• Jiří Vedral

    Položka č.: 228152

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 22:54

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Pohled na město (Ex libris Břetislav Peterka)

    Položka č.: 225424

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 22:36

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Věž ( Z mých knih Jára Štrec)

    Položka č.: 225423

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 22:34

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Moravec

    Na dvoře sl. Ullrychové

    Položka č.: 222141

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 22:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Kozoroh

    Položka č.: 242466

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 22:02

    ocelorytina, 8,1 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Mnich

    Položka č.: 242454

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 21:38

    litografie, 11,7 xc 8,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Petr Tučný

    Horník (Z Bezručovské knihovny Ing. B. Pračky)

    Položka č.: 242452

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 21:34

    dřevoryt, 1940, 11 x 7,9 cm, sign. PD P. Tučný 40, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Csiby Mihály

    (1922)

    Ježíš (Allelujas Husvetot; Palásthyek)

    Položka č.: 242443

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 21:20

    dřevoryt, 1984, 13 x 6,5 cm, sign. PD Csiby 84, papír na pravém okraji (mimo tisk) otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Na lodích

    Položka č.: 242433

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 21:10

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Vladimír Oppl

    Pamětní medaile k 670. výročí položení základnímo kamene ke Katedrále Sv. Víta

    Položka č.: 242304

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 20:52

    měď, plátováno zlatem, průměr 45 mm, váha 35 g cm, uloženo v plastovém pouzdře, země emitenta: Česká republika, Avers: Umělecké vyibrazení oken a fiál Katedrály sv. Víta, Revers: Výjevy z historie českých zemí, leštěné razidlo, autor návrhu: Vladimír Oppl, vydala Národní pokladnice, přiložen certif…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Národní pokladnice

    Pamětní medaile k příležitosti výročí korunovace Karla IV. císařem Svaté říše římské

    Položka č.: 242303

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 20:50

    měď, zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000, průměr 45 mm, váha 34 g cm, uloženo v plastovém pouzdře, země emitenta: Česká republika, vydala Národní pokladnice, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Eugéne Ciceri

    (1813-1890)

    Village prés de Canton

    Položka č.: 241003

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 20:32

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Eugéne Ciceri

    (1813-1890)

    Temple et Canal de Honan

    Položka č.: 241002

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 20:30

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    U svitu měsíce

    Položka č.: 239060

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 19:54

    lavírovaná tuš, papír, 18,5 x 13,5 cm, lehce zažloutlý papír, na pravém okraji papír nepatrně ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Přízrak

    Položka č.: 238927

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 19:36

    suchá jehla, 10,5 x 7,3 cm, sign. PD V. Komárek, papírová pasparta, č. 61/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na sejpech

    Položka č.: 237604

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 19:32

    akvarel, tužka, papír, 1920, 19,1 x 28,1 cm, sign. PD B. Ullrych 20, papírová pasparta, papír na dolních rozích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Položka č.: 237512

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 19:18

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Tančící

    Položka č.: 237492

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 19:16

    suchá jehla, 2009, 11,5 x 8,5 cm, sign. PD Tomáš Hrivnáč 09, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Motýl a kniha (Ex libris J. Obrátil)

    Položka č.: 237486

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 19:14

    ocelorytina, 4,2 x 3,2 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kytice (Ex libris R. Chocenský)

    Položka č.: 237485

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 19:12

    ocelorytina, 4,8 x 2,2 cm, DU značeno v desce JAŠ, papír zašpiněný a přehnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Portrét

    Položka č.: 237464

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 19:08

    lept, 27 x 22 cm, sign. PD V. Silovský, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Ardeola ralloides (Scop.)

    Položka č.: 237159

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 19:02

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Orloj

    Položka č.: 222079

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 00:00

    ocelorytina, 1968, 14,7 x 8 cm, sign. DU Jiří Švengsbír 1968, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Vodník

    Položka č.: 217684

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:34

    litografie, 8,5 x 13 cm, sign. LD Šindelář, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Tři dívky a kočka

    Položka č.: 217669

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:28

    lept, 19,8 x 9,3 cm, sign. PD V. Pokorný, č. 17/30, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, H. Folkmana a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Z hudební knihovny Prof Jiřího Siblíka

    Položka č.: 217635

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:22

    8 x dřevoryt, 5 x značeno CB v tisku, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Jiří Pařík

    Rytíř

    Položka č.: 217491

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:14

    tuš,papír, 9,5 x 7 cm, monogr. PD JP, podlepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jiří Pařík

    Náš cíl je v cíli

    Položka č.: 217486

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:10

    pastel, papír, 20 x 9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Motto: Slunce vzduch, vodka

    Položka č.: 217482

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:08

    tuš, papír, 12,5 x 10 cm, papír při okrajích zašpiněný a popsaný autorem, nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Mořská panna

    Položka č.: 217468

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 23:04

    fix,běloba, papír, 23 x 18 cm, v pravém dolním rohu razítko.Přijato Český fond výtvarníků, při pravém okraji skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu