-
Eva Natus - Šalamounová
(1934-2014)
Bitva
Položka č.: 279004Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:20
litografie, 1989, 19 x 13,2 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1989, č. 17/40, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Bez názvu
Položka č.: 281017Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:46
lept, akvatinta, 1949, 24,5 x 31,8 cm, sign. PD Liesler 49, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932)
Klaun
Položka č.: 278814Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:10
litografie, 1980, 21,2 x 14,8 cm, sign. DU K.Beneš 80, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Skřivánek
(1923)
V lese
Položka č.: 261985Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:42
litografie, 1967, 43,5 x 30,5 cm, sign. PD Jaromír Skřivánek 67, žák prof. Pecháčka na UMPRUM v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Baumbruck
(1921-1960)
Na kraji lesa
Položka č.: 277534Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:00
olej, plátno, 50,5 x 65,5 cm, sign. LD J. Baumbruck, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Antonová
(1930)
2x exlibris
Položka č.: 278836Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:30
2x suchá jehla, 2003; 2007, 12,2 x 8,7; 12 x 7,8 cm, sign. PD A. Antonová, č. 36/100; 51/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Jan Rambousek
(1895-1976)
Krajina
Položka č.: 278906Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:32
litografie, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Praha Troja
Položka č.: 278902Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:30
lept, 21,2 x 30,3 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rambousek
(1895-1976)
Krajina
Položka č.: 278895Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:18
litografie, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Polata
Šumavská krajina
Položka č.: 281245Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:20
tempera, papír, 9,5 x 30,5 cm, sign. LD Polata 83, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Mazancová
(1944)
Květiny ve váze
Položka č.: 277132Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:56
olej, překližka, 2004, 28,4 x 21 cm, sign. LD Mazancová 2004, rám, malba vypadává z rámu, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Mazancová
(1944)
Chrpy ve váze
Položka č.: 277131Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:54
olej, sololit, 29,9 x 24,9 cm, sign. LD Mazancová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Blaha
(1961)
Zámecké schody
Položka č.: 224495Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:20
olej, plátno, 40 x 30 cm, monogr. PD JB, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Auta
Položka č.: 217755Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:24
litografie, 1967, 22,4 x 29 cm, sign. PD MHolý 67, 15/50, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dva muži ve světnici
Položka č.: 186104Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:00
tužka, akvarel, papír, 1852, 11,3 x 9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Blanka Adensamová
(1959)
Erwin Eisch
Položka č.: 281065Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:20
lept, akvatinta, 1983, 19,8 x 15 cm, sign. PD Adensamová 83, pasparta, č. 3/10, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
Vyšehrad
Položka č.: 281062Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:14
lept, 32,5 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Laně
Položka č.: 211307Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:08
akvatinta, 18 x 14 cm, sign. PD JA. Alex, rám, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Žebřík
Položka č.: 281240Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:56
litografie, 2010, 21,5 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 55/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Emler
(1912-1992)
Letní den
Položka č.: 281239Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:16
litografie, 9,3 x 27,2 cm, sign. PD F. Emler, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Živá řemesla (návrh obálky a 4 ilustrací)
Položka č.: 281484Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:46
5 x akvarel, tempera, tužka, papír, cca 24 x 52 cm, zašlý papír, na některých listech místy flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
PF 86 Balon s vlajkou
Položka č.: 280780Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:12
litografie, 1985, 13,5 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Zájezdní hostinec
Položka č.: 280779Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:46
tuš, papír, 2007, 30 x 42 cm, sign. LD Hojný L., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
-
Ladislav Hojný
(1944)
Návrh na známku
Položka č.: 280774Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:40
barevný fix, papír, 27 x 21 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Pohled do polí
Položka č.: 280773Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:38
tužka, tempera, papír, 2010, 26,5 x 35 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Valdštejský palác
Položka č.: 280751Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:06
kolorovaná litografie, 31,1 x 21,1 cm, sign. PD VKubašta, Antikvariát Ostrovní, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze.…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Naďa Rappensbergerová
(1936)
Dievčina IV.
Položka č.: 280724Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:36
litografie, 1986, 19 x 12 cm, sign. PD N. Rappensbergerová 1986, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mayer
(1895-1952)
Zlatá ulička
Položka č.: 274610Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:14
lept, 19,5 x 23,5 cm, sign. PD JMayer, rám, zažloutlý papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Karlštejn
Položka č.: 274320Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:10
lept, 17,5 x 13 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdinand Rubeš
(1887-1944)
Pohled na Karlův most
Položka č.: 265800Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:02
akvarel, tuš, papír , 24,3 x 55,5 cm, sign. PD Rubeš , rám, pasparta mírně zašlá, rám místy otlučený , pasparta zašlá , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO