• Eva Natus - Šalamounová

    (1934-2014)

    Bitva

    Položka č.: 279004

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:20

    litografie, 1989, 19 x 13,2 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1989, č. 17/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Bez názvu

    Položka č.: 281017

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:46

    lept, akvatinta, 1949, 24,5 x 31,8 cm, sign. PD Liesler 49, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932)

    Klaun

    Položka č.: 278814

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:10

    litografie, 1980, 21,2 x 14,8 cm, sign. DU K.Beneš 80, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Skřivánek

    (1923)

    V lese

    Položka č.: 261985

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:42

    litografie, 1967, 43,5 x 30,5 cm, sign. PD Jaromír Skřivánek 67, žák prof. Pecháčka na UMPRUM v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Baumbruck

    (1921-1960)

    Na kraji lesa

    Položka č.: 277534

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:00

    olej, plátno, 50,5 x 65,5 cm, sign. LD J. Baumbruck, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Antonová

    (1930)

    2x exlibris

    Položka č.: 278836

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:30

    2x suchá jehla, 2003; 2007, 12,2 x 8,7; 12 x 7,8 cm, sign. PD A. Antonová, č. 36/100; 51/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Krajina

    Položka č.: 278906

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:32

    litografie, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Praha Troja

    Položka č.: 278902

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:30

    lept, 21,2 x 30,3 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Krajina

    Položka č.: 278895

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:18

    litografie, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Polata

    Šumavská krajina

    Položka č.: 281245

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:20

    tempera, papír, 9,5 x 30,5 cm, sign. LD Polata 83, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Mazancová

    (1944)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 277132

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:56

    olej, překližka, 2004, 28,4 x 21 cm, sign. LD Mazancová 2004, rám, malba vypadává z rámu, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Mazancová

    (1944)

    Chrpy ve váze

    Položka č.: 277131

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:54

    olej, sololit, 29,9 x 24,9 cm, sign. LD Mazancová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Blaha

    (1961)

    Zámecké schody

    Položka č.: 224495

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:20

    olej, plátno, 40 x 30 cm, monogr. PD JB, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Auta

    Položka č.: 217755

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:24

    litografie, 1967, 22,4 x 29 cm, sign. PD MHolý 67, 15/50, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dva muži ve světnici

    Položka č.: 186104

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:00

    tužka, akvarel, papír, 1852, 11,3 x 9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Blanka Adensamová

    (1959)

    Erwin Eisch

    Položka č.: 281065

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:20

    lept, akvatinta, 1983, 19,8 x 15 cm, sign. PD Adensamová 83, pasparta, č. 3/10, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Vyšehrad

    Položka č.: 281062

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:14

    lept, 32,5 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Laně

    Položka č.: 211307

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:08

    akvatinta, 18 x 14 cm, sign. PD JA. Alex, rám, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Žebřík

    Položka č.: 281240

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:56

    litografie, 2010, 21,5 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 55/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Emler

    (1912-1992)

    Letní den

    Položka č.: 281239

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:16

    litografie, 9,3 x 27,2 cm, sign. PD F. Emler, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Živá řemesla (návrh obálky a 4 ilustrací)

    Položka č.: 281484

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:46

    5 x akvarel, tempera, tužka, papír, cca 24 x 52 cm, zašlý papír, na některých listech místy flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    PF 86 Balon s vlajkou

    Položka č.: 280780

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:12

    litografie, 1985, 13,5 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Zájezdní hostinec

    Položka č.: 280779

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:46

    tuš, papír, 2007, 30 x 42 cm, sign. LD Hojný L., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Návrh na známku

    Položka č.: 280774

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:40

    barevný fix, papír, 27 x 21 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Pohled do polí

    Položka č.: 280773

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:38

    tužka, tempera, papír, 2010, 26,5 x 35 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Valdštejský palác

    Položka č.: 280751

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:06

    kolorovaná litografie, 31,1 x 21,1 cm, sign. PD VKubašta, Antikvariát Ostrovní, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze.…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Naďa Rappensbergerová

    (1936)

    Dievčina IV.

    Položka č.: 280724

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:36

    litografie, 1986, 19 x 12 cm, sign. PD N. Rappensbergerová 1986, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mayer

    (1895-1952)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 274610

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:14

    lept, 19,5 x 23,5 cm, sign. PD JMayer, rám, zažloutlý papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Karlštejn

    Položka č.: 274320

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:10

    lept, 17,5 x 13 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdinand Rubeš

    (1887-1944)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 265800

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:02

    akvarel, tuš, papír , 24,3 x 55,5 cm, sign. PD Rubeš , rám, pasparta mírně zašlá, rám místy otlučený , pasparta zašlá , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook