On-line auction

auction history

  • Zdeňka Braunnerová

    (1858-1934)

    Platnýřská ulice jižní

    No.: 239731

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 02. 2020 22:08

    lept (novotisk), 33,2 x 18,2 cm, pro Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy vytiskla z půdovní desky grafická dílna ČFVU v Praze v r. 1976,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID2**4 History of bids

  • Klára Trnková

    Babiččino podkroví

    No.: 239560

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 02. 2020 22:00

    akryl, lepenka, 1980, 22,5 x 16 cm, sign. PD Trnková 80, rám, vzadu nalepen štítek Dílo,

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

    (1893-1973)

    Rytíř na koni

    No.: 239066

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 02. 2020 21:52

    dřevoryt, papír, 19 x 22,5 cm, papírová pasparta, na spodním okraji papír ušpiněn,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Jaroslav Cheben

    Zjevení (Ex Libris L. Chytilová)

    No.: 239020

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 02. 2020 21:48

    lept, 1984, 9,6 x 4,6 cm, sign. DU J. Cheben 84,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    U řeky

    No.: 238907

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 02. 2020 21:40

    olej, plátno, 1935, 22 x 18,7 cm, sign. PD B. Ullrych 1935, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce roztřepené plátno, ,

  • Otakar Vaňáč

    (1878)

    Prašná brána v Praze

    No.: 238119

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 02. 2020 21:30

    litografie, 27,3 x 15 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, rám, na rámu oděrky, chybí sklo,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Boris Soukup

    (1932-1984)

    Portrét muže

    No.: 237936

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 02. 2020 21:12

    lept, 24 x 15,2 cm, sign. PD B. Soukup, č. 3/15, zašlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

    Dům v červené

    No.: 237569

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 02. 2020 21:02

    linoryt, 1989, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Pedinov,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**0 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Ptáci

    No.: 237491

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 02. 2020 20:40

    slepotisk, 8 x 19 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Aleša Vaic

    (1920)

    Bedřich Smetana

    No.: 237447

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 02. 2020 20:38

    suchá jehla, 36,8 x 24 cm, sign. PD Aleša Vaic, autorský tisk,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

    Chalupa u rybníčka

    No.: 234932

    Auction price: 2.600 CZK (104 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 02. 2020 19:57

    olej, plátno, 26 x 33,5 cm, značeno PD A. Kalvoda, rám, na rámu drobné děrky,

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Cyril Bouda

    Námluvy

    No.: 235405

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 02. 2020 19:46

    kamenorytina, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. K. Procházka

    No.: 234861

    Auction price: 560 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 02. 2020 19:24

    dřevoryt, 1924, 9,5 x 5,7 cm, lehce zažloutlý papír, vzadu nalepen zbytek papírové lepenky, , the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 560 CZK (23 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Oldřich Karel

    Šermíř (Ex libris Mojmír Helcelet)

    No.: 223933

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 02. 2020 00:00

    litografie, 9,1 x 6,5 cm, sign. PD Oldřich Karel, , the disciple of O. Blazicek and The Graphic School C. Bouda

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Svatá

    No.: 222265

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 02. 2020 23:44

    dřevoryt, 8,6 x 6,5 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Pohled na kostel

    No.: 219582

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 02. 2020 23:10

    lept, 8 x 6 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Žumberk

    No.: 218506

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 02. 2020 23:02

    pastel on paper, 50,5 x 70 cm, signed in the lower right corner L.Stejskal, wrinkled edges, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of…

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • B. Šneider

    No.: 232970

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 02. 2020 22:16

    rytina, 8,5 x 7,5 cm, sign. PD Šneider B.,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Část Podskalí s klášterem na Slovanech

    No.: 232946

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 02. 2020 22:10

    lept, 24 x 16 cm, sign. PD Maran, rám, LD značeno razítkem GSM, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Staro-Nová synagoga a židovská radnice

    No.: 232945

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 02. 2020 22:08

    lept, 20,5 x 15 cm, sign. PD Maran, rám, LD značeno razítkem GSM, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Rybáři

    No.: 229965

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 02. 2020 21:28

    litografie, 10 x 29,4 cm, sogn. PU Cyril, pozvánka na výstavu, Strakonice, 1965, uprostřed přeložený, lehce zažloutlý papír, na papíře drobná skvrna, , the disciple of O. Blazicek

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris MP

    No.: 229933

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 02. 2020 21:18

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 12/15, vzadu značeno autorským razítkem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Fratišek Hála

    (1898-?)

    Podloubí na Staroměstském náměstí

    No.: 226818

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 02. 2020 20:06

    litografie, 1940, 21,5 x 14,5 cm, značeno na kameni F. Hála, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Draci

    No.: 226620

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 02. 2020 20:00

    litografie, 32,3 x 24 cm, sign. PD J. Švengsbír, rám, č. 51/200, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

    Rozloučení

    No.: 225307

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 02. 2020 19:40

    tužka, tuš, akvarel, papír, 20,8 x 29,5 cm, oboustranná kresba, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Koráb

    No.: 225218

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 02. 2020 19:38

    marker, aquarelle, paper, 29,5 x 40,8 cm, aback stamp: From inheritance of painter Václav Junek (1913-1976), No. 45, at the edges yellowed paper, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    No.: 224278

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 02. 2020 19:34

    linoryt, 8,8 x 9 cm, sign. DU Jaroslav Šváb, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klub knihy Hollar, membe…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Ex music Dřevěná píšťalka prof. Václava Žilky

    No.: 224254

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 02. 2020 19:22

    linoryt, 1983, 10,2 x 13,2 cm, sign. PD, rám, č. 5/200,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Večer (Exlibris Ant. Stupal)

    No.: 223950

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 02. 2020 19:16

    dřevoryt, 1922, 9,2 x 7,7 cm, LD značeno ve štočku KW, lehce zažloutlý papír, , disciple of A. Kalvoda

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Znak (Ex libris W. G.

    No.: 223942

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 02. 2020 19:12

    litografie, 8,5 x 6,7 cm, sign. DU Knobloch, vzadu razítko autora, , the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)