Abstraktní a geometrické tendence

  • Alena Málková

    (1927)

    Růžový anděl

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:38

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Vlnovka

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:40

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alois Kraml

    (1922)

    Zrcadlení

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:42

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:44

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani

    Položka č.: 97

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:46

    litografie, 1998, 39 x 27 cm, sign. PD O. Karlíková 98, č. 76/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Němeček

    Přírodní motiv

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:48

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Položka č.: 99

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:50

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miloslav Moucha

    Položka č.: 101

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:52

    dřevoryt, 18 x 11,5 cm, sign. DU Moucha, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, zúčastňuje se výstav Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ján Korkoš

    Cocoon

    Položka č.: 104

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:54

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Věra Zahradníková

    V korunách stromů

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:56

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Kubový

    (1950)

    Stromy ve větru

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:58

    tužka, tempera, papír, 2010, 16 x 14,5 cm, sign. zezadu na papíru J. Kubový, antiqari.at Radhošťská, člen TT klubu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Ouhel

    Barevná kompozice

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:00

    barevný dřevoryt, 2001, 20 x 30,5 cm, sign. PD I. Ouhel 2001, č. 28/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Blanka Votavová

    (1933)

    Stopy času

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:02

    akvatinta, 1989, 35,5 x 28,3 cm, sign. PD B Votavová 89, č. 4/11, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Hoffmeistera, prof. F. Muziky

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Kamila Ženatá

    Kouzelné okno

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 7.100 CZK (284 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:04

    tempera, lepenka, 57 x 44,5 cm, sign. PD Kamila Ženatá, rám, vzadu nalepen autorský štítek, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 7.100 CZK (284 €)

  • Karla Talabardon

    (1922)

    Položka č.: 118

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:06

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miroslav Pošvic

    Plynutí (PF 1997)

    Položka č.: 119

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:08

    litografie, 1996, 14,5 x 18,8 cm, sign. PD M. Pošvic 96, č. 57/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Kubový

    (1950)

    Stromy (PF 2013)

    Položka č.: 120

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:10

    fix, kombinovaná technika, papír, 2012, 15 x 19,8 cm, sign. zezadu J. Kubový, antiqari.at Radhošťská, člen TT klubu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Kubový

    (1950)

    Mrak (PF 2014)

    Položka č.: 121

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:12

    fix, tuš, tužka, papír, 2013, 15 x 21 cm, sign. zezadu J. Kubový, antiqari.at Radhošťská, člen TT klubu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Šestiúhelník II

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:14

    litografie, 2002, 49 x 38 cm, sign. DU Krátkž 2002, č. 4/21, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Hodonský

    Maková pole

    Položka č.: 123

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:16

    litografie, 2010, 27,5 x 44 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 64/100, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • František Hodonský

    Kvetoucí

    Položka č.: 124

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:18

    litografie, 2010, 27,3 x 44 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 73/100, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jindřich Zeithamml

    Položka č.: 126

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:20

    lept, 30 x 24 cm, sign. PD J. Zeithamml, č. 1/35, studium na AVU v Praze, poté na Akademii výtvarných umění v Düsseldorfu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Otava

    (1919-2007)

    List

    Položka č.: 141

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:22

    lept, 1989, 14,2 x 10 cm, sign. PD Jan Otava 1989, č. 11/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Pavel Dvořák (Jech)

    Žít na devítce - trefa do světlého

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:24

    olej, sololit, reliéf, 82,3 x 51,7 cm, sign. PD Jech, rám , vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Blanka Votavová

    (1933)

    Stopy času

    Položka č.: 143

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:26

  • Tamara Kolenčíková

    Malá konštrukcia

    Položka č.: 144

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:28

    tisk, kombinovaná technika, 1989, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD T. Kolenčíková 89, č. 20/45, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. R. Fily na SŠUP v Bratislavě a V. Ciglera na VŠVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Tamara Kolenčíková

    Kontakty

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:30

    tisk, kombinovaná technika, 1991, 13,7 x 10 cm, sign. PD T. Kolenčíková, č. 13/30, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. R. Fily na SŠUP v Bratislavě a V. Ciglera na VŠVU

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Kamila Ženatá

    Kameny

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:32

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Cyril Urban

    (1930-2002)

    Položka č.: 148

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:34

    akvatinta, 1991, 20 x 17 cm, sign. DU Cyril Hraban/Urban? 91, č. 46/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kousala a V. Ringese na SUPŠ ve Zlíně, člen SVUM, UVU a Sdružení českých grafiků František Kupka

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Eva Vejrážková

    Uvnitř květu

    Položka č.: 149

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:36

    lept, akvatinta, 1991, 16,2 x 12 cm, sign. PD Eva Verjražková 91, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Smetany na AVU v Praze, členka UVU ČR

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)