• Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Viděl jsem třetí nebe III.

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2023 18:37

    litografie, 1993, 70,5 x 55,5 cm, sign. PD A. Lamr 93, rám, č. 87/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

    Odhadní cena: 6 500 - 8 000 CZK

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Exlibris K.J. Obrátil

    Položka č.: 811

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 16:02

    lept, 1913, 13,2 x 9 cm, sign. PD T.F. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Pohled na Fiesole

    Položka č.: 809

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 16:00

    dřevoryt, 1931, 13 x 10,1 cm, sign. PD T.F. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Za 80 dní

    Položka č.: 761

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 15:12

    lept, 1962, 33 x 16,5 cm, sign. DU Sovák, č. 19/35, Grafické dílo na motivy inscenace podle knihy J. Verna pod režijním vedením Pavla Kohouta v divadle Pod Palmovkou v roce 1962. LD Kohoutovo věnování herci Zdeňkovi Martínkovi, který ve hře ztvárnil jednu z hlavních rolí., Antikvariát Dlážděná, stud…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jiří Slíva

    Belvedere

    Položka č.: 758

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 15:09

    litografie, 42 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 20/45, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Práce na poli

    Položka č.: 749

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 15:00

    litografie, 22 x 15 cm, sign. PD VojSedláček, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Koňský povoz

    Položka č.: 728

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 14:39

    litografie na papíře elk, 1943, 26 x 45 cm, sign. PD Vlast. Rada 1943, rám, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Hvězda

    Položka č.: 716

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 14:27

    litografie, 1983, 18,5 x 11,9 cm, sign. DU J. Pileček 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Položka č.: 715

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 14:26

    lept, 1996, 16,1 x 10,1 cm, sign. PD J. Pileček 96, č. 52/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Brána času

    Položka č.: 714

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 14:25

    lept, akvatinta, 1999, 13,9 x 9,3 cm, sign. PD J. Pileček 99, č. 2/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Karel Oberthor

    Stmívání

    Položka č.: 699

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 14:10

    akvarel, tuš, papír, 1962, 32,5 x 61,5 cm, sign. DU K. Oberthor 62, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Neznámý autor (Čína)

    Bambus

    Položka č.: 687

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 13:58

    dřevoryt, svitek, 42 x 29 cm, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

    Pohled na Malou Stranu

    Položka č.: 680

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 13:51

    olej, plátno, 30,5 x 41 cm, rám, barva lehce zašlá, rám mírně poprýskán, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

    Holandsko

    Položka č.: 676

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 13:50

    gobelín, 20 x 31 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Hotel

    Položka č.: 657

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 13:34

    serigrafie, 1984, 30 x 8 cm, sign. LD Neprakta 84, č. 49/50, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 4.300 CZK (180 €)

  • Jiří Načeradský

    Rozhovor

    Položka č.: 653

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 13:24

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Bohuslav Reynek

    Položka č.: 605

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:36

  • Oldřich Kulhánek

    Tvář

    Položka č.: 604

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:35

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Ladislav Kuklík

    Akt na lavičce

    Položka č.: 595

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:26

  • Karel Kotrba

    (1903-1969)

    Sekretářka

    Položka č.: 577

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:08

    akvarel, tuš, papír, 1956, 21 x 25 cm, sign. PD K. Kotrba 56, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ladislav Kotas

    (1910-1986)

    Rybník v Dívčici

    Položka č.: 576

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:07

    olej, plátno, 45,5 x 67 cm, sign. PD Lad. Kotas, rám, pohled na jihočeskou ves s rybníkem, obec Dívčice se nachází mezi Vodňany a Hlubokou nad Vltavou, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze, člen SVU Aleš a Jednoty…

  • Jan Konůpek

    Položka č.: 569

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:00

    lept, 18,5 x 11,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jan Konůpek

    Dva zbrojnoši

    Položka č.: 566

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:57

    lept, 12,1 x 8,9 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Vladimír Komárek

    Konvolut drobných grafik (PF, Ex libris,...)

    Položka č.: 562

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:53

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Peter Klúčik

    Sen

    Položka č.: 550

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:44

    lept, 1991, 11,7 x 16,7 cm, sign. PD P. Klúčik 1991, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenie grafikov G bod

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Oplakávání

    Položka č.: 538

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:32

    litografie, 15 x 10,5 cm, sign. LN J. Jíra, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

  • Ludmila Jiřincová

    Smutná dívka

    Položka č.: 540

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:31

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Žijeme strašně zajímavej život

    Položka č.: 539

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:30

    tisk, 1978, 10,8 x 15,2 cm, sign. PD Jiránek 79, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    PF 1985

    Položka č.: 536

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Výčep

    Položka č.: 537

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:28

    litografie, 15 x 10,3 cm, sign. DU J. Jíra, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny