• Radek Pilař

    (1931-1993)

    Mužíček

    Položka č.: 138912

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2019 18:39

    litografie, 1978, 43 x 25,7 cm, sign. PD Radek Pilař 78, autorský tisk, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Situace

    Položka č.: 237283

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2019 18:06

    monotyp, 62 x 43,8 cm, sign. DU V. Cidlinský, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 1976

    Položka č.: 237303

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2019 18:04

    serigrafie, 19,8 x 19,8 cm, monogramováno PD AB, na zadní straně razítko Adolf BORN - serigrafie, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Daniela Benešová

    Stromy

    Položka č.: 237300

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2019 18:00

    litografie, 1999, 14,4 x 10,7 cm, sign. DU Daniela Benešová 99, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Ivan Borisovič Voronov

    (1935-2007)

    Město v zimě

    Položka č.: 230304

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2019 18:45

    olej, plátno, 2002, 25 x 19 cm, sign. PD Voronov, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Karta a krajina

    Položka č.: 237298

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2019 18:28

    lept, 1999, 13,7 x 9,2 cm, sign. PD J. Pileček 99, 9/150, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Skupina žen

    Položka č.: 237410

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2019 18:22

    tempera, běloba, tuš, karton, 32 x 33 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Skupina žen II.

    Položka č.: 237411

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2019 18:21

    tempera, běloba, tuš, karton, 33 x 32 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Krejčík

    Na huti

    Položka č.: 216934

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2019 18:15

    tuš, akvarel, papír, 24,4 x 16,3 cm, monog. DU K., na zadní straně značeno razítkem Reálného gymnasia v Praze II., Truhlářská, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Postava muže

    Položka č.: 237296

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2019 18:14

    kamenorytina, 16,5 x 10,5 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Položka č.: 237297

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2019 18:13

    kamenorytina, 6 x 7 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ota Holas

    (1910-1990)

    Důl Petr Cingr v Ostravě

    Položka č.: 216948

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2019 18:11

    litografie, 1959, 32,3 x 50,7 cm, sign. PD Holas 59, s věnováním: Milému příteli s. B. Slavíkovi z celého srdce věnuje Holas. Praha 4. X. 1959., Antikvariát Dlážděná, žák prof. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců, Sdružení výtvarných umělců slezsk…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Frei

    (1882-1955)

    Alpská krajina

    Položka č.: 230247

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2019 18:07

    olej, plátno, 47,5 x 67,5 cm, sign. PD E. frei, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Kompozice v modrém

    Položka č.: 237281

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2019 18:05

    monotyp, 62,2 x 44,5 cm, sign. DU V. Cidlinský, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • August C. Haun

    (1815-1894)

    Klášter sedlecký

    Položka č.: 235892

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:51

    litografie, 19 x 17 cm, značeno na desce LD Haun, rám, poškozeno, skvrny na papíře, politý papír

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Otto Matoušek

    Jihočeské postavy

    Položka č.: 235886

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:48

    5x dřevořez, 1940, vše sign. PD OMatoušek, vydalo Sdružení jihočeských výtvarníků, 1940 ve 260 výtiscích, z nichž 120 neprodejných - členské prémie, tento má č. 40, obálka poškozena, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zaklad…

    Aktuální cena: 612 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

    Návrhy kostýmů pro operu a činohru

    Položka č.: 235881

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:40

    26x kresba (tuš, akvarel), 29,5 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Halenky

    Položka č.: 235880

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:39

    5x pastel, uhel, papír, 16 x 23 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Harmenszoon van Rijn Rembrandt

    (1606-1669)

    Židovská nevěsta

    Položka č.: 235877

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:36

    lept, 1635, 22 x 16,7 cm, tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No 199, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Sedící dívčí akt

    Položka č.: 235874

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:33

    kamenorytina, 1936, 36 x 24 cm, sign. PD K. Svolinský, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Továrna ve Svárově u Tanvaldu, dějiště krvavé stávky r. 1870

    Položka č.: 235872

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:31

    akvarel, papír, 1952, 31 x 41 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1952, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Husův domek v Husinci

    Položka č.: 235870

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:29

    dřevoryt, 13 x 16,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera

    Aktuální cena: 577 CZK (24 €)

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Husova světnička v Husinci

    Položka č.: 235869

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:28

    dřevoryt, 21,5 x 26,2 cm, značeno LD slepotiskem orig. dřevoryt mal. J. Krejsy, Antikvariát Dlážděná, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera

    Aktuální cena: 677 CZK (28 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Vzletné gesto

    Položka č.: 235868

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:27

    uhel, papír, 1926, 31,9 x 24,5 cm, sign. DU Pavelka, jemně znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Figura se šátkem

    Položka č.: 235867

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:26

    uhel, papír, 1926, 31,8 x 24,6 cm, sign. PD pavelka 1926, jemně znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Koně s vozy

    Položka č.: 235861

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:20

    mastný pastel, papír, 1960, 20,9 x 28,4 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Ženy nesoucí kajak

    Položka č.: 235860

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:19

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Stromy u vsi

    Položka č.: 235855

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:14

    litografie, 1944, 18 x 22,5 cm, sign. PD Rabas, přiložen děkovný dopis Rabasových adresovaný redaktoru Československého světa Josefu Zoubkovi s věnováním litografie datovaný 20. října 1959, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besed…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Pavel Kantorek

    (1942-2017)

    Lev

    Položka č.: 235840

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 18:59

    tuš, papír, 24 x 32,5 cm, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Pavel Kantorek

    (1942-2017)

    Draci

    Položka č.: 235839

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 18:58

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)