 214367

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:22

    olej, karton, 34 x 44,5 cm, sign. LD Křivský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Peter Kocák

    (1961)

    Krásné vzpomínky (PF 1994)

    Položka č.: 244455

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:17

    lept, 1993, 7,5 x 5,5 cm, sign. P. Kozák 93, 69/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • F. Holeček

    Starý větrník u Borovnice

    Položka č.: 213119

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:16

    akvarel, papír, 1936, 43,6 x 30,6 cm, sign. PD F. Holeček 1936, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Kavan

    Zakletí IX.

    Položka č.: 217790

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:15

    lept, akvatinta, 2005, 6,8 x 6,2 cm, sign. DU J Kavan MMV, 18384, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • F. Holeček

    Stromový park ve městě

    Položka č.: 213121

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:11

    akvarel, papír, 1969, 38,5 x 48 cm, sign. LD F. Holeček 69, oboustranná kresba, mírně otřepené okraje, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Dolejší

    Luční kvítí

    Položka č.: 139738

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:07

    tempera, karton, 45 x 59,5 cm, sign. PD Dolejší, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    7 Up

    Položka č.: 220472

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:05

    litografie, 1981, 29,8 x 24,5 cm, sign. PD Spytimír Bursík 81, 22190, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ctibor Šťastný

    (1884-1962)

    Řeka Morava v Uherském Hradišti

    Položka č.: 244487

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2020 18:43

    lept, 7,8 x 11,9 cm, sign. PD Ctibor Šťastný, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ctibor Šťastný

    (1884-1962)

    V lese

    Položka č.: 244488

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2020 18:42

    lept, 7,5 x 12,5 cm, sign. PD Ctibor Šťastný, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Emil Stumpp

    (1886-1941)

    Karlův most

    Položka č.: 194234

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2020 18:40

    litografie, 1936, 41,3 x 33 cm, značeno PD na kameni Stumpp 36, Antikvariát Dlážděná, studium v Karlsruhe, Uppsale a v Berlíně

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Stumpp

    (1886-1941)

    Položka č.: 194242

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2020 18:34

    litografie, 1936, 33 x 42 cm, značeno PD na kameni Stumpp 36, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium v Karlsruhe, Uppsale a v Berlíně

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Ženský akt z profilu

    Položka č.: 189239

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2020 18:23

    mezzotinta, 44,5 x 24,7 cm, sign. PD nečitelně, na několika místech mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Pasák koz

    Položka č.: 211363

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2020 18:21

    dřevoryt, 1940, 27,1 x 39,8 cm, sign. PD Arno Nauman, 122/200, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Břízy

    Položka č.: 137704

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2020 18:16

    lept, 21,6 x 18,2 cm, sign. PD Maran, mírně zažloutlý a při okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Josef Kohl

    Podle Chládka nakreslil Leonardo da Vinci

    Položka č.: 209441

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2020 18:13

    tužka, karton, 29,1 x 28,3 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, silně znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jan Hlavsa

    (1884-?)

    Zasněžená ulička

    Položka č.: 244508

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2020 18:10

    akvatinta, 11,4 x 8,9 cm, sign. PD Hlavsa, rám, 2/105, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)