auction history

  • Vladimír Renčín

    Dobrá zpráva - můžeme vplně dýchat. A špatná - není co. P.F. 1992

    No.: 982

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 16:00

    litografie, 17 x 27 cm, sign. LN Renčín , dvakrát přeložený papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Jana Reinerová

    Interiér

    No.: 980

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:58

    litografie, 42,5 x 32,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, 8/70, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID3**0 History of bids

  • Jana Reinerová

    Zasněžená Praha

    No.: 979

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:57

    litografie, 34,5 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Luděk Rathouský

    (1975)

    Mrouskání

    No.: 970

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:48

    kuličkové pero, papír, 29,5 x 42 cm, naražený pravý spodní roh papíru,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    No.: 967

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:45

    litografie, 29,5 x 42 cm, sign. PD Rambousek, LD popsáno původním majitelem: asi z šesti tisků!, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Grap…

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Zpívající rodina

    No.: 965

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:43

    dřevoryt, 1934, 41 x 31 cm, sign. PD Jan Rambousek 1934, v dolní části značeno slepotiskem ČSGU, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Gr…

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Jaroslav Přášil

    357

    No.: 961

    Auction price: 950 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:39

    suchá jehla, 1993, 49 x 39,3 cm, sign. PD J. Prášil 93, č. 6/10,

    Current price: 950 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Jaroslav Přášil

    351

    No.: 960

    Auction price: 950 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:38

    suchá jehla, 1993, 48,5 x 39,3 cm, sign. PD J. Prášil 93, č. 7/10,

    Current price: 950 CZK (38 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Žena a domov

    No.: 948

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:26

    lept, 13,5 x 11,5 cm, sign. DU J. Pileček, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and UVU

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Letící mužíček

    No.: 947

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:25

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Zvěrokurh

    No.: 939

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:17

    lept, akvatinta, 1978, 38 x 27 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová 1978, autorský tisk, the disciple of prof. P. Dillinger, K. Tondl, K. Muller, M. Holy and V. Sychra, member of the group Etapa and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Arnošt Paderlík

    (1919-1999)

    Studie k brigádnicím

    No.: 936

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    uhel, papír, 1954, 56 x 38 cm, sign. LD Paderlík 54, mírně zažloutlý a při dolním okraji pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and co-founder of the group Sedm v rijnu, member of …

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Helana Paryer-Kassel?

    Interiér kostela

    No.: 937

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:15

    akvarel, papír, 1927, 71 x 49 cm, sign. PD Helana Paryer-Kassel 1927, rám, na rámu drobná poškození,

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Johan Onghers

    (1656-1735)

    Zavraždění sv. Václava

    No.: 934

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:12

    mědirytina, 48,5 x 35,5 cm, značeno v desce: Joan Onghers del. a Bal: von westerhaut Scul. 1650, po stranách přeložený, horní okraj oříznut

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Karel Oberthor

    Před bouří

    No.: 919

    Auction price: 4.800 CZK (192 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:57

    litografie, 1978, 22 x 61 cm, sign. DU K. Oberthor 78, rám, vzadu nalepen štítek Dílo, razítko ČPVU, mírně zažloutlá pasparta, rám poškozen, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Holl…

    Current price: 4.800 CZK (192 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

    Vesnička

    No.: 909

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:47

    olej, lepenka, 17 x 21 cm, rám

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Poslední večeře Páně

    No.: 906

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:44

    kovová plastika, 20 x 34 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    Dívka u vody

    No.: 905

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:43

    olej, lepenka, 22,5 x 23 cm, rám

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Zbojník

    No.: 900

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:38

    loutka, v. 25,5 cm, pravděpodobně loutka do animovaného filmnu, poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Rybník

    No.: 889

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:27

    olej, lepenka, 29 x 38,5 cm, sign. PD, rám

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Claude Monet

    No.: 888

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:26

    bronzová plaketa, 13,3 x 13,3 cm, značeno PD monogramem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

    No.: 887

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:25

    olej, dřevotříska, 50 x 75 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Modelka s třešněmi

    No.: 884

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    olej, karton, 48,5 x 28 cm, sign. LD, rám, rám poškozen,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

    V negližé

    No.: 882

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:23

    olej, plátno, 75,5 x 60,5 cm, sign. PN nečitelně, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.500 CZK (220 €)

  • Zdeněk Netopil

    Hnízdečko lásky

    No.: 881

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:19

    litografie, 1993, 53,5 x 48,5 cm, sign. DU Zdeněk Netopil, č. 30/80,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Těla

    No.: 873

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:11

    akvarel, tuš, papír, 2004, 21,5 x 29 cm, sign. LD Načeradský 2004, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Postava

    No.: 869

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:07

    tempera, papír, 1994, 20,8 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský 94, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Figures decoratives č. 16

    No.: 864

    Auction price: 6.500 CZK (260 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:02

    litografie, 37 x 26,2 cm, rám, PD značeno: Libreie centrale des beaux arts - Paris,

    Current price: 6.500 CZK (260 €)

  • Augustin Mervart

    (1889-1968)

    Zimní ves

    No.: 852

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 13:50

    tužka, papír, 1946, 37,5 x 25,5 cm, sign. PD Aug. Mervart 46, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Hrachovec and A. Balan, member of SVUM in Hodonin

    Current price: 2.100 CZK (84 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    New York - Chrysler building

    No.: 847

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 13:45

    serigrafie, 2017, 63 x 44 cm, sign. PD Matoušek 2017, č. 29/77, , the disciple of J. Lindovsky and J. David at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 650 CZK (26 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids