• Jozef Baruch

    (1896-1966)

    Muž v kroji (ex libris Hubert Sekera)

    Položka č.: 278643

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 20:57

    dřevoryt, 1923, 7 x 4,9 cm, značeno v desce LD JB, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Josef Baruch

    (1892-1966)

    Ptáček (ex libris Fanuše Adolfová)

    Položka č.: 278614

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 20:38

    dřevoryt, 10,8 x 6,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Domov I.

    Položka č.: 278035

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 19:42

    dřevoryt, 1975, 30 x 39,7 cm, sign. PD M. Houra 75, a.t., papír lehce ohmataný, levý dolní roh papíru pokrčený, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Chlapec v tričku

    Položka č.: 278025

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 19:32

    dřevoryt, 31,4 x 23,3 cm, sign. PD K. Štěch, papír lehce zažloutlý / zašlý a lehce ohmataný, antiqari.at Radhošťská, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Dům na kopci

    Položka č.: 278007

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 19:18

    dřevoryt, 1927, 17,6 x 15,7 cm, sign. PD 1927, zažloutlý papír, místy ušpiněný a místy pokrčený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Ryby

    Položka č.: 277183

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 18:54

    suchá jehla, 12 x 5,2 cm, sign. PD, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Štefka

    Noční podnik

    Položka č.: 275812

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 18:06

    kvaš, papír, 1979, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD Štefka 79, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Neurčený

    Loď v zálivu

    Položka č.: 274432

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 21:04

    akvarel, papír , 1978, 27 x 41,3 cm, sign. PD, rám, akvarel vypadává z rámu , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Hráči karet

    Položka č.: 270449

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 20:56

    lavírovaná tuš, papír, 1946, 17,5 x 24,5 cm, sign. PD 46, rám, na papíře i paspartě skvrny, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Linie

    Položka č.: 270447

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 20:52

    suchá jehla, 1981, 15,9 x 24,2 cm, sign. PD 81, P.d.A., DU text, papír u levého a pravého okraje lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

    Chalupy na podzim

    Položka č.: 269482

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 20:48

    olej, plátno, 20 x 27,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Theodor Pchálek

    (1904-1992)

    Zátiší s broskvemi

    Položka č.: 268062

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 20:34

    olej, překližka , 23,5 x 32 cm, sign. PD T. Pchálek , rám , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Bohuslav Coufal

    (1895-1969)

    Český Krumlov

    Položka č.: 268046

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 20:30

    litografie, 18,8 x 39,8 cm, sign. PD Coufal, pasparrta, povinný výtisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Galerie Platýz

    Položka č.: 264943

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 19:42

    ocelorytina, 9,8 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, pasparta, č. 195/200, pasparta mírně zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Sahula

    (1918-2006)

    Městská brána s kostelem

    Položka č.: 264941

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 19:40

    litoghrafie, 1976, 23 x 39,5 cm, pasparta, a.t., dole napsáno Vážené paní Magdě Novákové srdečně Josef Sahula 28,5,1976, antiqari.at Radhošťská, žák O. Blažíčka, C. Boudy, J. Sejpka, K. Pokorného a později M. Salcmana a K. Lidického na VŠAPS v Praze, člen Asociace jihočeských výtvarníků UVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

    Biomorfní tvar

    Položka č.: 264715

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 19:38

    tužka, papír, 27 x 19 cm, sign. PD, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Krištof

    Portrét ženy

    Položka č.: 250883

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 18:56

    fotografie, 28 x 17,9 cm, sign. PD Krištof Jiří, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Náměstí v Uherském Hradišti

    Položka č.: 231326

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 18:20

    dřevoryt, 6,3 x 10,3 cm, zadní strana potištěna jako pohlednice, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Rudolf Zörner

    (1941-2017)

    Chaos

    Položka č.: 279657

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 20:54

    strukturální grafika, 34,5 x 31,5 cm, sign. PD Rudolf Zörner, č. 22/50, při horním okraji mírně zažloutlý papír, mírně ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Pivoňky

    Položka č.: 277161

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 19:54

    olej, kartón, 1970, 49 x 68 cm, sign. PD ŠT 70, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Neuberg

    Položka č.: 280929

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:24

    olej, plátno, 1976, 34,5 x 50 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Položka č.: 280853

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:19

    olej, karton, 8,5 x 6,8 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Krajina s domem

    Položka č.: 280854

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:18

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Lesní krajina

    Položka č.: 280927

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:13

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Ulička

    Položka č.: 280962

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:11

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Portrét Mikoláše Alše

    Položka č.: 280905

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:08

    lept, 30 x 23 cm, sign. PD Jvodrážka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Zátiší s ovocem a lahví vína

    Položka č.: 262788

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:00

    litografie, 1956, 13,5 x 16 cm, sign. PD Viktor Stretti, PF 1957, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Holl…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Babička Heidlerová

    Položka č.: 280967

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:58

    lept, 1926, 40 x 30 cm, sign. PD V. Silovský, rám, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Peter Pollág

    Rijks Museum Vincent van Gogh Amsterdam 1973-1993

    Položka č.: 280938

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:54

    dřevoryt, 1993, 19 x 15 cm, sign. PD Peter Pollág 1993, rám, č. 105/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Pavel Poličanský

    (1943-2011)

    Vánoční Klokočí

    Položka č.: 280964

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:53

    kombinovaná technika, 1998, 12 x 18,5 cm, sign. UD Poličanský 98, č. 30/250, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)