• Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 278905

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:24

    lept, 1936, 31,7 x 25,2 cm, sign. PD Vl. Pukl 36, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Zima na náplavce

    Položka č.: 278893

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:00

    litografie, 1952, 31 x 38,7 cm, monogr. PD V.S, při okrajích lehce pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda…

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Valdštejnská ulice pod sněhem

    Položka č.: 278891

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:56

    litografie, 31,2 x 21,2 cm, sign. PD VKubašta, Antikvariát Ostrovní, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze. Čtyři roky…

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Jaroslav Majer

    (1926-1984)

    Na náplavce

    Položka č.: 278888

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:50

    lept, 23,2 x 30,2 cm, monoghr. PD JM, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Ledečko na Sázavě

    Položka č.: 278883

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:40

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Pohled na Hradčany

    Položka č.: 278882

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:38

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Lokomotiva 222.0

    Položka č.: 278881

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:36

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Vila Šárka na Stražisku

    Položka č.: 278879

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:32

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Emauzy

    Položka č.: 278878

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:30

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Prašná brána

    Položka č.: 278876

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:29

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Stanování u řeky

    Položka č.: 278874

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:22

    Aktuální cena: 805 CZK (34 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Prostějovská radnice

    Položka č.: 278873

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:20

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Petr Ptáček

    The chemists

    Položka č.: 278872

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:18

    litografie, 2004, 8,2 x 10,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2004, č. 19/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Petr Melan

    Hudební motiv

    Položka č.: 278850

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 15:34

    lept, mezzotinta, 19,7 x 13,7 cm, sign. DU P. Melan, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Dvě ženy

    Položka č.: 278847

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 15:28

    litografie, 23,7 x 17,2 cm, sign. PD Kábrt, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karol Ondreička

    (1944-2003)

    In memoriam Albín Brunovský

    Položka č.: 278839

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 15:12

    lept, 1998, 12,8 x 8,8 cm, sign. PD K. Ondreička 98, č. 64/100, Antikvariát Ostrovní, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Škarohlíd

    (1925-2012)

    Žena - krajina

    Položka č.: 278832

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:58

    suchá jehla, 1970, 15,5 x 11,8 cm, sign. PD Škarohlíd 70, č. 6/22, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Svolinský

    Dívka v běhu

    Položka č.: 278827

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:48

    litografie, 1943, 21 x 14,2 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    V obrazárně

    Položka č.: 278824

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:42

    suchá jehla, 2008, 10,2 x 7,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 08, č. 35/50, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Pištec

    Položka č.: 278823

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:40

    suchá jehla, 2009, 12 x 8,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 09, č. 30/100, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Renata Šimlíková

    Andromede

    Položka č.: 278821

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:36

    lept, 1991, 10 x 7 cm, sign. PD R. Šimlíková, č. 38/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Červené slunce

    Položka č.: 278811

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:16

    litografie, 1970, 23,9 x 16,2 cm, sign. PD V. Sivko 70, č. 70/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka s růží

    Položka č.: 278810

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:14

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kůň

    Položka č.: 278809

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:12

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Dlouhá cesta

    Položka č.: 278804

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:02

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Modlitba

    Položka č.: 278803

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:00

    litografie, 1940, 16,2 x 12 cm, sign. PD Viktor Stretti, na papíře drobná skvrna, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Holla…

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Václav Brožík - napodobitel

    Krávy u vody

    Položka č.: 279028

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2023 15:36

    olej, překližka, 38 x 74 cm, sign. PD VBrožík, rám, na rámu poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plachetnice

    Položka č.: 279026

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2023 15:32

    olej, plátno, 37 x 53 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Zdeněk Mézl

    Beran

    Položka č.: 279005

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2023 14:50

    dřevoryt, 22,7 x 10,6 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

  • Eva Natus - Šalamounová

    (1934-2014)

    Dítě

    Položka č.: 279003

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2023 14:46

    litografie, 1993, 11 x 14,6 cm, sign. PD Eva Natus - Šalamounová 1993, č. 19100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)