• Milan Němec

    Hodiny

    Položka č.: 232809

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2020 20:27

    mědirytina, 6,5 x 5 cm, sign. PD M. Němec

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Zasněná

    Položka č.: 231823

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2020 20:24

    tužka, papír, 2008, 38 x 23 cm, sign. PD Jan Spěváček 08, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Západ slunce nad městem

    Položka č.: 228979

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2020 20:19

    dřevořez, 2005, 8,5 x 10 cm, sign. PD Martin Manojlín 2005, autorský tisk, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Kamila Ženatá

    Ex libris Ivan Hradec

    Položka č.: 218740

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2020 20:06

    hlubotisk, 8,9 x 4,3 cm, sign. PD Kamila Ženatá, autorský tisk, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Kamila Ženatá

    Ex libris Luigi Bergomi

    Položka č.: 214120

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2020 20:01

    suchá jehla,papír, 7 x 5 cm, sign. PD Kamila Ženatá, autorský tisk

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Položka č.: 191389

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2020 19:43

    litografie, 2015, 13,5 x 11 cm, sign. PD Jelen 2015, č. 19/19, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Dvě ženy u potoka

    Položka č.: 250982

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 23:32

    dřevoryt, 14,5 x10 cm, sign. PD Ullrych B., nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Vzhlížející

    Položka č.: 250981

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 23:30

    rudka, papír, 43,2 x 27,8 cm, sign. PD Ullrych, ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Fotograf (návrh ex libris pre Ing. I. Zavadil)

    Položka č.: 250979

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 23:26

    tužka, papír, 43,2 x 29,8 cm, nepatrně zažloutlý papír, levý okraj papíru odstřižen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Florida

    Položka č.: 250976

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 23:20

    tuš, běloba, papír, 18,6 x 35,5 cm, sign. PD B. Ullrych, papír zažloutlý, na okrajích tmavší, rohy papíru odtržené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na pláži (Dartona Beach)

    Položka č.: 250975

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 23:18

    lavírovaná tuš, papír, 21,5 x 28 cm, lehce zažloutlý papír, pravý horní roh papíru přeložen, levý spodní roh nepatrně pokrčen, u spodního okraje stopy po červené barvé, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Na povozu

    Položka č.: 250967

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 23:02

    litografie, 19 x 15 cm, sign. Vojt. Sedláček, pasparta, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1934)

    Harfistka, podpis J. Seiferta

    Položka č.: 250965

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 22:58

    litografie, 17 x 7,7 cm, sign. LD C. Bouda, značeno PD CB, ;, z druhé strany papíru tištěno: Jaroslav Seifert, Verše z goblénu, PD podpis Jaroslava Seiferta, LD roh papíru pokrčen (mimo tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Říha

    (1920)

    Pražské tramvaje

    Položka č.: 250964

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 22:56

    litografie, 1973, 19,5 x 16 cm, sign. PD J Říha 73, č. 184/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha, K. Mináře, V. Sychry a J. Baucha v SVU Mánes, na AVU v Praze a na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Říha

    (1920)

    Pražské tramvaje

    Položka č.: 250963

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 22:54

    litografie, 1973, 19,5 x 16,5 cm, sign. PD J. Říha 73, č. 29/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha, K. Mináře, V. Sychry a J. Baucha v SVU Mánes, na AVU v Praze a na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Říha

    (1920)

    U Národního divadla

    Položka č.: 250962

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 22:52

    litografie, 1973, 19,5 x 17 cm, sign. PD J. Říha 73, č. 22/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha, K. Mináře, V. Sychry a J. Baucha v SVU Mánes, na AVU v Praze a na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Liesler

    Chyméra

    Položka č.: 250957

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 22:42

    dřevoryt, 15 x 11 cm, sign. DU Liesler, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Kozel

    Položka č.: 250953

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 22:34

    litografie, 1965, 9 x 5,7 cm, sign. DU LIesler 65, Ex Libris Ruda Klinkovský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Červené stvoření

    Položka č.: 250952

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 22:32

    litografie, 1965, 3,2 x 4,5 cm, sign. DU LIesler 65, Ex Libris Helmer Fogedgard, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Oko

    Položka č.: 250950

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 22:28

    litografie, 1979, 10,6 x 29 cm, sign. DU Liesler; PD značeno Liesler 79, papír dva krát přeložen, pozvánka k zahájení výstavy Josef Liesler zasloužilý umělec, výběr z díla, pravý okraj papíru nepatrně pokrčen, ve spodní části 0,5cm natržen; v levo dole papír lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žá…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Vejce

    Položka č.: 250948

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 22:24

    litografie, 1977, 19,2 x 8,5 cm, sign. DU Liesler 77, HU zezadu na papíru P.F. 1978 Lieslerovi, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Hájek

    Havran

    Položka č.: 245898

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 22:16

    lept, 11,5 X 8,5 cm, sign. DU Hájek, pasparta, mírně zažloutlý papír, mírně otřepená pasparta, na paspartě skvrny od běloby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

    Karlův most

    Položka č.: 245592

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 21:48

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zvěř

    Upálení Jan Husa

    Položka č.: 245311

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 21:22

    akryl, papír, 2016, 42 x 29,5 cm, sign. DU Zvěř 16, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Válek

    Brouk v hlavě

    Položka č.: 244917

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 21:16

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Vladimír Komárek

    Člun

    Položka č.: 244296

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 20:50

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Max Slevogt

    (1968-1932)

    Kreslíci muž (Der Zeichner)

    Položka č.: 244214

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 20:44

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Georg Buday

    (1907-1990)

    Hostina

    Položka č.: 244198

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 20:40

    dřevoryt, 13,1 x 10,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Henry Fantin-Latour

    (1836-1904)

    Paradies und Peri

    Položka č.: 244183

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 20:32

    litografie, 26 x 18,6 cm, papírová pasparta, příloha časopisu: Zeitschrift für Bildende Kunst, Oktober 1901, Neue Folge XIII; Paradies und Peri (Rob. Schumann), Original-litographie von H. Fantin-Latour in Paris, Handpressendruck auf Chinapapier, Hergestelt bei A. Clot in Paris, antiqari.at Radhošťs…

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926)

    Muž a pes

    Položka č.: 243746

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 20:14

    linoryt, 1982, 24 x 18 cm, sign. DU Ščerbakov 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)