Julius Mařák
(1832-1899)
Julius Mařák - Výběr z jeho pozůstalosti
No.: 547Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 1.800 CZK (75 €)
více autorů
A collection of famous pictures of the Sung Dynasty
No.: 545Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Mikoláš Axmann
Walt Whitman: Čtyři básně ze sbírky Stébla trávy
No.: 544Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Oldřich Kulhánek
Břetislav Hodek: Smutný monolog o překládání Shakespeara
No.: 550Auction price: 1.200 CZK (50 €)
bibliofilie s původní litografií ve formátu 6 x 5 cm, 1993, 10,9 x 7,8 cm, sign. DU O. Kulhánek, č. 90/100, celokožená vazba, vydala Lyra Pragensis, Praha 1993, 18 stran, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, m…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Olga Čechová
(1925-2010)
Die drei Brüder
No.: 546Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Jiří Neuwirt
Marginálie
No.: 543Auction price: 1.000 CZK (42 €)
bibliofilie, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of F. Schenk, member of UVU
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Různí autoři
No.: 542Auction price: 16.000 CZK (667 €)
Current price: 16.000 CZK (667 €)
Jean Effel
(1908-1982)
Hommage a Jean Effel
No.: 541Auction price: 600 CZK (25 €)
Current price: 600 CZK (25 €)
Jan Černoš
(1982)
Christos Giannakos: Mořské panny
No.: 540Auction price: 4.000 CZK (167 €)
9x mezzotinta, 2011, 34 x 25 cm, vše sign. PD Jan Černoš, 68/100, bibliofilie s devíti původními mezzotintami, autorem textů v řečtině a angličtině je řecký básník Christos Giannakos, vydalo Xotaris Art Forum v roce 2011, v původním kartonovém přebalu, kompletní, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Karel Svolinský
Selský žalm
No.: 539Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Cyril Bouda
Alois Jirásek: Nevolnice
No.: 538Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Max Švabinský
Satyr
No.: 537Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Jakub Deml
(1878-1961)
Dílo Felixe Jeneweina
No.: 536Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Různí autoři
Hory a řeky v Československu
No.: 535Auction price: 2.500 CZK (105 €)
bibliofilie, obs. 4x sign. litografii A.J. Alex, Gejza Angyal, Willi Nowak, V. Silovský, 1x nesign. litografii M. Švabinský, 2x sign. dřevoryt P. Dillinger a Karel Vik (bar.), 2x sign. lept Heinrich Hönich, A. Majer, a 1x sign. suchou jehlu A. Moravec, vyd. Státní nakladatelství, Praha, 1932, nekomp…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Různí autoři
Ztichlá klika 1
No.: 534Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Antonín Morávek
(1896-1959)
Chrudim (12 původních dřevorytů)
No.: 533Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, obs. 12 listů s dřevoryty a podpis za titulem A. Morávka, vyd. jako soukromý tisk autora, Chrudim, 1922, celkem 100 výtisků, volné listy v pův. ob., tit. list a okraje některých listů s drobnými flíčkami, přehyby ob. trochu poškozené, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Fráňa Šrámek
(1877-1952)
Křižovatky (Spisy III.)
No.: 532Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Bedřich Housa
(1926-2020)
Johann Sebastian Bach
No.: 531Auction price: 800 CZK (34 €)
bibliofilie, 6x sign. ocelorytina (inspirované biografií A. Schweitzera) Bedřich Housa, vyd. Supraphon, Praha, 1988, ex. 119/200 na ručním papíře z Velkých Losin, ed. Lyra Pragensis, pozn. napsal V. Holzknecht, volné listy v pův. koženkovém pouzdře, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Vratislav Hugo Brunner
(1886-1928)
Jules Barbey d´Aurevilly: Stará milenka
No.: 530Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**3 History of bids
Richard Marynčák
Sfinga, již nazýváme světem
No.: 529Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Richard Marynčák
Vyprávění o životě a tvorbě malíře Miroslava Štolfy
No.: 528Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Fráňa Šrámek
(1877-1952)
Tělo (Spisy IV.)
No.: 527Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Fráňa Šrámek
(1877-1952)
Stříbrný vítr (Spisy I.)
No.: 526Auction price: 1.000 CZK (42 €)
kniha, podp. F. Šrámka na patitulu, vyd. Fr. Borový, Praha, 1926, ex. 3/200 na japanu, upr. V.H. Brunner, pův. clkžn. vazba se zlacením, 305s., lehce odřené okraje desek, hřbet odřený a vybledlý, listy zažloutlé, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Sergej Konstantinovič Makovskij
(1878-1962)
Lidové umění Podkarpatské Rusi
No.: 525Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Petr Minka
(1961)
Vladimír Holan: Zuzana v lázni
No.: 524Auction price: 600 CZK (25 €)
bibliofilie, 2x sign. lept (kombin. s akvatintou?) P. Minka, vyd. K. Žižkovský a E. Hlaváčová, Podbořany, 2022, ex. 71/80 na papíru Excudit, volné listy v pův. ob., 26s., výborný stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
Josef Mánes
(1820-1871)
Zemi milované... (Mánesův odkaz národu)
No.: 523Auction price: 700 CZK (30 €)
Current price: 700 CZK (30 €)
Miloslav Moucha
Miloslav Topinka: Rozvírání prázdna
No.: 522Auction price: 400 CZK (17 €)
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Franz Fekkette, Radomil Uhlíř: Lstivá Stéla
No.: 521Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Konůpek
Hrdinové a věřící 1914-1918
No.: 520Auction price: 250 CZK (11 €)
Current price: 250 CZK (11 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Theatrum Humanum
No.: 519Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Current price: 3.100 CZK (130 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids