• Jerry Pasternak

    (1924-2010)

    Kráska a zvíře

    Položka č.: 1307

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:47

    barevná fotografie, 35,5 x 24 cm, zataveno ve fólii, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jerry Pasternak

    (1924-2010)

    Akt dívky

    Položka č.: 1308

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:48

    barevná fotografie, 35,5 x 27 cm, zataveno ve fólii, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Eva Pilarová

    (1939)

    Na Kampě

    Položka č.: 1309

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:49

    fotografie, 25,4 x 38,1 cm, sign. na zadní straně Eva Pilarová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    U Pupkounů

    Položka č.: 1310

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:50

    bromostříbrná fotografie, 2010, 46 x 46,5 cm, sign. na zadní straně M. Pokorný 24.2.10, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    Výlov ryb

    Položka č.: 1311

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:51

    bromostříbrná fotografie, 27,8 x 39,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    List

    Položka č.: 1312

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:52

    bromostříbrná fotografie, 23,7 x 18,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Hydrant

    Položka č.: 1313

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:53

    bromostříbrná fotografie, 24 x 18,2 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Pero

    Položka č.: 1314

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:54

    fotografie na sololitu, 40 x 13 cm, sign. na zadní straně na autorskám štítku L. Postupa 10.92, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Jaroslav Procházka

    (1939)

    Portrét v modré

    Položka č.: 1315

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:55

    fotografie, 25 x 36 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vasil Stanko

    Stereofotografie

    Položka č.: 1316

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:56

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vasil Stanko

    Stereofotografie

    Položka č.: 1317

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:57

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vasil Stanko

    Intímny život

    Položka č.: 1318

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:58

    bromostříbrná fotografie, 37,7 x 28,9 cm, sign. na zadní straně Vasil Stanko, cyklus Spoločná domácnosť, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Svatoň

    Radost

    Položka č.: 1319

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:59

    barevná fotografie CIBA, 18 x 12 cm, pasparta, 1/5, na zadní straně štítek Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Svatoň

    Zátiší s růží

    Položka č.: 1320

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 20:00

    bromostříbrná fotografie, tempera, 19,8 x 19,8 cm, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Svatoň

    Hra na varhany

    Položka č.: 1321

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 20:01

    černobílá montáž, 26,5 x 37 cm, sign. na zadní straně Svatoň, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Svatoň

    Položka č.: 1322

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 20:02

    bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Svatoň

    Hra se židlí

    Položka č.: 1323

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 20:03

    bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloš Šindelář

    Výlohy

    Položka č.: 1324

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 20:04

    bromostříbrná fotografie, 1991, 16,3 x 22,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Šindelář

    Dívka s klarinetem

    Položka č.: 1325

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 20:05

    bromostříbrná fotografie, 22,8 x 15,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Zahradníček

    Procházka rozkvetlým sadem

    Položka č.: 1326

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 20:06

    bromostříbrná fotografie, 28,1 x 24 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Mytologický výjev - miniatura

    Položka č.: 600

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:00

    malba na porcelánu, 7 x 8,5 cm, monogr. PD , kovový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Umělec a jeho můza

    Položka č.: 601

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:01

    malba na porcelánu, 6 x 8,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Bojovník

    Položka č.: 602

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:02

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Arthur Brusenbauch

    (1881-1957)

    Položka č.: 603

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:03

    olej, sololit, 40 x 72,5 cm, sign. PD Brusenbauch, rám, práce rakouského malíře narozeného v Bratislavě, člena Vídeňské secese, řazeného k pozdnímu impresionismu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Sándor Csíky

    (?-1976)

    Dívka v červené sukni

    Položka č.: 604

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:04

    olej, plátno, 60,5 x 50,5 cm, sign. LD Csiky, rám, Maďarský malíř a údajně vyhlášený bohém Sándor Csíky přesídlil z Transylvánie (Rumunsko) do Velké maďarské nížiny a odtud do městečka Mátrafüred, nedaleko hranice se Slovenskem, kde zemřel roku 1976. Na maďarské kulturní scéně podle maďarských znal…

  • Josef M. Černovický

    (1906-1991)

    Venkovský motiv

    Položka č.: 605

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:05

    olej, plátno, 39 x 42,5 cm, sign. LD J. M. Černovický, rám, na zadní straně razítko z výstavy Souboru čs. výtvarníků, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Truppeho v Brně, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, poté studium v Paříži na škole École des Arts et Métiers

  • Rudolf Hanych

    (1906-1994)

    Položka č.: 606

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:06

    olej, plátno, 51 x 66 cm, sign. LD R. Hanych, blindrám, na zadní straně záruční list Salonu Výtvarného Umění, Praha I., Konvitská 291 z roku 1940, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera na VŠUP v Praze, poté O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Aleš a KVU Horácka

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jaromír Hauptmann - Sedláček

    (1899-?)

    Tetřevové

    Položka č.: 607

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:07

    olej, karton, 48 x 64 cm, sign. PD J. Hauptmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák Josefa Ullmanna

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Josef Jambor

    (1887-1964)

    Pohled do kraje

    Položka č.: 608

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:08

    olej, plátno, 1942, 88 x 123 cm, sign. lD Jambor 1942, rám, restaurováno, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Loukoty, M. Švabinského

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.080 €)

  • František Antonín Jelínek

    Sázava pod Mrskovicemi

    Položka č.: 609

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:09

    olej, karton, 43 x 60 cm, sign. PD Fr. A. Jelínek, rám, na zadní straně popsáno a signováno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)