• Dieter Eckert

    Kompozice II

    Položka č.: 949

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 12:55

    lept s hlubotiskem, 39,8 x 49,5 cm, sign. PD D. Eckert, č. 4/30

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Juan Castells Marti

    (1906-?)

    Tango

    Položka č.: 947

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 12:53

    dřevoryt, 18 x 14,5 cm, značeno PD v desce Castells Marti, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Anders Zorn

    (1860-1920)

    Autoportrét

    Položka č.: 935

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 12:40

    suchá jehla, 1904, 17,4 x 12,3 cm, značeno pod tiskem na papíru: LD Anders Zorn, Selbstbildnis (1904); PD Originalradierung, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karl Schmidt-Rottluff

    (1884-1976)

    Přístav na Labi (Elbhafen)

    Položka č.: 932

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 12:37

    litografie, 1908, 19,3 x 29,6 cm, značeno LD: zeitschrift für Bildende Kunst 1908; PDElbhafen, Orig.-lithographie von Schmidt-Rottluft, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Ludwig Michalek

    (1859-1942)

    Cesta domů

    Položka č.: 930

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 12:35

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Hanns Fechner

    (1860)

    Portrét dívky

    Položka č.: 925

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 12:30

    litografie, 27 x 21,5 cm, PD monogr. na kameni , LD: steindruck v.F. Herrmann, Berlin s 14, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Lovis Corint

    (1858-1925)

    Hlava ženy (Frauenkopf)

    Položka č.: 922

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 12:27

    suchá jehla, 11,9 x 7,9 cm, značeno na ochranném papíru: DU Lovis Corinth, Frauenkopf, Originalradierung, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Zahradní práce

    Položka č.: 900

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 12:05

    tuš, papír, 1919, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Vojt. Sedláček 1919, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Motiv z chalupy

    Položka č.: 891

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 11:56

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Eduard Hofman

    (1914-1987)

    Adam (Stvoření světa)

    Položka č.: 889

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 11:54

    akvarel, tuš, tužka, papír, 1974, 32,8 x 24 cm, monogr. LD EH 74, ilustrace podle animovaného filmu výtvarníka Jeana Effela a režiséra Eduarda Hofmana Stvoření světa z roku 1957, při okrajích a na zadní straně technické poznámky, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, člen skupi…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jos. Svoboda

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 871

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 11:36

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • E. Pavlíček

    Lokomotiva

    Položka č.: 863

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 11:28

    olej, plátno, 50 x 70,5 cm, sign. PD E. Pavlíček, rám, ve střední části restaurováno, Antikvariát Dlážděná

    Dáma s červeným slunečníkem

    Položka č.: 858

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 11:23

    olej, karton, 47 x 40,5 cm, sign. PD, rám, podle Josefa Schussera, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Josef Strnad

    (1889-1952)

    Studie kluka u ohníčku

    Položka č.: 831

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 10:56

    akvarel, papír, 1931, 23 x 32 cm, sign. DU Jos. Strnad 1931, pasparta, DU popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a M. Pirnera na AVU v Praze, člen Sdružení vinohradských výtvarníků

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Malý

    (1874-1935)

    Muž v kabátě

    Položka č.: 819

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 10:44

    tužka, papír, 43 x 23 cm, sign. PD V.M., dole na papíře skvrna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Oslava

    Položka č.: 814

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 10:39

    olej, karton, 1945, 24,4 x 29 cm, sign. PD B. Ullrych 45, u horního okraje malba lehce odřená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • A. Möller

    Plachetnice na moři

    Položka č.: 805

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 10:30

    olej, plátno, 45,5 x 50 cm, sign. LD A. Möller, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Svaté čtení

    Položka č.: 794

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 10:19

    olej, plátno, 58,3 x 41,6 cm, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Šalamoun

    Kočky

    Položka č.: 779

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 10:04

    litografie, 1978, 42,3 x 60 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 78, autorský tisk, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Položka č.: 778

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 10:03

    mědirytina, 18,4 x 11,8 cm, sign. PD KSvolinský, č. 23/200, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2004)

    Zátiší s třešněmi a kloboukem

    Položka č.: 770

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 09:55

    litografie, 48,6 x 37,6 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Eva

    Položka č.: 767

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 09:52

    litografie, 1978, 53, 5 x37, 5 cm, sign. PD Pavel Roučka 78, autorský tisk, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Pavel Roučka

    Hnízdo

    Položka č.: 765

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 09:50

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Andělé

    Položka č.: 747

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 09:32

    reliéfní tisk, 30,6 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, a.t., antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Toulouse Lautrec

    Položka č.: 741

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 09:26

    litografie, 1954, 52,5 x 36,5 cm, sign. PD J. Mácha 54, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

  • Mária Rudavská

    Okřídlené postavy

    Položka č.: 715

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 09:00

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Alexej Kraščenič

    Bon pari

    Položka č.: 709

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 08:54

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Robert Jančovič

    Sochy

    Položka č.: 708

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 08:53

    lept, mezzotinta, 15,9 x 9,8 cm, sign. PD R. Jančovič, 63/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brunovského na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdenek Bugáň

    Nekonečné dialogy III.

    Položka č.: 705

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 08:50

    lept, akvatina, mezzotinta, 15,9 x 10,4 cm, sign. PD Bugáň 1985, 21/100, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Bubáka

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    Picador et Torero Attendant le Paseo de Cuadrillas

    Položka č.: 698

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 08:43

    linoryt, 27 x 32,8 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění v Barceloně a Academia de San Fernando v Madridu