• Jan Zrzavý

    Anděl

    Položka č.: 241549

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 15:39

    lept, 14,5 x 9,2 cm, značeno LH JZ, pravděpodobně zkušební tisk, antiqari.at Radhošťská, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Zdeněk Sýkora

    (1920-2011)

    Zdeněk Sýkora: Grafika

    Položka č.: 241547

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 15:37

    serigrafie, 99 x 68,5 cm, sign. DU Sýkora, rám, plakát k výstavě v Galerii Františka Drtikola, Příbram 11. 4. - 31. 5. 2008, studium na Vysoké škole báňské v Příbrami, na VŠAPS ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, F. Kovárny, K. Lidického, M. Salcmanna a V. Denksteina na PedF UK v Praze, studium na PřF…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • František Gross

    (1909-1985)

    Položka č.: 241536

    Vyvolávací cena: 11.200 CZK (448 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 15:26

    litografie, 1982, 58,5 x 39,5 cm, sign. PD F. Gross, rám, č. 8/44, LD přípis: Paní Heleně Kohoutové přátelsky F. Gross, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 11.200 CZK (448 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Aleš Lamr

    Řádění ďasíků a 2 koně

    Položka č.: 241517

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 15:07

    perokresba, fix, papír, 1981, 37 x 24 cm, sign. DU A- Lamr 81, dole připsán autorský název, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • František Volf

    (1897-1983)

    Na podzim u Blanice / Rýžovište

    Položka č.: 241461

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2020 17:31

    olej, plátno, 1952, 63 x 93 cm, sign. PD Franta Volf, rám, vzadu nalepen autorský štítek, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 241459

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2020 17:29

  • Bohumil Ullrych

    Smrt Adonisova

    Položka č.: 241453

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2020 17:23

    olej, plátno, 1922, 63 x 78 cm, sign. vzadu B. Ullrych 1922, rám, vzadu razítka: Vystavováno: Šumavské muzeum Kašperské hory, Vystoveno ve výtarném středisku Aleeš

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Bohumil Ullrych

    U řeky

    Položka č.: 241452

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2020 17:22

    olej, plátno, 1919, 64 x 78 cm, sign. LD B. Ullrych 19., rám

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • František Milan Lejček

    (1896-?)

    Stařeček z Veselí

    Položka č.: 241442

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2020 17:12

    olej, plátno, karton, 37 x 24 cm, sign. LD Lejček, rám

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-201)

    Údržba

    Položka č.: 241417

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2020 16:47

    litografie, 1980, 28,1 x 21 cm, sign. PD Jiří Bouda 80, č. 31/110, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jiří Žižka

    (1957-2009)

    V ateliéru

    Položka č.: 241402

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2020 16:32

    olej, plátno, 60 x 90 cm, sign. PD Žižka, rám, Výborný malíř a ilustrátor. Měl řadu samostatných výstav u nás i ve světě, např. v Kolíně nad Rýnem, v Itálii či v USA. Studoval na Akademii výtvarného umění u K. Součka a A. Paderlíka. Ve svých malbách s oblibou zobrazoval zejména ženské tělo ve všech …

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Radan Wagner

    Krajina s archetypy (vejcem)

    Položka č.: 241401

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2020 16:31

    olej, plátno, 2001, 95 x 80 cm, sign. PD Wagner 01, rám, vzadu posáno autorem

  • Ota Janeček

    Portrét Vlastimila Brodského

    Položka č.: 241381

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2020 16:11

    uhel, pastel, papír, 1956, 50,5 x 37 cm, sign. PD Ota Janeček 1956, pasparta, portrét zachycuje slavného herce v období, kdy Vlastimil Brodský s dobrým přítelem Otou Janečkem sdílel společný byt, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Václav Alois Šrůtek

    (1912)

    Položka č.: 241378

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2020 16:08

    olej, překližka, 1990, 24 x 30,5 cm, sign. PD V. A. Šrůtek, rám, vzadu štítek D plus Gallery- Prague, žák O. Blažíčka a C. Boudy na VŠAPS ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Slavoj Kovařík

    (1923-2003)

    Abstraktní motiv

    Položka č.: 241374

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2020 16:04

    olej, koláž, tuš, tempera, papír, 1986, 43 x 59,5 cm, sign. PD S. Kovařík 86, rám, žák prof. E. Filly, člen skupin SČVU, Parabola a Konfrontace

    Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Viktor Oliva

    (1861-1928)

    Křižáci

    Položka č.: 241349

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2020 15:42

    tuš, běloba, papír, 26 x 34 cm, monogr. PD VO, rám, ilustrace k románu Heynryka Sienkiewicze, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Sequense na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • J. Otipka

    Ženský akt

    Položka č.: 241329

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2020 15:19

    olej, plátno, 1958, 90 x 70 cm, sign. LN J. Otipka 58, rám, na plátně vytlačen blind rám

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Inka Krčmářová

    (1900)

    Chalupy

    Položka č.: 241319

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2020 15:09

    olej, plátno, 44 x 48 cm, sign. LD I. Krčmářová, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Oskar Brázda

    (1888-1977)

    Položka č.: 241313

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2020 15:03

    olej, lepenka, 1967, 31,5 x 31 cm, sign. PD O. Brázda 1967, rám, žák prof. R. Bochnera a K.Pochwalského na Akademii umění ve Vídni

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Soubor 10 grafických listů

    Položka č.: 241298

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 18:33

    10x litografie, 1981 - 1982, 54 x 43,5 cm, jednotlivé listy signovány, 4/19, volné listy v papírovém přebalu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Potápějící se město

    Položka č.: 241286

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:57

    kombinovaná technika, papír, 1975, 24,5 x 37,5 cm, sign PD Jan Souček 75, papírová pasparta, e. a. 1/25, zezadu papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Nokturno

    Položka č.: 241282

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:53

    litografie, 17,1 x 26,2 cm, sign. DU VladSuchánek, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Divoženky

    Položka č.: 241277

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:48

    litografie, 1987, 48,8 x 38 cm, sign. PD Radek Pilař 87, autorský tisk, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Květa Pacovská

    (1928)

    Co všechno dělá barevný panáček

    Položka č.: 241271

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:42

    litografie, 1983, 23 x 17 cm, sign. PD, rám, autorský tisk, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Evropa

    Položka č.: 241251

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:25

    litografie, 2001, 20,5 x 9,3 cm, sign. NU Ema a ABorn, PF 2002, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Kovárna

    Položka č.: 241249

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:20

    litografie, 30 x 39,5 cm, sign. PD Vlastimil Rada, č. 6, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Položka č.: 241247

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:18

    dřevoryt, 1931, 45,5 x 35,2 cm, sign. PD V. Pukl, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Max Švabinský

    Paní Švabinská

    Položka č.: 241243

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:17

    lept, 1906, 36 x 30 cm, sign. PD M. Švabinský, rám

  • Beyer

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 241239

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:10

  • Michael Rittstein

    V autě

    Položka č.: 241238

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:09

    litografie, 41 x 30 cm, sign. PD M. Rittstein, č. 30/100, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)