• Vladislav Bauer

    (1928)

    Akt ležící ženy

    Položka č.: 137211

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2014 21:10

    tužka, papír, 30,7 x 43,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Stromová příšera

    Položka č.: 137207

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2014 20:50

    serigrafie, 1985, 27 x 25 cm, sign. PD Hořánek 85, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Don Quijote a Sancho Panza

    Položka č.: 137196

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2014 19:58

    litografie, 1968, 9,8 x 18,5 cm, sign. DU K. Oberthor 68, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Petr Tamchyna

    (1943-1980)

    Pernštein

    Položka č.: 137174

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2014 13:30

    sítotisk, 1970, 21 x 25,5; 11,3 x 11,7 cm, značeno DU v sítu Tamchyna 70, 41/68, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Petr Tamchyna

    (1943-1980)

    Valtice

    Položka č.: 137173

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2014 13:25

    sítotisk, 1970, 20,7 x 25,6; 11,2 x 12,9 cm, značeno LU v sítu Tamchyna 70, 28/270, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Petr Tamchyna

    (1943-1980)

    Slavkov u Brna

    Položka č.: 137172

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2014 13:20

    sítotisk, 1970, 20,7 x 26,6; 10,4 x 19,4 cm, značeno PU v sítu Tamchyna 70, 31/140, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Petr Tamchyna

    (1943-1980)

    Špilberk

    Položka č.: 137171

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2014 13:15

    sítotisk, 1970, 20,8 x 25,3; 10,3 x 12,9 cm, značeno DU v sítu Tamchyna 70, 29/90, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Petr Tamchyna

    (1943-1980)

    Kuželov

    Položka č.: 137170

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2014 13:10

    sítotisk, 1970, 21,4 x 25,3; 10,4 x 10,5 cm, značeno LU v sítu Tamchyna 70, 14/156, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří F. Dvořák

    Tam co končí svět

    Položka č.: 137168

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2014 13:00

    uhel, papír, 32,7 x 21,8 cm, sign. PD Jiří F Dvořák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Jiří F. Dvořák

    Houslista

    Položka č.: 137167

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2014 12:55

    uhel, pastel, papír, 44,9 x 33 cm, sign. PD Jiří F Dvořák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Václav Sládek

    (1909-1992)

    Mělnické vinohrady

    Položka č.: 137162

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2014 12:30

    litografie, 25 x 16,7 cm, sign. PD Jan Sládek, 117/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka a F. Kysely na ČVUT v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců Ostrava a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské

    Aktuální cena: 270 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Eduard Hnilička

    (1887-1967)

    Starý dub

    Položka č.: 137158

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2014 12:10

    pastel, tužka, papír, 1941, 30,9 x 24 cm, značeno PD H 41, mírně zažloutlý a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Schulze, Kouly a Balšánka na VUT v Praze

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Karel Sýs: Neruda v Paříži

    Položka č.: 167597

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2014 11:00

    bibliofilie se třemi lepty, 1977, 18,3 x 12,1 cm, sign. na tiráži Kamil Lhoták a Karel Sýs, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze 1977, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Položka č.: 165059

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2014 10:45

    malba na skleněném objektu, 37 x 37 x 17 cm, PROVENIENCE: z rodiny přátel autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Praha. Za větru (Smíchov)

    Položka č.: 161262

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 22:55

    pastel, tuš, papír, 1947, 21,8 x 31,2 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohuslav Suchý

    (1907-1967)

    Člun na vodě

    Položka č.: 160860

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 22:40

    tempera, papír, 46,8 x 65,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. I. Kulce na Ukrajinské akademii v Praze, V. Sychry v malířské škole SVU Mánes a O. Nejedlého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

  • Bohuslav Suchý

    (1907-1967)

    Jezero

    Položka č.: 160859

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 22:35

    tempera, papír, 42,7 x 60,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. I. Kulce na Ukrajinské akademii v Praze, V. Sychry v malířské škole SVU Mánes a O. Nejedlého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Klement Lorenc

    (1911)

    Alegorie úrody

    Položka č.: 160693

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 22:00

    2x patinovaná sádra, 1944, v. 31 / 31,5 cm, obě značeny v dolní části K. Lorenc 44, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze

  • Alfréd Rozum

    Mučedník

    Položka č.: 136643

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 21:40

    olej, plátno, 35 x 25,4 cm, sign. PD A. Rozum, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 501 CZK (21 €)

  • Antonín Volhejn

    Dívky v krojích

    Položka č.: 136621

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 20:10

    olej, plátno, 40,5 x 50 cm, sign. PD A. Volhejn, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • K. Budilovský

    Položka č.: 136369

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 12:30

    olej, karton, 1934, 31,5 x 47 cm, sign. PD Budilovský K. 34, rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Sklizeň

    Položka č.: 133970

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 10:25

    litografie, 1962, 26,5 x 35,2 cm, sign. PD Karel Müller, zažloutlý a při levém okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Emil Spáčil

    (1891-?)

    Portrét muže v klobouku

    Položka č.: 133927

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 10:15

    tužka, papír, 1952, 29,4 x 21,7 cm, sign. PD Spáčil 19./7. 52, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák A. Kalvody, J. Procházky a F. X. Naskeho

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vratislav Jan Žižka

    (1926)

    Kmeny

    Položka č.: 133881

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 09:35

    litografie, 20 x 13 cm, sign. PD V. J. Žižka, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Vladimír Böhm

    Domažlice

    Položka č.: 133865

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 09:20

    dřevoryt, 1984, 27 x 19,8 cm, sign. PD Böhm 84, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Studie postav IV.

    Položka č.: 133462

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 23:10

    uhel, papír, 45 x 65,5 cm, čtyři kresby v papírové paspartě, měřena celá pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Studie k rytým a malovaným sklům pro ONV v Dobrušce

    Položka č.: 133458

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 22:55

    4x uhel, papír, 29,5 x 13,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Petrohrad

    Položka č.: 133424

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 22:40

    litografie, 1963, 15,2 x 21,1 cm, sign. PD Jan Mácha 63, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jana Čapková

    Sloupy

    Položka č.: 132292

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 22:05

    mezzotinta, 2002, 16,4 x 11,4 cm, sign. DU Jana Čapková 2002, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Václav Nekolný

    Pohled do vesmíru a jeho tajemná nekonečnost

    Položka č.: 132282

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:50

    tuš, papír, 1965, 19,4 x 26,7 cm, sign. PD V. Nekolný 1965, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)