Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor (ČTK 60. léta)

    V rámci tažení za čistotu v New Yorku

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:32

    bromostříbrná fotografie, 1964, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor (ČTK 60. léta)

    Nový typ ponorky

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:33

    bromostříbrná fotografie, 1964, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (ČTK 60. léta)

    Start americké kosmické lodi Gemini odložen

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:34

    bromostříbrná fotografie, 1964, 20,5 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Jiří Kruliš (ČTK 60. léta)

    (1942)

    Družstvo ČSSR

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:35

    bromostříbrná fotografie, 1964, 14,7 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Mevald (ČTK 60. léta)

    (1932-2022)

    Naši reprezentanti na letošním Závodu míru

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:36

    bromostříbrná fotografie, 1964, 21 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • David Kolovratník (Výtvarné umění (212. Aukce))

    (1978)

    Sklizeno

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2022, 95 x 65 cm, sign. vzadu Kolovratník 2022, Vystudoval střední školu technického zaměření v Hradci Králové, do roku 2015 pracoval jako protetický technik v ortopedii. Tvorbě se intenzivně věnuje přibližně od roku 2009, hlavním předmětem jeho současných děl jsou postavy a objekty. N…

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lukáš Miffek (Výtvarné umění (212. Aukce))

    (1978)

    Punks not dead II

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2023, 60 x 50 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek, Absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svou styl…

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Sondej (Výtvarné umění (212. Aukce))

    (1992)

    T.K.

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2023, 57 x 67 cm, sign. vzadu A. Sondej 2023

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Nesnídalová (Výtvarné umění (212. Aukce))

    (1983)

    Schloss

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2024, 90 x 100 cm, sign. PD Jin24

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Kohoutová (Výtvarné umění (212. Aukce))

    (1975)

    Vila

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2015, 53 x 53 cm, sign. zezadu Kohoutová

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Jirků (Výtvarné umění (212. Aukce))

    (1955)

    Klid v Dojan Nunac

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, sololit, dřevo, 20 x 23 cm, sign PD 22 Boris Jirků, Po vystudování Střední umělecko-průmyslové školy v Uherském Hradišti absolvoval AVU Praze v ateliéru profesora Arnošta Paderlíka. Následně vedl sedmnáct let výuku figurální kresby a malby na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. V současn…

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Chadima (Výtvarné umění (212. Aukce))

    (1923)

    Předjaří II.

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    tempera, sololit, 2022, 23 x 17 cm, sign. PD Chadima, rám, Své výtvarné školení Chadima absolvoval na VŠUP u prof. Fišárka. Vystavoval jako host na členských výstavách SČUG Hollar. Od roku 1961 byl autor členem tvůrčí skupiny Radar, kde se věnoval tématům městského prostředí a průmyslové krajiny. Ch…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Růžička (Výtvarné umění (212. Aukce))

    (1977)

    Kolumbárium růžové

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2010, 40 x 40 cm, sign. zezadu A. Růčička 2010

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá (Výtvarné umění (212. Aukce))

    (1953)

    Noční nebe - orel

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2021, 40 x 40 cm, sign. DU Kamila Ženatá, V letech 1973 – 1979 studovala na Akademii výtvarných umění v ateliéru Ladislava Čepeláka. Přestože vystudovala klasické grafické techniky vyjadřuje se v různých médiích přes malbu, fotografii, video až po multimediální site-specific instalaci.…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Placht (Výtvarné umění (212. Aukce))

    (1962)

    Curasana

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.250 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    pucuti (kůra stromu), plátno, 2017, 120 x 150 cm, sign. vzadu Otto Placht , žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150.000 CZK (6.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Krejča (Výtvarné umění (212. Aukce))

    (1941)

    Mizející vzpomínka

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2021, 90 x 70 cm, sign. PN Krejča 21, rám, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Franta (Výtvarné umění (212. Aukce))

    (1962)

    Red man

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2021, 70 x 50 cm, PD monogr. R.F., žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka (Výtvarné umění (212. Aukce))

    (1981)

    Chameleon

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2023, 90 x 70 cm, sign. vzadu Martin Salajka, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich (Výtvarné umění (212. Aukce))

    (1979)

    Hnědý hřbitov

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2024, 40 x 50 cm, sign. vzadu Igor Grimmich, Absolvoval pražskou AVU v ateliéru malby u M. Rittsteina. Jeho tvorba má několik poloh, ale pravděpodobně nejznámější jsou jeho snové záznamy spících figur a městské výjevy. Grimmichovy malby se vyznačují bravurním zvládnutím perspektivy a …

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Anderlová (Výtvarné umění (212. Aukce))

    (1977)

    Ananas

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2014, 40 x 40 cm, sign. vzadu Anderlová , absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Suchánek (Výtvarné umění (212. Aukce))

    (1933-2021)

    Zlatý anděl

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 73,2 x 56,2 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 83/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Suchánek (Výtvarné umění (212. Aukce))

    (1933-2021)

    Ex libris W. J. Götz

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 26,5 x 21 cm, sign. DU Vla. Suchánek, č. 58/70, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler (Výtvarné umění (212. Aukce))

    (1912-2005)

    Surrealistická kompozice

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1995, 56 x 43 cm, sign. PD Liesler 95, rám, č. 2/110, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler (Výtvarné umění (212. Aukce))

    (1912-2005)

    Revoluce bdí nad Plajachirou

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1980, 48,7 x 37,5 cm, sign. PD Liesler 80, č. 39/180, na zadní straně popsáno autorem česky a německy, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Gažovič (Výtvarné umění (212. Aukce))

    (1939)

    Pocta H. Boschovi

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1984, 40,7 x 32,4 cm, sign. DU Vl. Gažovič 84, zkušební tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrna, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, prof. M. Melchera na AVU ve Vídni

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Albín Brunovský (Výtvarné umění (212. Aukce))

    (1935-1997)

    Ešte jedna slza II

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1971, 44 x 35 cm, sign. PD Brunovský 1971, rám, č. 34/40, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Albín Brunovský (Výtvarné umění (212. Aukce))

    (1935-1997)

    Ešte jedna slza I

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1971, 44,5 x 36 cm, sign. PD Brunovský 1971, rám, č. 38/80, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Šalamoun (Výtvarné umění (212. Aukce))

    (1935-2022)

    Prozatímní řešení

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1990, 37,5 x 48,5 cm, sign. DU Jiří Šalamoun, rám, č. 73/90, Vystudoval grafickou speciálku na AVU u V. Silovského a V. Pukla. Dále také studoval v Lipsku na Vysoké škole grafiky a knižního umění u A. Kapra a G. K. Müllera. Na VŠUP pak sám vedl ateliér ilustrace a grafiky. Ve své tvorbě …

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Šalamoun (Výtvarné umění (212. Aukce))

    (1935-2022)

    Nálezy

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1974, 59,5 x 42 cm, sign. DU Šalamoun, rám, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born (Výtvarné umění (212. Aukce))

    (1930-2016)

    Úspěšné vystoupení náhradníka

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 49.000 CZK (2.042 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 53,5 x 42,5 cm, sign. PD A Born, rám, č. 19/70, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 49.000 CZK (2.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook