-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Děvče v šátku
Položka č.: 278828Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:20
dřevoryt, 18,8 x 11 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Dívka
Položka č.: 278826Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:18
dřevoryt, 14,2 x 9,8 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Majer
(1926-1984)
Pod Karlovým mostem
Položka č.: 278887Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:06
lept, 23,4 x 15,3 cm, monoghr. PD JM, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Veselý
(1912-2006)
Chalupa
Položka č.: 280959Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:17
lept, 24 x 35 cm, sign. PD Jos. Veselý, rám, mírně zažloutlý papír, v dolní části skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák Ľ. Fully na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě a O. Nejedlého na AVU v Praze, čestný rok u prof. V. Silovského
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Páv
Položka č.: 280776Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:54
barevný linoryt, 18 x 20 cm, sign. PD Hojný Lad., č. 61/65, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
Pardubické motivy
Položka č.: 280754Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:54
litografie, 27,2 x 18,8 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Jan Sládek
(1917-?)
Kladno
Položka č.: 280753Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:52
litografie, 30,5 x 22,3 cm, monogr. PD JMS, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Lebka s hadem
Položka č.: 265874Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:32
rudka, papír, 11,8 x 18,7 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Torzo aktu
Položka č.: 274038Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:02
lept, 1994, 16 x 12 cm, sign. DU JKavan 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Kompozice
Položka č.: 274034Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:00
serigrafie, 1995, 15,4 x 12,5 cm, sign. DU JKaiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra
(1933-2006)
Postava
Položka č.: 273995Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:52
linoryt, 1969, 18,3 x 14,8 cm, sign. PD Houra 69, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra
(1933-2006)
Postava
Položka č.: 273998Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:56
linoryt, 1967, 19,3 x 11,2 cm, sign. PD M. Houra 67, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra
(1933-2006)
Postava
Položka č.: 273997Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:54
linoryt, 1969, 16,8 x 11,4 cm, sign. PD M. Houra 69, č. 10/180, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dívka s motýlem
Položka č.: 282088Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:15
lept, 1984, 17, 5 x 7, 2 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Děvče s květy
Položka č.: 282087Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:16
litografie, 1984, 16 x 11, 3 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Lítej, míčku
Položka č.: 281041Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:14
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Hrajeme kuličky
Položka č.: 281040Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:12
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Rybníček
Položka č.: 281039Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:10
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Lubomír Dušek
(1951)
Krajina
Položka č.: 279012Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:14
akvatinta, 15,5 x 16,6 cm, sign. DU L. Dušek, č. 5/25, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Sněhulák
Položka č.: 281044Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:20
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Naposledy s drakem
Položka č.: 281043Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:18
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Jablíčko
Položka č.: 281042Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:16
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Benátky
Položka č.: 281018Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:34
litografie, 1961, 10,5 x 14,8 cm, sign. LD Liesler 61, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Králík
(1936)
Ležící
Položka č.: 259828Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:29
kolorovaný lept, 1992, 19,5 x 12,5 cm, sign. PD králík 92, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Zuzanka
Položka č.: 268927Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:36
litografie, 1955, 24 x 21,3 cm, sign. PD K. Oberthor 55, pasparta bez skla, Portrét šestileté dcery autora, dnes známé grafičky Zuzany Oberthorové Popelkové, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Boží muka
Položka č.: 278860Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:50
dřevoryt, 1937, 8,5 x 11,1 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Oráč
Položka č.: 278914Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:34
dřevoryt, 25,5 x 30,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Město
Položka č.: 278897Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:16
dřevoryt, 1967, 26,2 x 19,5 cm, sign. LD AGrmelová 67, č. 36/130, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková?
Rybářka
Položka č.: 260097Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:19
olej, plátno na kartonu, 19,5 x 17,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Jediný, co těm kosmonautům závidím, je stav bez tíže..!
Položka č.: 276422Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:49
tuš, akavrel, tužka, papír, 23,5 x 16,5 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO