-
Josef Liesler
(1912-2005)
Ex libris Judr. Hillerbrand
Položka č.: 269880Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:39
litografie, 1977, 11 x 7 cm, sign. PD Liesler 77, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Svatý Šebestián
Položka č.: 269881Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:38
litografie, 1968, 4,5 x 8,6 cm, sign. LD Liesler 68, Ex libris Arch. Šebestián Zelina, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Žena
Položka č.: 269882Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:37
litografie, 1962, 8 x 5,3 cm, sign. PD Liesler 62, Ex libris P. Peister, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martinek
Statek v zimě
Položka č.: 269980Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:10
olej, karton, 37 x 52 cm, sign. PD Martinek, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Krupka
Jihlava
Položka č.: 269981Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:12
akvarel, papír, 1947, 28 x 18 cm, sign. PD JKrupka, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Nathan Isajovič Altman
(1889-1970)
Barevná kytice
Položka č.: 270084Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:32
kolorovaná litografie, 1943, 35,5 x 26 cm, PD značeno na kameni N. A. 43, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šelestov
Zimní krajina
Položka č.: 270109Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:46
olej, malířská lepenka, 30 x 42 cm, sign. PD D. Šelest., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arnošt Tuček
Lesní cesta
Položka č.: 270110Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:49
olej, plátno, 1932, 62 x 30 cm, sign. PD 1932 A. Tuček, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Orchidej
Položka č.: 273770Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:14
olej, plátno, 61 x 91,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Děvčátko v kroji
Položka č.: 273777Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:16
olej, karton, 25,5 x 12,5 cm, sign. PD Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Tulipány
Položka č.: 273800Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:18
tempera, papír, 82,5 x 21 cm, sign. PD J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Lilie
Položka č.: 273801Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:20
olej, karton, 39 x 39 cm, sign. LN J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Kytice
Položka č.: 273802Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:22
olej, sololit, 45 x 65 cm, sign. PN J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
V parku
Položka č.: 273803Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:24
tempera, papír, 62 x 95 cm, sign. PD J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Sivko
(1923-1974)
Kytice v bandasce
Položka č.: 273886Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:02
litografie, 1959, 37 x 24,5 cm, sign. PD V. Sivko 59, rám, č. 23/46, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
-
Emil Wänke
(1901-?)
Vyhořelá Staroměstská radnice
Položka č.: 274317Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:04
lept, 1945, 28,2 x 21,3 cm, sig. PD Emil Wänke 1945, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Wänke
(1901-?)
Pohled na Staroměstské náměstí
Položka č.: 274318Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:06
lept, 28 x 21 cm, sig. PD Emil Wänke, rám, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Tanečnice
Položka č.: 274319Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:08
tužka, akvarel, papír, 45 x 26,5 cm, monogr. PD JŠ, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Karlštejn
Položka č.: 274320Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:10
lept, 17,5 x 13 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arnošt Zabloudil - Sobotek
(1895-1959)
Malostranské domy
Položka č.: 274357Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:12
litografie, 28,5 x 24 cm, LD značeno na kameni Sobotek - Zabloudil, rám, č. 31/100, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Východ slunce
Položka č.: 274412Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:30
pastel, uhel, papír, 41 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mayer
(1895-1952)
Zlatá ulička
Položka č.: 274610Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:14
lept, 19,5 x 23,5 cm, sign. PD JMayer, rám, zažloutlý papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Naděžda Synecká
(1926-2021)
Můstek
Položka č.: 274612Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:16
kombinovaná technika, papír, 18,8 x 12,6 cm, sign. DU N. Synecká, pasparta, č. 3/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dimitrij Kadrnožka
(1923)
Orchidej
Položka č.: 274613Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:18
litografie, 1980, 20 x 14 cm, sign. PD Kadrnořka 80, pasparta, č. 42/135, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mlynářka
Položka č.: 275968Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:26
olej, plátno, kolem roku 1900, 74 x 53 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 17 000 - 22 000 Kč CZK
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Chalupy
Položka č.: 277307Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:34
tužka, papír, 18 x 28 cm, sign. PD MHolý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Stein
(1917-1944)
Večerní krajina
Položka č.: 277433Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:36
olej, karton, 35 x 45 cm, sign. PD VStein, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Sedící akt
Položka č.: 277485Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:28
dřevoryt, 1936, 36,5 x 24 cm, sign. PD KSvolinský, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Chalabala
(1946-1999)
Zkusíme, co to udělá...
