• Čestmír Janošek

    Položka č.: 234649

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 11. 2019 14:10

    strukturální grafika, 19 x 27,3 cm, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 234648

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 11. 2019 14:09

    strukturální grafika, 19 x 27,3 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Mlha

    Položka č.: 234647

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 11. 2019 14:08

    strukturální grafika, 1962, 19,1 x 27,5 cm, sign. PD Janošek 1962, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 234646

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 11. 2019 14:07

    strukturální grafika, 18,8 x 27,9 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Díry

    Položka č.: 234645

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 11. 2019 14:06

    mrazovka, 33 x 45 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Studie

    Položka č.: 234644

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 11. 2019 14:05

    monotyp, 41 x 59,5 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 234643

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 11. 2019 14:04

    tuš, papír, 1963, 30 x 42 cm, LD značeno 29.IV.63 J., Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Čestmír Janošek

    Zelená

    Položka č.: 234642

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 11. 2019 14:03

    strukturální grafika, 1962, 9,6 x 16 cm, monorg. PD J. 62, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Čestmír Janošek

    Modrá

    Položka č.: 234641

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 11. 2019 14:02

    strukturální grafika, 9,5 x 16 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Černá

    Položka č.: 234640

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 11. 2019 14:01

    strukturální grafika, 9,8 x 16 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    PF 1962

    Položka č.: 234639

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 11. 2019 14:00

    monotyp, 1962, 8,7 x 13,4 cm, sign. PD Janošek, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • J. Verich

    Zimní Krkonoše

    Položka č.: 239095

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2019 00:02

    olej, plátno, 68 x 78 cm, sign. PD J. Verich, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Joža Bok

    (1950)

    Položka č.: 239094

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2019 00:00

    olej, plátno, 1960, 24,2 x 43,4 cm, sign PD Joža Bok 1960, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pod stromem

    Položka č.: 239088

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 23:48

    lept, 1926, 26 x 19,1 cm, sign. PD Boh Ullrych 26, zažloutlý papír, na pravém okraji papíru skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohumil Ullrych

    Randevous

    Položka č.: 239086

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 23:44

    lept, 19,5 x 25,5 cm, sign. PD B. Ullrych , lehce zašlý papír, na spodník okraji papíru šmouhy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Námluvy

    Položka č.: 239085

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 23:42

    lept, akvatinta, 19,5 x 26 cm, sign. PD Ullrych B, zašlý papír, na okrajích tmavší šmouhy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Na trhu

    Položka č.: 239078

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 23:28

    olej, plátno, 36,54 x 41,8 cm, sign. PD , rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

  • Miloš Hrbas

    (1922)

    U srubu

    Položka č.: 239076

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 23:24

    pero, akvarel, papír, 1942, 32 x 40 cm, sign. LD M. Hrbas 5,9 1942, rám, mírně zažloutlý papír, na papíře při okrajích zahnědlé skvrnky, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • A. Václav Mašek

    Mladíci na koních

    Položka č.: 239065

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 23:02

    tuš, hedvábný papír, 33 x 43,5 cm, papír na okrajích potrhán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Kluk a holčička

    Položka č.: 239049

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 22:30

    lavírovaná tuš, papír, 11 x 11,5 cm, nalepeno na papíru, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Václav Mašek

    Muži na koních

    Položka č.: 239048

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 22:28

    tuš, papír, 25 x 17,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Mudrc

    Položka č.: 239047

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 22:26

    tuš, papír, 25 x 17,5 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • A. Václav Mašek

    Turečtí kupci

    Položka č.: 239045

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 22:22

    tuš, tužka, papír, 24,8 x 17,8 cm, nepatrně zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Hraní s panenkou

    Položka č.: 239043

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 22:18

    lavírovaná tuš, papír, 11 x 13,5 cm, nalepeno na kartoně, zašlý papír, LD skvrna od bílé barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Růže

    Položka č.: 239041

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 22:14

    akvarel, papír, 21,5 x 15 cm, značeno LH, na papíru drobné žluté skvrnky, na spodním okraji papíru nažloutlý skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Loď (Ex Libris Helena Tomešová)

    Položka č.: 239038

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 22:08

    lept, 5 x 4,2 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Adolf J. Alex

    (1890-1957)

    Kristus

    Položka č.: 239011

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 21:14

    kolorovaný lept, 7,5 x 5,5 cm, sign. PD M. Aleš, nalepeno na papíru, papírová pasparta, mimo grafický list připsáno autorem: "Volání z hlubokého dna života…M. Aleš 25 VI 46", mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Válek

    Betlém

    Položka č.: 238981

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 20:14

    slepotisk, 9,9 x 16,3 cm, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Betlém

    Položka č.: 238980

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 20:12

    slepotisk, 16,7 x 10 cm, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 238979

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2019 20:10

    slepotisk, 15 x 9,6 cm, místy slepotisk proděraven, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)