• Hana Čápová

    Tenistka

    Položka č.: 227963

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 11:40

    lept, 1989, 12,9 x 9,9 cm, sign. PD Hana Čápová 1989, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Sivko

    Láhve v láhvi

    Položka č.: 227961

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 11:35

    litografie, 1977, 17,5 x 9 cm, sign. PD Pavel Sivko 77, č. 48/60, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Eva Hašková

    Jaro

    Položka č.: 227959

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 11:30

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Vach

    Týnský chrám

    Položka č.: 227775

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 11:25

    suchá jehla, 22,3 x 13,8 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Vach

    Karlův most

    Položka č.: 227774

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 11:20

    suchá jehla, 14,1 x 23,1 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Vach

    Položka č.: 227773

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 11:15

    suchá jehla, 20,1 x 11 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6512 Historie příhozu

  • Jiří Vach

    Zlatá ulička

    Položka č.: 227772

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 11:10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Vach

    Staronová synagoga

    Položka č.: 227771

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 11:05

    suchá jehla, 14,8 x 13,9 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Vach

    Lampa s vosou

    Položka č.: 227770

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 11:00

    suchá jehla, 19,8 x 14,8 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Vach

    Lidé v dešti

    Položka č.: 227769

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 10:55

    suchá jehla, 10,7 x 35,6 cm, sign. PD J. Vach, č. 11/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Bitva

    Položka č.: 227747

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 10:50

    tuš, akvarel, papír, 23,5 x 30,2 cm, monogr. PD V.T., Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID5781 Historie příhozu

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Jankova komora

    Položka č.: 227374

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 10:35

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Ilustrace

    Položka č.: 227373

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 10:30

    kvaš, papír, 27,5 x 44 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID6846 Historie příhozu

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Ilustrace

    Položka č.: 227372

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 10:25

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Ilustrace ke knize: Chlapček pierko

    Položka č.: 227371

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 10:20

    kvaš, papír, 23,5 x 25,5 cm, sign. LD Jan Kudláček, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Babičino údolí - Staré Bělidlo

    Položka č.: 227362

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 10:18

    dřevoryt, 22,5 x 26,5 cm, sign. LD JKrejsa, Antikvariát Ostrovní, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID867 Historie příhozu

  • Jiří John

    (1923-1972)

    Sedící dívka na schodech

    Položka č.: 227354

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 10:10

    suchá jehla, 24,8 x 12,6 cm, ilustrace ke knize F.M. Dostojevského Uražení a ponížení, Praha 1964, str. 225, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • G. Schödl

    Vlčí máky

    Položka č.: 226730

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 10:05

    olej, karton, 1932, 62 x 81 cm, sign. PN G. Schödl 32, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Hradčany od východu

    Položka č.: 226668

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 10:00

    lept, 1922, 12,3 x 16 cm, sign. PD J.C. Vondrouš, zažloutlý papír, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6197 Historie příhozu

  • Maxmilián Švabinský

    Hospodyně

    Položka č.: 226615

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 14:05

    lept, 6,6 x 5 cm, sign. PD MŠvabinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný č…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Položka č.: 226578

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 14:00

    kombinovaná technika, 20,4 x 13,8 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 23/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Hana Storchová

    Větnička s lišejníkem

    Položka č.: 226565

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 13:55

    lept, 21,3 x 14,5 cm, sign. PD H. Storchová, č. 11/100, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Skála

    (1908-2001)

    Ženský akt

    Položka č.: 226542

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 13:50

    akvarel, papír, 29,8 x 23,5 cm, sign. PD K Skála, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, poté prof. Souverbieho na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Zámek Plumlov

    Položka č.: 226539

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 13:45

    suchá jehla, 25,5 x 32 cm, sign. PD VSilovský, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Orel

    Položka č.: 226538

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 13:40

    suchá jehla, 34,8 x 27,5 cm, sign. PD VSilovský, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Anna Khunová

    Klec

    Položka č.: 226311

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 13:35

    lept, 20 x 19,7 cm, sign. PD Anna Khunová, č. 6/81, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6783 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Karneval

    Položka č.: 226305

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 13:30

    litografie, 19 x 11,2 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ota Janeček

    Položka č.: 226286

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 13:25

    linoryt, 19,2 x 10,3 cm, DU razítko Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Popínavá rostlina

    Položka č.: 226269

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 13:20

    litografie, 27,3 x 21,5 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Žena s rybou

    Položka č.: 226156

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 13:15

    suchá jehla, 1983, 11,9 x 7,6 cm, sign. PD F. Burant 1983, č. 13/120, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)