Položka č.: 277486Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:30
kombinovaná technika, kartom, 1992, 48 x 58 cm, sign. PD Chalabala 1992, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Natasha Floreánová
(1947)
Vize I.
Položka č.: 277487Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:32
kolagrafie, 2009, 50 x 43 cm, sign. PD Natasha Floreánová 2009, kliprám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Natasha Floreánová
(1947)
Vize II.
Položka č.: 277488Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:34
kolagrafie, 2009, 50 x 43 cm, sign. PD Natasha Floreánová 2009, kliprám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Natasha Floreánová
(1947)
Vize III.
Položka č.: 277489Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:36
kolagrafie, 2009, 50 x 43 cm, sign. PD Natasha Floreánová 2009, kliprám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Mademoiselle Riviére
Položka č.: 277490Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:38
reprodukce, papír, 1981, 50 x 36,5 cm, značeno v tisku PD JK 81, rám, Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Katarína Alexyová - Fígerová
(1963)
Ryby a rybky
Položka č.: 277491Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:40
kolorovaný lept, 2018, 15 x 20 cm, sign. PD Alexyová (K.) 2018, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Přadlena
Položka č.: 277492Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:42
tuš, tužka, papír, 23 x 18 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Klára Pataki
(1930)
Milenci
Položka č.: 277493Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:44
tuš, akvarel, papír, 2005, 41 x 58 cm, sign. DU Pataki 2005, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Klára Pataki
(1930)
Sedící schoulená
Položka č.: 277494Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:46
tuš, papír, 51,5 x 36 cm, sign. LD Pataki, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ernst Oberhoff
(1906-1980)
Figura
Položka č.: 277495Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:48
olej, plátno, 1969, 20,5 x 18 cm, sign. LD E. Oberhoff, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Cvengrošová
(1937)
Sedící dívka
Položka č.: 277496Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:50
uhel, papír, 1980, 27 x 19,5 cm, monogr. LD Cv. 80, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Baumbruck
(1921-1960)
Na kraji lesa
Položka č.: 277534Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:00
olej, plátno, 50,5 x 65,5 cm, sign. LD J. Baumbruck, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Sedláček
(1909-1993)
Na břehu
Položka č.: 277868Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:41
olej, karton, 25 x 60 cm, sign. PD Sedláček, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. Čutty
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stoll
Romantická krajina
Položka č.: 277889Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:44
olej, dřevo, 25,5 x 35,5 cm, sign. PD Stoll pinx. , rám, zlacený rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Horálková
(1955)
Ikaros
Položka č.: 278080Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:25
lept, 1993, 15,8 x 11,4 cm, sign. PD H. Horálková 93, č. 58/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně R. Klimoviče, J. Hořánka a J. Mahelky na SOŠV v Praze, prof. W. Klemkeho na Kunsthochschule v Berlíně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Flaštička
Položka č.: 278805Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:00
tisk, 6,2 x 16,5 cm, sign. PD Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Obličej
Položka č.: 278806Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:02
litografie, 11 x 9,5 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílkovský
(1909-1998)
Spřežení
Položka č.: 278807Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:04
akvarel, papír, 14,5 x 21 cm, sign. PD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílkovský
(1909-1998)
Dostihy; Dva jezdci
Položka č.: 278808Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:06
2x litografie, 8,5 x 15; 8 x 19 cm, sign. PD a LD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Kamzíci
Položka č.: 278812Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:08
dřevoryt, 15 x 10 cm, sign. PD Lukavský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932)
Klaun
Položka č.: 278814Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:10
litografie, 1980, 21,2 x 14,8 cm, sign. DU K.Beneš 80, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Dívka
Položka č.: 278816Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:12
suchá jehla, 16,3 x 19,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO