• František V. Voborský

    (1906-1984)

    Přání k svátku od Pepiny

    Položka č.: 1170

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:08

    akvarel, tuš, papír, 1955, 45 x 33 cm, sign. PD Voborský, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Jiří Vláčil

    (1924-1983)

    Sedící akt

    Položka č.: 1169

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:07

    mezzotinta, 1980, 8,9 x 5,7 cm, sign. DU Jiří Vláčil 80, pasparta, č. 63/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera, J. Lichtága a J. M. Z. Rossmannna na ŠUŘ v Brně, poté K. Mináře na AVU v Praze, člen SVU Aleš a Bloku čsl. výtv. umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Před bouřkou

    Položka č.: 1168

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:06

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vincent Venera

    Kompozice III.

    Položka č.: 1167

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:05

    lité laky, papír, 1990, 90 x 66 cm, sign. LN Venera Vincent 1990, rám, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Vincent Venera

    Kompozice II.

    Položka č.: 1166

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:04

    olej, sololit, 79 x 59 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

  • Josef Velčovský

    U zdi nářků

    Položka č.: 1165

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:03

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Velčovský

    Vrak

    Položka č.: 1164

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:02

  • Josef Velčovský

    Golf na Karlštejně

    Položka č.: 1163

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:01

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • Josef Velčovský

    Maják s elefantastickým výhledem

    Položka č.: 1162

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:00

  • Josef Velčovský

    Snídaně v trávě

    Položka č.: 1161

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:59

  • Jiří Vavřina

    Smutné modré oči

    Položka č.: 1160

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:58

    olej, sololit, 1973, 72 x 59 cm, sign. LD Vavřina 73, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jaroslav Válek

    Znak pro čaj

    Položka č.: 1159

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:57

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Válek

    Znak pro čaj

    Položka č.: 1158

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:56

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vaic

    Položka č.: 1157

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:55

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD J. Vaic?, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Mystikové a vizionáři II

    Položka č.: 1156

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:54

    dřevoryt, 21 x 21 cm, zančeno PD razítkem JV, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Krajina s elektrickým vedením

    Položka č.: 1155

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:53

    olej, malířská lepenka, 14,2 x 23,4 cm, sign. PD B. S. Urban, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Položka č.: 1154

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:52

    olej, malířská lepenka, 14,5 x 23,5 cm, sign. PD B. S. Urban, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Urban

    Sedící

    Položka č.: 1153

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:51

    pálená hlína, 36 x 21 x 28 cm, sign. ma podstavci Urban, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na pastvě

    Položka č.: 1152

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:50

    kombinovaná technika, papír, 1946, 32 x 46 cm, sign. PD B. Ullrych 46, rám

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 1151

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:49

    olej, karton, 1942, 69 x 54 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 1150

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:48

    olej, karton, 1930, 65,5 x 47,5 cm, sign. vzadu B. Ullrych 30

  • Bohumil Ullrych

    Siesta

    Položka č.: 1149

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:47

    olej, karton, 49 x 73 cm

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 1148

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:46

    olej, karton, 1932, 39 x 53,5 cm, sign. PD B. Ullrych 32, rám

  • Bohumil Ullrych

    Poodhalená dívka

    Položka č.: 1147

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:45

    olej, karton, 25 x 19,6 cm, sign. LD B. Ullrych, z druhé strany skica dívky, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Koupající se dívky

    Položka č.: 1146

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:44

    olej, karton, 21 x 26,6 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Pičín u Příbrami

    Položka č.: 1145

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:43

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Cikánky

    Položka č.: 1144

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:42

    olej, plátno, 1934, 34 x 27 cm, sign. LD B. Ullrych, plátno nalepeno na kartonu, nepatrné odření na okrajích, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Bohumil Ullrych

    Chicago od Michig. jezera

    Položka č.: 1143

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:41

    olej, karton, 1929, 80 x 65,5 cm, sign. PD B. Ullrych, místy odřená malba

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Bohumil Ullrych

    Matka s dcerou u stolu

    Položka č.: 1142

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:40

    olej, plátno, 1942, 26,5 x 20,7 cm, sign. PD B. Ullrych 42, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Bohumil Ullrych

    Za prací

    Položka č.: 1141

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:39

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)