• Karel Demel

    (1942)

    Kolotoč II

    Položka č.: 281396

    Vyvolávací cena: 9.800 CZK (409 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:01

    litografie, 2008, 66 x 35 cm, sign. PD Karel Demel 08, č. 69/130, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.800 CZK (409 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fiala

    (1969)

    Magnolie

    Položka č.: 281719

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:42

    litografie, 59,5 x 75,5 cm, sign. PD Fiala, č. 13/39, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Mecenáš

    Položka č.: 281682

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:05

    olej, plátno, 2022, 110 x 90 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko, klínový rám, Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je označován za …

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    U výkladní skříně

    Položka č.: 281777

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:40

    černobílá bromostříbrná fotografie, 13 x 11 cm, rám, stav odpovídá autorskému přístupu

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Koupaliště

    Položka č.: 281776

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:39

    černobílá bromostříbrná fotografie, 10,5 x 14 cm, rám, stav odpovídá autorskému přístupu

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Kamil Lhoták na kole, Libeň, 1967

    Položka č.: 281743

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:06

    fototisk, 1967, 60 x 50 cm, vzadu štítek Václav Chochola, žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Klára Bočkayová

    (1948)

    Vzácná chvíla

    Položka č.: 281543

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:46

    akryl, plátno, 2010, 45 x 30 cm, olištováno, autorka ve svém díle zpracovává motivy tradičních ženských rukodělných výtvorů, jako jsou například výšivky, dečky a ubrusy, které byly běžnými součástmi domácností 19. a první poloviny 20. století. Tyto klasické ženské práce používala jako východisko ke …

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    J. S. Bach - Kantáty

    Položka č.: 281592

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:35

    dřevoryt, 2001, 60,5 x 47 cm, sign. PD F. Hodonský 2001, č. 2/4, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír 99

    (1963)

    Příjezd

    Položka č.: 281580

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:23

    giclée print, 2023, 46 x 66 cm, sign. PD Jaromír 99, rám, č. 1/3, Jaromír Švejdík (Jaromír 99) je českým výtvarníkem, ilustrátorem, skladatelem a hudebníkem. Vedle volné tvorby se věnuje zejména komiksům a ilustraci knih. Mezi jeho nejznámější díla patří komiksový román Alois Nebel, který byl zfilmo…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Franta

    (1962)

    Swedish 3

    Položka č.: 281307

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:32

    ruční papír, akryl, sprej, 2007, 58 x 42 cm, sign. LD R.Franta, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Rodina na výletě

    Položka č.: 281302

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:27

    akvarel, pastel, karton, 1991, 69,5 x 50 cm, sign. DU Načeradský 91, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Mojžíš

    Položka č.: 281378

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:43

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 124, str. 155

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Anděl s mečem

    Položka č.: 281377

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:42

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 119, str. 153

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    U země II.

    Položka č.: 281595

    Vyvolávací cena: 8.900 CZK (371 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:38

    suchá jehla, 2021, 49 x 66 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2021, č. 22/34, při okrajích nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 8.900 CZK (371 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Nožička

    (1934)

    Gesto bez významu

    Položka č.: 281767

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:30

    fotografie, 1987, 29,4 x 22,1 cm, sign. vzadu Nožička 1987, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Nožička

    (1934)

    Objekt B

    Položka č.: 281766

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:29

    fotografie, 1961, 29,5 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 1961, ze souboru cyklů Hranice komunikace, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fiala

    (1969)

    Růžový slon

    Položka č.: 281718

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:41

    litografie, 2001, 79,8 x 57 cm, sign. PD P. Fiala 2001, a.t., v rozích papír nepatrně pokrčený, nahoře u pravého okraje je šedá čára, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Podhrázský

    (1920-1999)

    Rozcvička

    Položka č.: 281513

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:16

    tužka, pastelky, papír, 19,5 x 28 cm, rám, v kontextu českého umění zaujímá Stanislav Podhrázský postavení solitéra, určené zejména jeho bezvýhradným zaměřením na figuru a výraznou imaginaci. Jeho tvorba také neprošla žádnými výraznými proměnami: od raných artefaktů až po pozdní díla se setkáváme s …

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Portier

    Položka č.: 281575

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:18

    ofset, 1986, 66 x 44 cm, sign. PD J. Kolář 86, rám, č. 20/75, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Stavění máje

    Položka č.: 281681

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:04

    olej, plátno, 2021, 80 x 70 cm, sign. LD Jan Skorka Lauko 2021, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Tragédie v cirku…

    Položka č.: 281680

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:03

    akryl, plátno, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Ulice neřesti

    Položka č.: 281679

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:02

    akryl, plátno, 2003, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 03, napínací rám, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti p…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Zlatý podzim

    Položka č.: 281678

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:01

    akryl, sololit, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Prášek

    (1950)

    Pankrác

    Položka č.: 281662

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:45

    akryl, plátno, 1976-X, 100 x 100,5 cm, monogr. LN KP 76, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem, nalepen štítek s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Oue…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petra Hřivnáčová

    Kudu

    Položka č.: 281658

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:41

    akryl, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. PD P. Hříva 2018, napínací rám, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Janouškovec

    (1961)

    Podzim v zahradě

    Položka č.: 281653

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:36

    akryl, plátno, 2021, 43 x 60 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Kudrnáček

    (1949)

    Hory

    Položka č.: 281651

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:34

    akryl, plátno, 2016, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2016, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Kudrnáček

    (1949)

    Zelený obelisk

    Položka č.: 281650

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:33

    akryl, plátno, 2015, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2015, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Pít či nepít, to je otázka…

    Položka č.: 281456

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:01

    akryl, sololit, 2021, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 21, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajím…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonie Müllerová - Povondrová

    (1928-?)

    Na Dunaji

    Položka č.: 281473

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:18

    olej, karton, 60 x 42 cm, sign. PD Povondrová, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook