• Jan Konůpek

    Ex libris Mirro Pegrassi

    Položka č.: 220953

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 20:48

    lept, 12,5 x 9 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke B. S. Žitkov: Na moři, Muž hladí geparda

    Položka č.: 220586

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 20:47

    tužka, pero, papír, 32,4 x 26,4 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 54, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke B. S. Žitkov: Na moři, Lodní cesta - mapa

    Položka č.: 220585

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 20:42

    pero, běloba, papír, 32,5 x 26 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 53, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Jiřinky

    Položka č.: 220047

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 20:36

    olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. PD Jindřich Veselka, vzadu nalepen štítek galerie Dílo s popisem, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Dívčí akt

    Položka č.: 218458

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 20:22

    uhel, papír, 1947, 49,4 x 25 cm, sign. LD B. Ullrych 47, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženský půlakt

    Položka č.: 218456

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 20:20

    uhel, papír, 32,7 x 23,7 cm, LD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akt v šátku

    Položka č.: 218455

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 20:18

    uhel, papír, 34,6 x 26,8 cm, sign. LD B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Ladislav Svoboda (zelená varianta)

    Položka č.: 218371

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 20:17

    zinkografie, 10,1 x 6,5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Ladislav Svoboda

    Položka č.: 218370

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 20:12

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Jerusalem

    Položka č.: 218279

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 19:56

    olej, karton, 9,8 x 15 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Milenci (Ex libris DAna Siblíková)

    Položka č.: 217644

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 19:48

    litografie, 9,4 x 6,2 cm, sign. PD C. Bouda, zažloutlý papír, ohnutý levý horní roh , antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Hvězdná obloha (ExLibris Vlasta Kohoutová)

    Položka č.: 217642

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 19:44

    lept, 9,5 x 4 cm, sign. PD P. Šimon, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    U řeky

    Položka č.: 210457

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 19:14

    tužka, kvaš, papír, 31 x 48,3 cm, sign. PD B. Ullrych, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Bohumil Ullrych

    Loďky na řece

    Položka č.: 210451

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 19:10

    tužka, kvaš, papír, 1947, 21,8 x 30 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Doboš

    Položka č.: 208203

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 19:08

    tužka, akvarel, papír, 1929, 19 x 27 cm, sign. PD B. Ullrych 1929, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Borovice

    Položka č.: 205200

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 19:06

    tužka, papír, 1917, 27,5 x 18,5 cm, sign. LD Ullrych 17, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočívající tanečnice (Chicago)

    Položka č.: 204855

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 19:04

    tužka, kvaš, papír, 1929, 22,5 x26,5 cm, sign. PD B. Ullrych 29, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na návsi

    Položka č.: 204853

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 19:02

    tužka, kvaš, papír, 1930, 18,5 x 25,7 cm, sign. PD B. Ullrych 1930, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Veselý

    (1912-2006)

    Položka č.: 202034

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 16:50

    litografie, 49 x 36,5 cm, sign. DU Jos. Veselý, 100/100, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák Ľ. Fully na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě a O. Nejedlého na AVU v Praze, čestný rok u prof. V. Silovského

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Rubeš

    Slunečnice

    Položka č.: 206711

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 16:33

    akvarel, tuš, pastel, papír, 1995, 48,8 x 35,9 cm, sign. PD Rubeš 95, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Rubeš

    Slunečnice

    Položka č.: 206717

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 16:28

    akvarel, pastel, papír, 1995, 40,8 x 53,5 cm, sign. PD Rubeš 95, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Ježíšek na saních

    Položka č.: 227776

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 16:05

    dřevořez, 1989, 26 x 18 cm, sign. PD Anna Poustová 89, 17/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    K. H. Mácha: Máj

    Položka č.: 227763

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:55

    dřevoryt, 1936, 35,8 x 31,7 cm, sign. PD V. Polášek 36, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miroslav Pokluda

    (1919)

    Zátiší s květinami

    Položka č.: 139868

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:50

    litografie, 60,4 x 36,2 cm, sign. PD M. Pokluda, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Malá Strana

    Položka č.: 234784

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:10

    litografie, 1988, 21,7 x 15,2 cm, sign. PD , pasparta, 110/150, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Dům

    Položka č.: 199394

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    suchá jehla, 1993, 31,7 x 48 cm, sign. PD nečitelně 1993, rám, 3/7, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Z Pražského hradu

    Položka č.: 234771

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 14:55

    litografie, 8 x 18,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, pasparta, 192/200, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Hřivna

    (1905)

    Náměstí

    Položka č.: 186721

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 14:30

    litografie, 1959, 31,9 x 43,6 cm, sign. PD Fr. Hřivna 1959, s věnováním: Soudruhu B. Slavíkovi přátelská věnuje autor., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Jan Hejda

    (1927)

    Rybí hry

    Položka č.: 139669

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 14:10

    tuš, papír, 1988, 45 x 62,6 cm, sign. PD Jan Hejda 88, v dolní části papíru malá skvrnka, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Ženy

    Položka č.: 190247

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 14:05

    tisk, 1973, 65 x 48,2 cm, sign. PD Jan Hejda 73, mírně zažloutlý, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)