-
Neznámý autor
Familie Ehrhardt
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:55
lept, 1917, 12 x 8,9 cm, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Z knih mého otce
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:50
litografie, 12,8 x 10,1 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Dívka lesa
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:47
lept, 9,7 x 6,2 cm, Ex libris A.K., Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Richard Lander
(1904-1980)
Muž
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:46
linoryt, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD R. Lander, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Krejčová
(1946)
Ex libris Marie Dvořáková
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:44
serigrafie, 1999, 8,3 x 11,2 cm, sign. PD J. Krejčová 99, č. 56/100, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Anděl na očích
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:43
litografie, 8,5 x 6 cm, sign. DU B. Krátký, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Na koni
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:41
litografie, 1927, 9,5 x 11,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Ptáček
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:31
serigrafie, 12 x 8 cm, sign. DU J Kaiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Franziska Romana Jaksch von Wartenhorst
(1896-1973)
Hudební zátiší
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:29
lept, 13,8 x 8,8 cm, značeno v desce PD jaksch. rad, Ex musicis Frida Graf, na zadní straně razítko Západočeské galerie v Plzni, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Jakesche a H. Steinera v Praze, E. Orlika v Berlíně, R. Larische, L. Michaleka, W. Ungera, Brandlmayera a Wodnanského ve Vídni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Antonín Hervert
(1880-?)
Pražská můza
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:27
lept, 1909, 6,3 x 11,6 cm, značeno PD A. Hervert, LD razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
-
A. Brabcová
Společné osamění
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:12
suchá jehla, 2005, 10,1 x 12 cm, sign. PD A. Brabcová 05, 24/60, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Věž - Ex libris
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:11
dřevoryt, 1968, 11,7 x 3,3 cm, sign. DU C. Bouda, ohlý pravý dolní roh, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Vrány
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:19
litografie, 10 x 7,7 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Pan Hrachovec
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:57
litografie, 1958, 10 x 7 cm, sign. DU K. Oberthor 58, Exlibris J. Hrachovec, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Horolezec
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:58
litografie, 1958, 10,5 x 6,5 cm, sign. DU K. Oberthor 58, Exlibris Fr. Souček, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Ohnutý kord
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:08
litografie, 1978, 12,4 x 9 cm, značeno DU na kameni Roučka 78, Exlibris Dr. Ivo Prokop, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Oberthorová - Popelková
(1949)
Motýl
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:00
litografie, 1974, 10,8 x 16,7 cm, sign. DU Z. Oberthorová 74, Ex Libris M. Popelka, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Soubor loutkářských exlibris
Položka č.: 72Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:11
8x exlibris (různé techniky), 4,3 x 6,7 - 13,1 x 7 cm, 3x na zadní straně značeno autorskými razítky, autoři: V. Cinybulk, J. Mikula ad., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Německo)
Satyr
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:52
lept, 12,8 x 8 cm, sign. PD Otto ...(?), Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Exlibris M. Horníček
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:49
litografie, 1979, 8 x 9,5 cm, sign. PD Liesler 79, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Lesařová-Roubíčková
(1949)
Hlavy
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:48
litografie, 1980, 15 x 10,3 cm, sign. PD Michaela 1980, č. 30/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Vila
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:40
suchá jehla, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD V. Komárek, č. 22/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
-
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Létající balon
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:35
litografie, 19 x 9 cm, sign. UD Knobloch, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Exlibris Eugen René Lacroix
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:36
litografie, 17 x 10,5 cm, sign. UD Knobloch, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Don Quijote
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:37
litografie, 16,5 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Madona
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:38
litografie, 15 x 9 cm, Ex Libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Bujárek
(1913)
Sex libris
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:15
serigrafie, 6,3 x 13,9 cm, značeno LD v sítu Vladimír Bujárek, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Exlibris Apollón
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:07
litografie, 1986, 12,5 x 9 cm, sign. LD K. Beneš 86, 63/200, při dolním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Žena
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:21
lept, 1975, 7,5 x 6,7 cm, sign. PD K. Šafář 75, č. 47/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Ženský akt
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:22
lept, 8,5 x 4,5 cm, sign. PD K. Šafář, č. 70/90, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu