• Jan Kudláček

    (1928)

    Muž v červené kápi

    Položka č.: 824

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:44

    olej, plátno, 21,5. x 16,7 cm, sign. PD Jan Kudláček, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Jan Kudláček

    (1928)

    Portrét muže

    Položka č.: 823

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:43

    olej, plátno, 24,5 x 16 cm, sign. Du Jan Kudláček, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Bohumil Ullrych

    Praha z Bulovky

    Položka č.: 815

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:35

    olej, plátno, karton, 1916, 26,5 x 40,6 cm, mírně zašlé plátno, plátno na spodním okraji otřepeno, LD na rohu se plátno lehce odlepuje od kartonu, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s baretem

    Položka č.: 811

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:31

    olej, karton, 33 x 27,2 cm, sign. PD Ullrych B., karon na spodním okraji lehce odřen, v dolní části malby rýha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 802

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    olej, karton, 14 x 12 cm, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

  • Bohumil Ullrych

    Děvče z předměstí

    Položka č.: 806

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:26

    olej, karton, 25,6 x 20 cm, sign. PD B. Ullrych , lehce odřena malba na okrajích, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.100 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Václav Stein

    (1917-1944)

    Husy

    Položka č.: 799

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:19

    olej, plátno, 37,5 x 43 cm, sign. PD V. Stein, rám, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Václav Stein

    (1917-1944)

    Senoseč

    Položka č.: 798

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:18

    olej, plátno, 40 x 45 cm, sign. PD V. Stein, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Jan Paroubek

    (1877-1962)

    Výhled do krajiny

    Položka č.: 795

    olej, plátno, 39,5 x 50 cm, sign. LD Paroubek, rám, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Bílka a K. Wellnera, člen Sppolku plzeňských výtvarníků, Svazu západočeských výtvarných umělců a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • K. Rusňák

    Květinářka

    Položka č.: 797

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:17

    olej, plátno, 40. léta, 80 x 65 cm, sign. LD K. Rusňák, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Vaclav Vojtech Novák

    (1901-1969)

    Lasenice

    Položka č.: 793

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (393 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:13

    olej, plátno, 1968, 45 x 93 cm, sign PD V.V. Novák 68, rám, Vzadu štítek Galerie dílo ČFVU, žák prof. Bukovace, Pirnera a Nechleby na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny M 58

    Aktuální cena: 11.000 CZK (393 €)

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Předjaří

    Položka č.: 789

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:09

    olej, lepenka, 15,5 x 19,5 cm, sign. LD Kupka Karel, rám, Antikvariát Ostrovní, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

  • Georgi Christov

    (1897-1966)

    Pobřeží

    Položka č.: 785

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:05

    olej, plátno, 27,5 x 33,5 cm, sign. LD G. Christov, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

  • Jan Čumpelík

    (1895-1965)

    Místo přechodu přes Odru v bojích o Ostravu v roce 1945

    Položka č.: 781

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:01

    olej, plátno, 60 x 87 cm, sign. PD Čumpelík, rám, popraskaná malba, Antikvariát Ostrovní

  • Monogramista K. L.

    Lovecký motiv

    Položka č.: 773

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 10:53

    olej, plátno, 19. století, 26,3 x 31,5 cm, PD monogr. K. L, rám

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Posel

    Položka č.: 757

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (358 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 10:37

    reliéfní tisk, ruční papír, 1986, 42,5 x 59,5 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 10.000 CZK (358 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Karel Musil

    (1982)

    Zvěrokruh

    Položka č.: 752

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 10:32

    ruleta, suchá jehla, 2017, 33,5 x 33,5 cm, sign. DU Karel Musil 2017, 41/50, 12 znamení zvěrokruhu v graficky náročném hlubotiskovém provedení, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

  • Karol Felix

    (1961)

    Správa o pokúsení

    Položka č.: 741

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 10:21

    lept, mezzotinta, 1992, 29,3 x 20,5 cm, sign. PD Karol Felix 92, rám, 21/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Abel

    Položka č.: 736

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 10:16

    lept, suchá jehla s monotypem, 1955, 25 x 16 cm, rám, pozdější otisk z původní desky, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (47 €)

  • Karel Oberthor

    Podzim na pastvinách

    Položka č.: 733

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 10:13

    litografie, 1979, 32,5 x 45 cm, sign. DU K. Oberthor 79, rám, 30/60, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Otakar Mrkvička

    (1898-1957)

    Parník

    Položka č.: 730

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 10:10

    litografie, 14 x 9 cm, sign. PD O Mrkvička, vzadu razítko: Z umělecké pozůstalosti Otakara Mrkvičky, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Loukoty, E. Dítěte a V. H. Brunnera, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Rozdělené elementy tři dimenze

    Položka č.: 729

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (536 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 10:09

    serigrafie, 1992/2005, 49 x 17 cm, sign. DU Jan Kubíček 1992/2005, č. 29/48

    Aktuální cena: 15.000 CZK (536 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Město

    Položka č.: 703

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (429 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 09:43

    olej, plátno, rám, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 12.000 CZK (429 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě ušatky

    Položka č.: 678

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 09:18

    akvarel, tuš, papír, 1981, 42,3 x 58,7 cm, sign. PD Načeradský 81, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 677

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (322 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 09:17

    tuš, akvarel, papír, 2005, 50 x 70 cm, sign. uprostřed Načeradský 2005, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 9.000 CZK (322 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 674

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (211 €)

    akvarel, papír, 2004, 45 x 62,5 cm, sign. PD Načeradský 2004, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 6.900 CZK (247 €)

  • Neurčený autor (Vietnam)

    Položka č.: 670

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 09:10

    tuš, běloba, papír, 23,7 x 24 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Wenig

    (1885-1939)

    Enšpígl

    Položka č.: 640

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (143 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 08:43

    tužka, akvarel, papír, 40,7 x 25,5 cm, PD monogr. W., rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. C. Lišky na VŠUP v Praze, poté studium na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 4.200 CZK (150 €)

    Malí bojovníci

    Položka č.: 635

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 08:35

    tempera, papír, 18 x 16,3 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Na kanále v Benátkách

    Položka č.: 618

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (286 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 08:21

    olej, plátno, 101 x 80,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, na zadní straně bratislavské celní razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.500 CZK (304 €)