• Igor Rumanský

    (1946-2006)

    M. Profas

    Položka č.: 237555

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 22:02

    dřevoryt, 14 x 10,2 cm, sign. PDIgor Rumanský, č. 12/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • František Peterka

    Tanečnice

    Položka č.: 237550

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 21:52

    serigrafie, 12,2 x 7,6 cm, sign. PD F. Peterka, č. 148/180, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    U továrny

    Položka č.: 237532

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 21:16

    litografie, 13,1 x 21,3 cm, sign. PD Jan Rambousek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Regrooreble

    Položka č.: 237511

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 20:34

    litografie, 2005, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD, č. 44/45, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ján Keleman

    Dívka s houslemi

    Položka č.: 237496

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 20:04

    litografie, 1985, 18 x 19 cm, sign. DU J. Keleman 1985, papír na horním a dolním okraji nepatrě pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Spolu

    Položka č.: 237495

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 20:02

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Položka č.: 237494

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 20:00

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. DU Tomáš hrivnáč 2010, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Noční doba

    Položka č.: 237493

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 19:58

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. Du Tomáš Hrivnáč 2010, č. 10/80, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • MICL

    (1969)

    Dva sloni nad hladinou

    Položka č.: 237615

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2019 18:35

    litografie, 2015, 36,7 x 49,1 cm, sign. PD MICL 15, č. 19/69, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 220648

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2019 17:53

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č, 21/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miroslav Mužík

    Hora před bořkou

    Položka č.: 211345

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2019 17:44

  • Jiří Načeradský

    Údiv

    Položka č.: 204573

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2019 17:23

    litografie, 2010, 26,5 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Jana Bergerová

    Sv. Ludmila

    Položka č.: 182344

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2019 16:41

    lept, 1996, 14,5 x 12 cm, sign. PD Jana Bergerová 96, autorský tisk

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Stolička

    Položka č.: 120763

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2019 16:06

    kombinovaná technika, papír, 1998, 21 x 30 cm, sign. PD I. Komárek, LD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Pohled na Říp

    Položka č.: 234856

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 08. 2019 21:46

    dřevoryt, 9,8 x 13,7 cm, sign. PD Jaroslav Šváb , pozvánka 65 let ART 24, Tábor, 1989, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    Před katastrofou

    Položka č.: 233550

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 08. 2019 20:44

    litografie, 2012, 57,7 x 37,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, rám, č. 62/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Cikáni na vsi

    Položka č.: 233098

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 08. 2019 20:22

    litografie, 1967, 38 x 58 cm, sign. PD VojtSedláček 67, rám, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Mao Ce-tung

    Položka č.: 233039

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 08. 2019 20:18

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Postavy

    Položka č.: 237072

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 08. 2019 00:00

    linoryt, 1966, 35,5 x 34,5 cm, sign. PD Jaroslav Šváb 66, rám, č. 16/19, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, če…

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Stěna

    Položka č.: 237071

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 23:40

    litografie, 1965, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD V. Sivko 65, pasparta, č. 37/50, pasparta otřepená , antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Žena v květu

    Položka č.: 235443

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:54

    dřevoryt, 12 x 8,2 cm, sign. PD K Svolinský, papír u horního okraje přeložen (zasahuje kousek grafiky), antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Děti na saních

    Položka č.: 235441

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:50

    litografie, 1952, 8 x 13,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1952, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

    Mostecká věž

    Položka č.: 235401

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:22

    olej, karton, 23 x 33,5 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Květiny (PF 1941 Dr. Č.. Burkoň)

    Položka č.: 232675

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:14

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Vše nejlepší do nového roku 1935! Vácslav Rudl

    Položka č.: 232674

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:12

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Rybář na loďce (P.F. 1960 Fillart Club)

    Položka č.: 232670

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:04

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Liesler

    Ptáci (PF1963 Milan Friedl s rodinou)

    Položka č.: 232665

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 21:56

    linoryt, 1962, 15,7 x 10 cm, sign. PD Liesler 62, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    V bouři (PF 1971 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 232630

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 21:46

    dřevoryt, 1970, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1970, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Myslivec (PF 1977)

    Položka č.: 232623

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 21:32

    litografie, 1976, 9,3 x 13,5 cm, sign. PD Karel Toman 76, č. 5/65, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Latina

    Položka č.: 229128

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 20:40

    litografie, 1980, 13,2 x 18,3 cm, sign. DU K.Oberthor 80, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)