Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Beskydský prales

    Položka č.: 1296

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:36

    bromostříbrná fotografie, 17,4 x 23,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Javořina

    Položka č.: 1295

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:35

    bromostříbrná fotografie, 22,8 x 17,1 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Malá Fatra 6./7. 7. 1974

    Položka č.: 1294

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:34

    bromostříbrná fotografie, 1974, 23,7 x 17,3 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Serge Jacques

    (1927)

    Akt V.

    Položka č.: 1293

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:33

    bromostříbrná fotografie, 23,9 x 18 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Serge Jacques

    (1927)

    Akt IV.

    Položka č.: 1292

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:32

    bromostříbrná fotografie, 23,9 x 18 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Serge Jacques

    (1927)

    Akt II.

    Položka č.: 1291

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:31

    bromostříbrná fotografie, 24,2 x 18 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Serge Jacques

    (1927)

    Akt

    Položka č.: 1290

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:30

    bromostříbrná fotografie, 23,9 x 18 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Serge Jacques

    (1927)

    Na schodech

    Položka č.: 1289

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:29

    bromostříbrná fotografie, 23,9 x 18 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Helbich

    (1929)

    Demolice Chotěboř 2002

    Položka č.: 1288

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:28

    bromostříbrná fotografie, 2002, 23 x 17,7 cm, sign. PD Petr Helbich, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Petr Helbich

    (1929)

    Polom 2011

    Položka č.: 1287

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:27

    bromostříbrná fotografie, 2011, 23,8 x 17,7 cm, sign. PD Petr Helbich, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Helbich

    (1929)

    Cestou do Květnice

    Položka č.: 1286

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:26

    bromostříbrná fotografie, 1996, 17,9 x 13,7 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Helbich

    (1929)

    Kolín - Veltruby

    Položka č.: 1285

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:25

    bromostříbrná fotografie, 12,2 x 17,2 cm, sign. PD Helbich, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Helbich

    (1929)

    Choroš

    Položka č.: 1284

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:24

    bromostříbrná fotografie, 10 x 14 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Hanzl

    (1932)

    Buky u Bakajdy

    Položka č.: 1283

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:23

    bromostříbrná fotografie, 1972, 16,7 x 38,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    Položka č.: 1282

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:22

    originální klasická černobílá fotografie, 1999, 37,5 x 53 cm, sign. zezadu Zdeňka Hanáková

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    Položka č.: 1281

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:21

    originální klasická černobílá fotografie, 1999, 37,5 x 53 cm, sign. zezadu Zdeňka Hanáková

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    Položka č.: 1280

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:20

    originální klasická černobílá fotografie, 1999, 37,5 x 53 cm, sign. zezadu Zdeňka Hanáková

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    Položka č.: 1279

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:19

    originální klasická černobílá fotografie, 1999, 37,5 x 53 cm, sign. zezadu Zdeňka Hanáková

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    Položka č.: 1278

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:18

    originální klasická černobílá fotografie, 1999, 37,5 x 53 cm, sign. zezadu Zdeňka Hanáková

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    Položka č.: 1277

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:17

    originální klasická černobílá fotografie, 1999, 37,5 x 53 cm, sign. zezadu Zdeňka Hanáková

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    Položka č.: 1276

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:16

    originální klasická černobílá fotografie, 1999, 37,5 x 53 cm, sign. zezadu Zdeňka Hanáková

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Zima

    Položka č.: 1275

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:15

    bromostříbrná fotografie, 58 x 46,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Konfrontace tvarů

    Položka č.: 1274

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:14

    bromostříbrná fotografie, 1960, 54 x 42,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gary Freeman

    Paruka

    Položka č.: 1273

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:13

    bromostříbrná fotografie, 32 x 46,5 cm, sign. PD Freeman, rám, muzeální sklo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938)

    Čekání

    Položka č.: 1272

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:12

    bromostříbrná fotografie, 16,8 x 23 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • František Dostál

    (1938)

    Prague - dog

    Položka č.: 1271

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:11

    bromostříbrná fotografie, 1978, 17 x 23,1 cm, na zadní straně sign. František Dostál 1978 a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938)

    Sošky

    Položka č.: 1270

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:10

    bromostříbrná fotografie, 1995, 22,4 x 16,7 cm, sign. na zadní straně František Dostál 1995, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Bělica

    (1925)

    Les

    Položka č.: 1269

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:09

    bromostříbrná fotografie, 28,8 x 36 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Zakarpatská vesnice

    Položka č.: 1268

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:08

    bromostříbrná fotografie, 19,9 x 14,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Signál

    Položka č.: 1267

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:07

    bromostříbrná fotografie, 23,9 x 29,8 cm, autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook