• Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Dívka

    Položka č.: 281278

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:03

    lept, 1983, 16,7 x 10,4 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 83, rám, rám ve dvou rozích poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Franta

    (1962)

    Mandelinky

    Položka č.: 281739

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:02

    linoryt, 1998, 40 x 55,5 cm, sign. DU R. Franta 98, č. 3/6, při horním okraji dvě šmouhy (mimo tisk), ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Procitnutí v milosti

    Položka č.: 281406

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:11

    litografie, 1989, 56 x 42 cm, sign. DU J. Šerých 89, č. 23/90, papír nepatrně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU,…

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Remeš zbytky staré brány

    Položka č.: 280092

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:44

    měkký kryt, 1919, 31,7 x 19,7 cm, sign. PD T.F. Šimon 1919, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Soukup

    Muž z Čičman

    Položka č.: 280076

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:04

    akvarel, papír, 1921, 22,5 x 17,5 cm, sign. PD J Soukup 1921, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Stehlík

    (1912-1985)

    Obleva

    Položka č.: 280068

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:38

    olej, překližka, 41 x 51 cm, sign. PD Stehlík Karel, rám, vzadu štítek, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u Oldřicha Pejši v Milevsku, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Sdružení jihočeských výtvarníků v Českých Budějovicích, funkcionář Svazu českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivana Lomová

    (1959)

    Pondělí, úterý, středa,...

    Položka č.: 281721

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:44

    litografie, 1995, 43,5 x 45 cm, sign. DU Ivana Lomová 1995, č. 54/57, PD napsáno: tisk J. Tůma, Praha, LD slepotisková značka papíru Fabriano, papír nepatrně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských uměl…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    TY

    Položka č.: 281720

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:43

    litografie, 1993, 43 x 59 cm, sign. PD Ivan Komárek, e.a., levý horní roh nepatrně natržen, při okrajích lehce ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Kameny

    Položka č.: 281715

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:38

    lept, 64 x 49 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 13/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Král

    (1883-1942)

    Česání ovoce

    Položka č.: 279756

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:58

    litografie, 1928, 47 x 35 cm, sign. PD Král 1928, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 5 000 - 6 000 CZK

  • Karel Kostial

    (1878-1943)

    Malostranské náměstí

    Položka č.: 281361

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:26

    akvatinta, 40 x 40,5 cm, značeno PD v dece Kkostial, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Klára Pataki

    (1930)

    Sedící schoulená

    Položka č.: 277494

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:46

    tuš, papír, 51,5 x 36 cm, sign. LD Pataki, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav H. Struna

    (1899-1980)

    Ráno na Lipně

    Položka č.: 279173

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:52

    olej, plátno, 45 x 85 cm, sign. PD L.H. Struna, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Stojící dívčí akt

    Položka č.: 281323

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:48

    linoryt, 36 x 27 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, grafika i pasparta mírně zašlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Sedící dívčí akt

    Položka č.: 281322

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:47

    litografie, 31 x 22 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 46/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Stojící dívčí akt

    Položka č.: 281321

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:46

    linoryt, 40,5 x 23,8 cm, sign. PD Ota Janeček, rám (nezaskleno), č. 11/100, grafika mírně poškozená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Žena

    Položka č.: 281774

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:37

    černobílá bromostříbrná fotografie, 14,5 x 10,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dežo (Dezider) Hoffman

    (1912-1986)

    The Beatles

    Položka č.: 281755

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:18

    fotografie + vizitka, 20,3 x 25,3 cm, dobová bromostříbrná fotografie, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Orchidej

    Položka č.: 273770

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:14

    olej, plátno, 61 x 91,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Lilie

    Položka č.: 273801

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:20

    olej, karton, 39 x 39 cm, sign. LN J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Šebestík

    (1943)

    Krajina

    Položka č.: 281453

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:58

    akvarel, běloba, papír, 1976, 59 x 83 cm, sign. PD Igor Šebestík 1976, rám

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Švéda

    (1947)

    Krajina

    Položka č.: 281272

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:38

    akvarel, papír, 1975, 61 x 45,5 cm, sign. PD Tomáš Švéda 75, rám, Antikvariát Ostrovní, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Pán s deštníkem

    Položka č.: 281428

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:33

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 23,8 x 25,5 cm, dole razítko: Z pozůstalosti Akad. mal. Františka Tichého, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Záhadná skříň u jezera

    Položka č.: 281548

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:51

    litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 133/140, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    The best teacher

    Položka č.: 281571

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:14

    litografie, 50 x 39 cm, sign. LD Seydl, č. 8/10, ohnuté rohy, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Polibek

    Položka č.: 281550

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:53

    litografie, 1976, 48,5 x 32,5 cm, sign. DU Vla. Suchánek, rám, č. 60/70, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Neckář

    Pivoňky

    Položka č.: 267977

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:00

    akvarel, papír, 1949, 42 x 32 cm, sign. PD V. Neckář 57, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Esej

    Položka č.: 281277

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:02

    3 x litografie, 1988, dvakrát 31,5 x 20,5; 32 x 41 cm, vše signováno, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences an…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Skála

    (1908-2001)

    Slunečnice

    Položka č.: 281354

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:19

    olej, lepenka, 1958, 48,5 x 38,5 cm, sign. LD K. Skála 58, rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, poté prof. Souverbieho na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Spící (podle Jos. Mánesa)

    Položka č.: 279205

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:38

    olej, překližka, 25 x 20 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook