On-line auction

auction history

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Signál

    No.: 242236

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 19:42

    bromostříbrná fotografie, 23,9 x 29,8 cm, autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

    Tanečnice

    No.: 242228

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 19:34

    bromostříbrná fotografie, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD , rám, mírně zašpiněná pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Milan Dvořáček

    No.: 242221

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 19:27

    barevný dřevoryt, 15,3 x 11,6 cm, sign. PD J. Váchal, autorský tisk, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Non sunt seria (Ex libris G. Mantero)

    No.: 242217

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 19:23

    barevný dřevoryt, 1950, 16,3 x 15,5 cm, sign. PD J.Váchal 50, na papíře skvrny, mimo tisk, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris

    No.: 242216

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 19:22

    barevný dřevoryt, 1950, 15,5 x 13 cm, sign. PD J.Váchal 50, lehce zašpiněný papír, mimo tisk, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. Jan Bartoš

    No.: 242211

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 19:17

    barevný dřevoryt, 1941, 15,1 x 9,7 cm, sign. PD JVáchal 41, při okrajích lehce zašpiňený papír, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Vítězslav Odstrčil

    Ježíš

    No.: 241938

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 18:48

    dřevo, v. 42,5 cm

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Sancho Panza

    No.: 241935

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 18:45

    pálená glazovaná hlína, v. 16 cm, the private disciple of prof. K. Pokorny

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Jiří Fürst

    No.: 241929

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 18:39

    pálená patinovaná hlína, 2012, v. 25 cm, značeno Fürst 2012

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID2**4 History of bids

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Postava

    No.: 241927

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 18:37

    reliéf, patinovaná sádra, 23 x 11 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, mírně poškozeno, , the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Budoucí dobyvatelé – Uvědomělý

    No.: 241926

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 18:36

    patinovaná sádra, v. 26 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, , the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Dvě postavy

    No.: 241924

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 18:34

    patinovaná sádra, v. 31 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, , the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

  • P. Zdeněk

    Zelená krajina

    No.: 241905

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 18:15

    olej, monotyp, 14 x 10 cm, sign. LD P. Zdeněk, rám

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID4*** History of bids

  • P. Zdeněk

    Torzo

    No.: 241904

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 18:14

    olej, monotyp, 14 x 10 cm, sign. DU P. Zdeněk, rám

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Samota v okně

    No.: 241900

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 18:10

    litografie, 2004, 56 x 42 cm, sign. PD J. Valečka, č. 5/50, the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotterdam

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Strom

    No.: 241895

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 18:05

    kombinovaná technika, papír, 1981, 24,5 x 24,5 cm, sign. PD J. Souček 81, č. 7/60, zezadu na papíru autorské razítko, , the disciple of prof. Hoffmeister, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Noc

    No.: 241893

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 18:03

    mezotinta, 2012, 14,8 x 14,3 cm, sign. PD. D. Smutný, č. 8/40, na papíře mimo tisk nepatrně zažloulé skvrnky, , the disciple of prof. L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Michal Singer

    Akt v ateliéru

    No.: 241892

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 18:02

    litografie, 2009, 52,5 x 69 cm, sign. LU Singer 09, č. 6/100, studied at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Jiří Lindovský

    Lineární kompozice

    No.: 241874

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 17:44

    litografie, 68 x 47,5 cm, sign. PD J. Lindovský 2010, č. 69/100, , the disciple of prof. Cepelak

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Michaela Lesařová-Roubíčková

    No.: 241868

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 17:41

    kombinová technika, reliéfní tisk, 1982, 42 x 28 cm, sign. PD , 1/1 orig., , the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Rovno-váha (PF 1991)

    No.: 241867

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 17:37

    suchá jehla, 1990, 12,2 x 8,4 cm, sign. PD J. Lehoučka 90, pasparta

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Ladislav Kuklík

    No.: 241864

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 17:34

    lept, 1982, 11 x 8 cm, sign. DU L. Kuklík 1982, rám, autorský tisk, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

  • Arna Juračková

    No.: 241855

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 17:25

    litografie, 1981, 43 x 42 cm, sign. PD Arna Juračková 81, rám, autoský tisk

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jan Hísek

    No.: 241845

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 17:15

    mezzotinta, 17 x 11,5 cm, sign. DU Jan Hísek

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jan Hísek

    Jonáš VII.

    No.: 241843

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 17:13

    mezzotinta, 2009, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Jan Hísek 2009, č. 74/100

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jan Hísek

    Jonáš VI.

    No.: 241842

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 17:12

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jan Hísek

    Jonáš V.

    No.: 241841

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 17:11

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jan Hísek

    Jonáš IV.

    No.: 241840

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 17:10

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jan Hísek

    Jonáš II.

    No.: 241839

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 17:09

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jan Hísek

    Jonáš I.

    No.: 241838

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2020 17:08

    Current price: 600 CZK (24 €)