• Monogramista SV

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 197034

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:39

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rastislav Michal

    Na Kampě (Pod Karlovým mostem)

    Položka č.: 212695

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:38

    litografie, 37 x 53,5 cm, sign. PD Michal, rám, 13/70, na zadní straně štítek s razítkem autora, na papíře drobné skvrnky, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Rastislav Michal

    Na Kampě (Pod Karlovým mostem) II.

    Položka č.: 212782

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:37

    litografie, 21 x 10,5 cm, sign. PD Michal, rám, 85/99, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rastislav Michal

    Na Kampě (Pod Karlovým mostem) I.

    Položka č.: 212783

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:36

    litografie, 21,5 x 10 cm, sign. PD Michal, rám, 85/99, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rastislav Michal

    Na Kampě (Sovovy mlýny)

    Položka č.: 212784

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:35

    litografie, 21 x 10 cm, sign. PD Michal, rám, 85/99, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Jan Žižka

    Položka č.: 206350

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:34

    dřevoryt, 25,5 x 16,8 cm, sign. PD Mašek, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Lubomír Manda

    Pražské mosty

    Položka č.: 206678

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:33

    lept, 2008, 19,8 x 29,3 cm, sign. PD Manda, 8/60, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Mádlo

    Kříž

    Položka č.: 236081

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:32

    litografie, 18 x 10,5 cm, sign. PD J. Mádlo, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Akt s rybou

    Položka č.: 206270

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:31

    akvarel, tužka, papír, 20 x 13,9 cm, sign. LD Liška B., Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Dívka s dýmkou

    Položka č.: 206272

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:30

    akvarel, tužka, papír, 17,6 x 10,8 cm, sign. PD Liška B., Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Jiří Kubíček

    Pražský hrad I.

    Položka č.: 236033

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:29

    litografie, 10,5 x 14,6 cm, sign. PD Jiří Kubíček 1976, pasparta, 36/200, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Subrosa

    Položka č.: 236085

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:28

    litografie, 1987, 32,2 x 18 cm, sign. DU B. Krátký 87, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Lastura

    Položka č.: 236086

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:27

    litografie, 1987, 18,2 x 12,2 cm, sign. DU B. Krátký 87, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Květina

    Položka č.: 236087

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:26

    litografie, 1987, 16 x 7,9 cm, sign. DU B. Krátký 87, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Plody

    Položka č.: 236088

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:25

    litografie, 1987, 15,5 x 8,5 cm, sign. DU B. Krátký 87, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Kožíšek

    (1898-?)

    Letní krajina

    Položka č.: 212586

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:24

    olej, papír, 1947, 19 x 27 cm, sign. PD V. Kožíšek 47, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Vesnická stavení

    Položka č.: 212655

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:23

    uhel, papír, 1955, 20 x 42,5 cm, monogr. LD ZK 55, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Kavan

    Otevřené okno

    Položka č.: 206333

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:22

    litografie, 1991, 14,5 x 10 cm, sign. DU JanKavan 91, 197/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Kavan

    Zimní pták

    Položka č.: 206336

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:21

    litografie, 1983, 9 x 7 cm, sign. LD JKavan 83, 13/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Eva Janíčková

    Procházka v zahradě

    Položka č.: 212725

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:20

    lept, 1976, 21,1 x 13,4 cm, sign. PD E. Janíčková 76, pasparta, 112/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Městečko

    Položka č.: 206315

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:19

    litografie, 16,5 x 18 cm, sign. PD Chudomel, 90/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Vladimír Hadomský

    (1938-2015)

    Selky na poli

    Položka č.: 236072

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:18

    suchá jehla, 1993, 11,3 x 16,3 cm, sign. PD Vladimír Hadomský 1993, 5/12, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Hadomský

    (1938-2015)

    Sběračky brambor

    Položka č.: 236073

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:17

    dřevoryt, 1990, 16 x 17 cm, sign. PD Vladimír Hadomský 1990, 10/38, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Věra Fridrichová

    (1919-1978)

    Harfenistka

    Položka č.: 122190

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:16

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milan Entler

    Ukládání Krista do hrobu

    Položka č.: 235994

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:15

    litografie, 8 x 13,5 cm, sign. PD Milan Entler, 97/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Léto

    Položka č.: 212705

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:14

    litografie, 1982, 22,3 x 20 cm, sign. PD F. Emler, pasparta, 89/100, PD věnování z roku 1982, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Zima

    Položka č.: 212706

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:13

    litografie, 1984, 22,3 x 19,8 cm, sign. PD F. Emler 84, pasparta, 59/100, DU věnování z roku 1984, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Podzim

    Položka č.: 212707

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:12

    litografie, 80. léta 20. století, 22,3 x 19,8 cm, sign. PD F. Emler, pasparta, 27/100, DU věnování, pasparta mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    V zimní vesnici

    Položka č.: 212777

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:11

    litografie, 7,7 x 12,2 cm, sign. PD F. Emler, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Malíř v plenéru

    Položka č.: 212778

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:10

    litografie, 6,2 x 11,8 cm, sign. PD F. Emler, rám, autorský tisk, PD věnování, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)