• Joachim Albrecht

    (1913-1997)

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 233190

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 16:06

    serigrafie, 56 x 44,8 cm, sign. LD Joachim Albrecht, č. 23/100

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • James Janíček

    Waiting for Godot

    Položka č.: 233186

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 16:02

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Letadlo

    Položka č.: 233155

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:56

    koláž, tuš, perforovaný papír, 2009, 45 x 66 cm, sign. PD Jan Rýz 2009, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    Položka č.: 233153

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:54

    křída, velur, 65 x 48 cm, sign. PN Kurovský, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    Golem znovuzrozený

    Položka č.: 233150

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:51

    pastel, velur, 61 x 48 cm, při okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Na pláži

    Položka č.: 233148

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:49

    akvarel, tuš, papír, 43 x 61 cm, sign. LD Alena Čermáková, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Západ slunce

    Položka č.: 233147

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:48

    akvarel, tuš, papír, 1966, 43 x 61 cm, sign. LD Alena Čermáková 66, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Zima

    Položka č.: 233145

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:46

    olej, plátno, 79 x 60 cm, monogr. DU J. Š., rám, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Podzim

    Položka č.: 233144

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:45

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Jaro

    Položka č.: 233143

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:44

  • Vladimír Jandejsek

    Rytíř z Montserratu

    Položka č.: 233137

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:38

    tempera, papír, 1991, 45 x 33 cm, sign. LD Jan 1991, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Na vesnici

    Položka č.: 233135

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:36

    akvarel, tuš, běloba, papír, 1965, 43 x 61 cm, sign. LD Alena Čermáková 65, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

  • Vladimír Antušek

    (1900-1968)

    Položka č.: 233117

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:18

    kvaš, tempera, karton, 30 x 66 cm, sign. PD Antušek, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Krajina od Votic

    Položka č.: 233113

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:14

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Peter Klúčik

    Zrozenie Venuše

    Položka č.: 233090

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:51

    lept, 1985, 15 x 20 cm, sign. PD P. Klúčik 1985, rám, č. 36/50, odřený rám, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenie grafikov G bod

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Iva Hüttnerová

    V okně

    Položka č.: 233048

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:09

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Ranní toaleta

    Položka č.: 233000

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 16:25

    olej, papír, karton, 1939, 21,5 x 27 cm, sign. PLD B. Ullrych 1939, při horním okraji mírně otřepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání v řece

    Položka č.: 232999

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 16:24

    olej, karton, 20,2 x 26,2 cm, sign. PD B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akt dívky v šátku

    Položka č.: 232998

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 16:23

    olej, karton, 1947, 25 x 19,7 cm, sign. LD B. Ullrych 47, vzadu kresba, antiqari.at Radhošťská

  • Oldřich Kulhánek

    Hommage Jaroslav Seifert

    Položka č.: 232996

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 16:21

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Načeradský

    Deset úředníků

    Položka č.: 232979

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 16:04

    akvarel, pastel, tuš, papír, 1991, 42 x 30 cm, sign. PN Načeradský 91, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Klavír

    Položka č.: 229028

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2019 15:25

    litografie, 1976, 28,8 x 16,5 cm, sign. PD nečitelně, č. 20/20, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Kavan

    Mánes

    Položka č.: 233910

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2019 14:20

    lept, 1974, 11,2 x 17,6 cm, sign. PD JKavan 1974, č. 64/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Aleša Vaic

    (1920-2010)

    Mrtvý bažant

    Položka č.: 233905

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2019 13:55

    suchá jehla, 26 x 20,5 cm, sign. PD Aleša Vaic, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studoval soukromě u svého otce Josefa Vaice

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Dan Richter

    Zátiší se svící

    Položka č.: 228682

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2019 12:00

    litografie, 26,7 x 33 cm, sign. PD Dan Richter, rám, č. 13/70, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Kytice v malované váze

    Položka č.: 226714

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2019 10:45

    litografie, 44 x 24,2 cm, sign. DU Knobloch, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 226712

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2019 10:35

    litografie, 1962, 46,5 x 43 cm, sign. PD L. Stejskal 62, rám, č. 76/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • F. Štochl

    Březový háj

    Položka č.: 224008

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 04. 2019 15:30

    olej, sololit, 38 x 68 cm, sign. LD F. Štochl, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

    Mimoňka

    Položka č.: 214102

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 04. 2019 13:05

    tempera, papír, 49,5 x 34,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Máchovská krajina

    Položka č.: 199529

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 04. 2019 10:10

    litografie, 24,7 x 35 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu